V databázi je celkem 80 filmů.
Filtrovat podle roku

10 Cloverfield Lane

Ulice Cloverfield 10

Hororové sci-fi drama, které se odehrává ve stejné době jako snímek Cloverfield z roku 2008. Tentokrát se ale děj neodehrává ve velkoměstě, ale na americkém venkově, kde podivín Howard postaví úkryt, ve kterém by měl přežít konec světa. V bunkru se s ním ocitnou dva další lidé, kteří si nejsou jistí, zda Howard říká pravdu a skutečně nastal konec světa, nebo na Zemi přistáli mimozemšťané.

20th Century Women

Ženy 20. století

Příběh se zaměřuje na trio žen různých generací (55, 24 a 17 let), v čele s herní matriarchou (Annette Bening). Ve snaze dospívání svého chlapce v muže (Lucas Jade Zumann), požádá tato svobodná matka o pomoc dvě ženy, fotografku (Greta Gerwig) a jednu vrstevnici jejího syna (Elle Fanning). A tak si její 15letý syn přidává na seznam své četby feministickou filozofii a ocitne v předních liniích ženských dramat. Film se odehrává v jižní Kalifornii, v Santa Barbaře, na konci sedmdesátých let.

3 Days to Kill

3 dny na zabití

Americké akční drama s Kevinem Costnerem, který celý život pracoval u CIA a neměl tak čas na svou rodinu. To chce ale změnit, a tak souhlasí s tím, že pohlídá a upevní vztahy se svojí dcerou Zoey. Jeho minulost ho však dostihne a bude muset vyřídit ještě jednu věc, zneškodnit celosvětově hledanou teroristickou organizaci.

Achmed Saves America

Jak Achmed zachránil Ameriku

Film s americkým komikem a břichomluvcem Jeffem Dunhamem, ve které ztvárňuje jednu z jeho dobře známých postav. Achmed je mrtvý terorista, který má prostě smůlu. Nepovede se mu odpálit a stane se z něj kostlivec, který je orlem odnesen ze své rodné země do USA, do země, kterou z hloubi duše nesnáší.

Alice Through the Looking Glass

Alenka v říši divů: Za zrcadlem

Pokračování fantasy od režiséra Tima Burtona, ve kterém dospělá Alenka převzala řemeslo po svém otci a plaví se tak několik let na vlnách světových oceánů. Po návratu do Londýna ale objeví kouzelné zrcadlo, které ji znovu zavede to Říše divů, kde musí pomoci svému starému příteli Klouboučníkovi, který je vážně nemocný a jen Alenka mu může pomoci.

American Honey

O Star by se dalo říct, že se špatně narodila. Otec žádný, matka se o nic nestará, na krku dva mladší sourozenci. Až jeden den se všechno změní, když pozná volnomyšlenkářskou partu, která prodává časopisu a přidá se k ní. Tím jí začíná nová životní kapitola...

Another Time

Eric pracuje v úspěšné účetní firmě, ale v životě mu něco chybí a jen jím proplouvá. Jednoho dne je donucen spolupracovat s Julií, která mu kompletně zmení život.

Big Hero 6

Big Hero 6

Oskarově oceněný a nabitý animák o malém geniálním konstruktérovi robotů, který se s pomocí svého bratra Tadashiho musí naučit využít svůj talent pro dobrou věc. Společně s partou přátel se ale ocitnou v nebezpečné hře, kterou tajemný zloduch rozpoutal v ulicích města. Hiro společně se svými přátel a robotem Baymaxem musí tohoto padoucha zastavit.

Brick Mansions

Doupě

Akcí nabitý remake Okrsku 13, ve kterém se tajný agent Paul Walker snaží najít zbraně hromadného ničení, které byly ukradeny z ghetta Brick Mansions. Protože jde o velkou věc, obrací se agent na Lina, jediného člověka, který zná celé ghetto, nebojí se místních gangů a dostane se téměř všude.

Brothers of the Wind

Králové hor

Když bylo mládě orla vyhozeno svým bratrem z hnízda ven, bylo tím odsouzeno k smrti. Osiřelé mládě však našel chlapec Lucas, který se s orlem ihned spřátelí a začne se o něj společně s lesníkem Jeanem Renem tajně starat. Orla je však potřeba naučit i to, jak přežít v přírodě bez pomoci lidí, a tak oba čeká nelehký úkol.

Ca$h

Ca$h

Gangster jménem Cash je specialistou na krádeže diamantů, který má v plánu provést loupež jeho života na Riviéře. Konkurenční gang mu zabije bratra Solala, který tak chtěl zmařit pečlivě naplánovanou loupež, a tak se Cash spojí se zlodějským veteránem Maximem, který do světa zlodějů přivede další dvě ženy. Nikdo však netuší, že jedna z nich je policistka v utajení, který cche Cashe dostat.

Captain America: Civil War

Captain America: Občanská válka

Další počin od studia Marvel. Kapitán Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. Jedna mise však nevyjde přesně podle jejich očekávání a Avengers se tak kvůli politickému nátlaku rozdělí na dvě skupinky. Jedna chce bránit lidstvo bez závazků, druhá chce být pod dohledem vlád a nést za své činy zodpovědnost.

Colonia

Kolonie

Příběh inspirovaný skutečnými událostmi odehrávajícími se v chillské kolonii Dignidad, kterou založil nacistický lékař Paul Schafer. V 70. letech, kdy z kolonie uprchlo několik jejích členů se ukázalo, že v kolonii docházelo k mučení a sexuálnímu zneužívání dětí.

Criminal

Anarchista Heimdahl požádá svého společníka přezdívaného Holanďan, aby vytvořil program, který dokáže obejít všechna počítačová zabezpečení. Holanďan však zpanikaří a program bude chtít předat agentu Ryanu Reynoldsovi. Naneštěstí je agent zabit, a tak musí na pomoc přijít bezcitný psychopat Kevin Costner, který je jedinou nadějí na záchranu světa před zbraněmi hromadného ničení.

Dawn of the Planet of the Apes

Úsvit planety opic

Pokračování snímku z roku 2011, kde šimpanz Caesar získal nesmírně vysokou inteligenci kvůli pokusům s neschváleným lékem na Alzheimerovi nemoc. Deset let poté je však lidstvo zdecimováno agresivním virem a jen hrstka lidí přežívá ve zdevastovaném světě, který ovládají chytří lidoopové. Začíná boj o to, kdo bude tomuto světu vládnout.

Delhi Safari

Delhi Safari

Animovaná pohádka, ve které se mládě leoparda společně se svou matkou, s opicí, s medvědem a s papouškem musejí kvůli kácení jejich lesa, kde žijí, vydat do Dillí, aby zjistili, proč je jejich domov ničen a proč je člověk nejnebezpečnějším tvorem na zemi. Snaží se jim říci, že pokud nebudou lesy a zvířata, tak i člověk přestane existovat.

Doctor Strange

Neurochirurg Stephen Strange je ve své branži velmi vážený. Jeho život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožní používat ruce. Stephen se snaží se svým handicapem vypořádat, ale nedaří se mu to. Na rady podobně uzdraveného se vydává do Nepálu, kde chce najít místo zvané Tamar-Taj. Mystické místo, které pro něj má být chrámem uzdravení. Strange ale zjišťuje, že tomu tak není a chrám je rovněž základnou pro boj s temnými silami, které chtějí zničit skutečný svět.

Don't Breathe

Smrt ve tmě

Mladá dívka Rocky, která žije se svou násilnickou matkou, se živí tím, že s partičkou přátel vykrádá domy, aby si našetřila peníze a odjela se svou mladší sestrou do Kalifornie. Alex , Money a Rocky mají na kontě několik podařených loupeží. Od místního překupníka dostanou typ na dům, ve kterém se podle všeho nachází velký obnos peněz a žije v něm pouze slepý válečný veterán. Jeví se to zcela jako snadná kořist, opak je ale pravdou.

Dracula: Untold

Drákula: Neznámá legenda

Drákula nebyl vždy jen Drákulou. Předtím, než se stal krvelačným upírem, to byl vládce malé země jménem Transylvánie. Vládce však věděl, že odpor proti jeho silnějšímu sousedovi by znamenal konec. Když sultán požádá, aby mu poslal tisíc mužů včetně jeho vlastního syna, Vlad neuposlechne. Aby však mohl vzdorovat spojí se zlem mnohem větším a stane se Drákulou.

Edge of Tomorrow

Na hraně zítřka

Příběh odehrávající se v blízké budoucnosti, ve které rasa takzvaných Mimiků, která je velice podobná včelí kolonii, vytrvale útočí na Zemi a zanechává za sebou miliony lidských obětí. Podplukovník Bill Cage je degradován a bez řádného výcviku poslán do bitvy, aby splnil úkol, který je spíše sebevražednou misí. Bill je v boji zabit, ale předtím se mu povede zabít Alphu. Ocitne se tak na začátku toho stejného pekelného dne a je nucen znovu bojovat a znovu zemřít, což se mu děje stále dokola. Díky kontaktu s mimozemským Aplhou se dostal do časové smyčky a musí tak den prožívat znovu a znovu. Každým pokusem se však zvyšuje jeho odolnost a pohotovost a dokáže s Mimiky čím dál lépe bojovat.

Ender's Game

Enderova hra

Americké sci-fi drama odehrávající se v alternativní budoucnosti, kde Zemi ohrožuje mimozemská rasa brouků. Film vypráví o nadaném chlapci Enderovi, který je dík své nadprůměrné inteligenci a skvělým analytickým myšlením vybrán do vojenské akademie, kde má být vycvičen a připraven tak na jediný úkol, zachránit lidstvo před blížícím se zničením.

Endings, Beginnings

Romantické drama sleduje život Daphne (Shailene Woodley), která se po rozchodu a ztrátě zaměstnání znovu staví na vlastní nohy. V myšlenkách se vrací ke svému minulému životu, zatímco se navzdory vlastnímu předsevzetí seznamuje se dvěma muži (Jamie Dornan a Sebastian Stan).

Endless Love

Nekonečná láska

Na první lásku se nezapomíná. První láska je jako horská dráha, kterou si člověk prostě užívá a při které ho ovládá něco, proti čemu je on sám bezmocný. A to se přesně stalo Davidovi a Jade, dvěma spolužákům, kteří právě absolvovali střední školu. Jade je dívka ze zámožné rodiny, která je velmi opečovávaná rodiči, jenž chtějí, aby se stala lékařkou. Zatímco David je pravým opakem. Má problém se zákonem a se svým otcem pracuje v autodílně a na budoucnost raději nemyslí. Když se však tito dva setkají, přeskočí mezi nimi jiskra společně si představují svojí budoucnost.

Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastická zvířata a kde je najít

J. K. Rowlingová pro nás nachystala film z prostředí komunity kouzelníků, situovaný do minulosti. Do doby, kdy se jakýsi Mlok Scamander, autor knížky o kouzelných tvorech, vydal do Ameriky. Můžete se těšit na kouzla, tajemství, výbornou hudbu a samozřejmě na nová dobrodružství nových hrdinů, které si zamilujete tak, jako máte rádi postavy z Harryho Pottera.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Druhý díl dobrodružného filmu Fantastická zvířata z tajemného světa J. K. Rowlingové zasazeného asi půl století před Harryho Pottera. Mlok Scamander se tentokrát vydává do Paříže hledat Obskuruse. Stejně jako on za ním má namířeno i zlý kouzelník Grindelwald...

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Třetí díl ze ságy o Mloku Scamanderovi, tentokrát věnovaný tajemstvím Albuse Brumbála a Gellerta Grindelwalda.

Fifty Shades Darker

Padesát odstínů temnoty

Pokračování Padesáti odstínů šedi na motivy románu E. L. Jamesové. Zatímco Christian bojuje se svou temnou povahou, Anastasie se musí vypořádat s jeho minulostí a ženami, které jí předcházely...

Fifty Shades of Grey

Padesát odstínů šedi

Americké erotické romantické drama vzniklo na základě prvního dílu knižní trilogie od spisovatelky E. L. James. Život studentky literatury Anastasie Steelové se navždy změní, když potká záhadného mladého rezervovaného milionáře Christiana Greye. Starší a zkušený Christian není schopen odolat klidné kráse, důvtipu a nezávislému duchu mladé dívky. Touží po ní, ale za svých vlastních podmínek...

Finding Dory

Hledá se Dory

Po třinácti letech se nám vrací oblíbená a upovídaná rybka Dory, její kamarád Marlin a jeho syn Nemo. Dory žije spokojeně se svojí novou rodinou. Jednoho dne si však vzpomene, odkud Dory pochází a rozhodne se, že se vydá hledat svojí dlouho ztracenou rodinu. Při tomto dobrodružství čeká Dory plno nástrah.

Gone Girl

Zmizelá

Spisovatelka Amy se ztratila v den pátého výročí svatby s Nickem. Vše naznačuje tomu, že je Amy obětí násilného činu. Její manžel organizuje pátrací akce a snaží se udělat vše pro to, aby se jeho žena našla. Všechny nalezené stopy však ukazují na to, že právě Nick může za Amiino nedobrovolné zmizení. Pokud Nick nepřijde na to, kde Amy je, bude to znamenat to, že stráví zbytek života ve vězení.

Grudge Match

Zpátky do ringu

Ve filmu Zpátky do ringu se dva dlouhodobě soupeřící boxeři Sylvester Stallone a Robert De Niro utkají, aby po desítkách let zjistili, kdo z nich je lepší. Během jejich prvního setkání po několika letech se otevřou staré rány a propukne tak legrační pranice, do které se okamžitě zapojí i další lidé po celém světě.

Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny

7. prosince 1941 Japonci napadli Pearl Harbor a tehdy třiadvacetiletý Desmond T. Doss narukoval. Z hloubi svého přesvědčení a víry odmítal nosit jakoukoliv zbraň. Jeho rota měla za úkol dobýt 120 metrů vysoký útes. Všichni vojáci se ale dostali do úzkých a rozhodli se ustoupit, až na vojína Dosse, který jako jediný v krvavém pekle zůstal. Své spolubojovníky snášel ke kraji útesu a po laně je spouštěl dolů. Během 12 hodin sám zachránil životy 75 mužů.

Hardcore Henry

V Rusku, v zemi neomezených možností, natočili akční first person řežbu plnou rvaček, automobilových honiček, parkouru a zběsilých přestřelek. Henry se jednoho dne probudí, nepamatuje si vůbec nic a není úplně tak docela vcelku. Něco se ale zvrtne, a tak Henry musí zachránit svoji ženu, kterou unesl člověk, který chce pomocí svých vylepšených žoldáků ovládnout svět.

Hell or High Water

Bratři Toby a Tanner se v zoufalém pokusu o záchranu rodinné farmy v Novém Mexiku rozhodnou vyloupit banku. Do cesty se jim však připlete texaský šerif, který je nehodlá nechat odejít bez postihu.

Hercules

Hercules

Klasický mytologický příběh o Herkulovi se odehrává v době, kdy splnil svých dvanáct úkolů, aby se vykoupil z minulých hříchů. Žije ve vyhnanství jako žoldák. Společně se svými pěti přáteli cestuje po Řecku, kde pomáhají těm, co to potřebují. Když však o jeho pomoc požádá thrácký král, Herkules pochopí, že svému osudu nemůže uniknout a musí se opět stát slavným mýtickým hrdinou.

How To Train Your Dragon 2

Jak vycvičit draka 2

Draci jsou zpátky! Pokračování velmi úspěšného animáku z roku 2011. ve kterém opět můžeme vidět mladého Škyťáka a jeho roztomilého ale i nebezpečného draka Bezzubku. Na ostrově Blp žijou všichni Vikingové s draky v míru, tedy až do doby, něž budou muset čelit zlému Dragovi, který chce ovládnout všechny draky.

I, Frankenstein

Já, Frankenstein

Roku 1795 stvoří šílený doktor Frankestein své monstrum, kterému se podařilo přežít až do dnešní doby. Nesmrtelný Adam bloudí sám ulicemi města, ve kterém spolu válčí démoni a chrliči o osud lidstva. Adam si začne uvědomovat, že právě on může být klíčem k záchraně lidstva.

Inferno

Profesor Langdon se probudí v italské nemocnici s poraněnou hlavou a nepamatuje si, co se za poslední dva dny stalo. Langdon tak musí spojit síly s doktorkou, do které vkládá naději, že mu pomůže jeho vzpomínky získat zpět. Vydávají se po stopách a zjišťují, že miliardář Zobrist chce snížit lidskou populaci tím, že vypustí smrtící patogen, který podle všeho infikuje 95 % populace. Oba se tak pouští do závodu s časem, který vede napříč celou Evropou, ve snaze zabránit smrtícímu globálnímu spiknutí.

Jack Reacher: Never Go Back

Jack Reacher: Nevracej se

Jak to tak bývá, Jack Reacher má nejraději případy, při kterých je oficiální postup příliš zdlouhavý. V tu chvíli nastupuje na scénu právě on, aby případ vyřešil. Jako například obvinění majora Susan Turnerové ze špionáže a kolem krásné velitelky s dosud čistým štítem, kterou on sám chtěl pozvat na večeři, začali najednou umírat lidé. Reacher ji musí dostat z basy, aby jí pomohl dokázat její nevinu.

John Wick

John Wick

Keanu Reeves hraje zabijáka na odpočinku jménem John Wick. Je to přesně ten typ člověka, kterému je lepší se vyhnout. Takže vloupat se mu do domu, ukrást auto a zabít jeho psího kamaráda není moc dobrý nápad, který ale zlodějíčkové uskutečnili. John se tak vydává na vendetu, při které musí čelit nájemným zabijákům z podsvětí, které poslali šéfové podsvětí, jenž se snaží zachránit si krk.

Kubo and the Two Strings

Kubo a kouzelný meč

Kubo je obyčejný chlapec, který si přivydělává tím, že vypráví příběhy. Domů se musí každý den vrátit před setměním, jinak by ho podle matky mohla stihnout strašlivá kletba. Jednoho dne se matčino varování se stane skutečností. Společně s opicí a broukem se vydávají nalézt mocnou magickou zbroj, která se skládá ze tří částí – meč, pancíř a helma a má Kubovi pomoct přemoci zlo, které ho neustále stíhá a chce mu zničit vše, co mu je milé.

Lucy

Lucy

Lucy je žena, která se zamiluje do největšího blba v okolí. Ten ji však zatáhne do obchodu s drogami, a tak se Lucy po pár hodinách probudí s extrémní syntetickou látkou v břiše, kterou má někam propašovat. Baliček v jejím těle však praskne a Lucy získá nevídané schopnosti.

Maleficent

Zloba - Královna černé magie

Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a snahou udržet si trůn, uvrhne na Růženku, novorozenou dcerku lidského krále, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi dvěma královstvími, mezi lidským, ze kterého pochází a mezi lesním, které nade vše miluje. Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi.

Minions

Mimoni

Mimoni jsou roztomilí žlutí tvorové, kteří slouží vždy tomu největšímu padouchovi svojí doby. Kdykoliv o svého pána přijdou, čemuž oni většinou napomohou, hned se vydali hledat nového. A tak to šlo celá století, od T-Rexe, přes hraběte Drákulu a císaře Napolena až do doby, kdy už nemohou žádného velkého padoucha najít. Hrdý Kevin, hladový Stuart a lehce vystresovaný Bob jsou nuceni vydat se na výpravu za nalezením jejich nového pána.

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Příběh vypráví o chlapci jménem Jake, kterému dědeček Abe vyprávěl příběhy o podivných dětech, o slečně Peregrinové a o netvorech, kteří tyto podivné děti loví. Se svým otce se vydává na ostrov, kde se má nacházet sirotčinec, ale tam se dozvídá, že byl za druhé světové války zničen a nikdo nepřežil. Náhodou nalezne časovou smyčku, díky které se dostane do roku 1943 a poznává tak všechny děti ze sirotčince a také slečnu Peregrinovou.

Money Monster

Hra peněz

V napínavém thrilleru, který se odehrává v reálném čase, se herecká hvězda Geroge Clooney a producentka Julia Roberts musejí vypořádat s únoscem, jenž je drží jako rukojmí přímo v živém vysíláni a chce znát odpovědi pádu akcii na burze. Únosce, moderátor i producentka tak musí rozplést jisté konspirace v pozadí globálních obchodů na burze.

Need For Speed

Need for Speed

Hlavním hrdinou filmu je mechanik Tobey, který se ve snaze zachránit svou firmu spojí s arogantním bývalým závodníkem Dinem. Vše vypadá dobře, ale při pouličním závodu dojde ke smrti Tobeyho přítele a Tobey jde za to jako viník pykat. Po dvou letech se Tobey vrací a rozhodne se, že Dina porazí ve velmi očekávaném závodě. Předtím se však musí Mustangovi dostat přes celý kontinent.

Nerve

Nerve: Hra o život

Nenápadná studentka čtvrtého ročníku je vyhecována, aby vyzkoušela populární online hru Nerve, kde lidé plní úkoly za které pak dostávají finanční odměnu. Jedinou podmínkou ale je, že se při tom musí živě natáčet. Vše se tak promítá divákům po celém světě. Diváci však manipulují její další tahy.

Paradise Hills

Paradise Hills

Uma (Emma Roberts ) se jednoho dne probouzí v jakési idylické škole pro mladé dívky zvané Paradise. Zde je má čekat změna k jejich lepšímu já. Jenže během pobytu se pamalu dozvídá, že všechno není, jak se zdá...

Pete's Dragon

Můj kamarád drak

Pětiletý Pete se s rodinou vydává tábořit, dojde ale k tragické nehodě a jeho rodiče zahynou. Malý Pete je tak v divočině odkázán sám na sebe. Tedy, alespoň do doby, něž se setká se velkým zeleným drakem Elliotem, který je pro místní obyvatele legendou a jen někteří v něj věří, nebo ho dokonce i viděli.

Phoenix

Fénix

Židovka (Nina Hoss), která přežila koncentrační tábor, se vrací do Berlína, aby našla svého manžela Jonnyho. Ten ji však kvůli tomu, že podstoupila plastickou operaci obličeje, nepoznává. Nelly hraje samu sebe, aby zjistila, zda ji její manžel udal nacistům, a dokonce zda-li ji její životní láska skutečně milovala.

Pompeii

Pompeje

Otrok Milo, který se stal gladiátorem, čeká na svůj poslední boj, aby zabil soupeře a získal tak vytouženou svobodu. Zamiluje se však do dcery bohatého obchodníka, která má však být provdána za zkorumpovaného senátora. V hlubinách země se však děje jiný problém. V následujících hodinách má totiž dojít k erupci Vesuvu.

Rocky IV: Rocky Vs. Drago

Po 36 letech nám Sylvester Stallone přináší Drector's cut verzi jednoho ze svých nejikoničtějších filmů - Rocky IV. Rocky Balboa se vydává do Ruska, aby pomstil smrt svého přítele Apollo Creeda a porazil Rusa Ivana Draga. V této nové verzi uvidíte 40 minut nových záběrů, které nikdy nespatřily světlo světa.

Sabotage

Sabotáž

Členy speciálního protidrogového komanda v čele s Arnoldem Schwarzeneggerem už nebaví žít jen z policejního platu, a tak si kořist z posledního zátahu rozdělí mezi sebou. Nepočítají však s tím, že je někdo jednoho po druhém bude zabíjet. Je tedy jen na nich, aby přišli na to, kdo a proč se je snaží zničit.

Saving Mr. Banks

Zachraňte pana Bankse

Walt Disney usiluje o filmová práva k románu Mary Popins a opakovaně tak žádá autorku tohoto románu o setkání, ale ta tohoto hollywoodského velikána celé oky odmítá a ani mu nechce dát souhlas k jejím právům na její milovanou postavu. Prodejnost jejích knih však klesá, a tak v roce 1961 souhlasí se setkáním. Walt se snaží autorce vyjít co nejvíce vstříc, aby práva na knihu získal a natočil tak jeden z nejpůsobivějších filmů světové kinematografie.

Skiptrace

Detektiv Jackie Chan musí najít amerického gamblera Connora Wattse, který je jedinou nadějí na dopadení hongkongského krále podsvětí Matadora. Naneštěstí tenhle Američan si rád dělá nepřátelé a poté utíká před těmi, kterým něco dluží nebo jim něco provedl. A tak Bennie musí cestovat přes půl světa, aby ho našel a dovedl zpátky do Hong Kongu.

Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: Síla se probouzí

Třicet let po porážce Impéria galaxii ohrožuje nový nepřítel – První řád. Republika je však nebere jako výraznou hrozbu, a tak je jen na hrstce odvážných členů Odboje a nových, i starých, hrdinech, aby se jim postavili a zachránili tak galaxii před temnou stranou síly.

Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: Poslední z Jediů

Pokračování epické vesmírné ságy světa Hvězdných válek, tentokrát s podtitulem Poslední z Jediů, nám odkryje další osudy hrdinů, se kterými jsme se seznámili v předchozí epizodě VII - Síla se probouzí. Titulky pro vás připravil Bladesip. Přejeme příjemnou zábavu. Ať vás provází Síla.

Teenage Mutant Ninja Turtles

Želvy Ninja

Čtyři želví bratři jsou zpátky. Jejich úhlavní nepřítel Trhač naplánuje útěk z vězení, kde vymyslel plán, jak se zbavit těch zelených mutantů, kteří mu neustále maří plány na ovládnutí světa. Útěk z vězení však nevyjde podle plánu a Trhač se spojí s vesmírným mozkem Krangem. Želví nindžové se nemusí tedy vypořádat jen s Trhačem, ale i s Krangem, který chce ovládnout celou planetu.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Želvy Ninja 2

Čtyři želví bratři jsou zpátky. Jejich úhlavní nepřítel Trhač naplánuje útěk z vězení, kde vymyslel plán, jak se zbavit těch zelených mutantů, kteří mu neustále maří plány na ovládnutí světa. Útěk z vězení však nevyjde podle plánu a Trhač se spojí s vesmírným mozkem Krangem. Želví nindžové se nemusí tedy vypořádat jen s Trhačem, ale i s Krangem, který chce ovládnout celou planetu.

The Accountant

Zúčtování

Christian Wolff je autistický matematický génius, který si více rozumí s čísly než s lidmi. Pod zástěrkou maloměstské účetní kanceláře pracuje jako nezávislý účetní pro nejhorší zločinecké organizace po celém světe, kterým pomáhá falšovat účetnictví a riskuje tak svůj život, oplátkou za to mu tyto organizace velice štědře platí.

The Amazing Spider-Man 2

Amazing Spider-Man 2

The Angry Birds Movie

Angry Birds ve filmu

Příběh se odehrává na Ptačím ostrově, kde žijí šťastní, ale nelétaví ptáci. Neznají nic jiného, než jen svůj ostrov, kde žijí všichni společně v poklidu. Tedy… Až na pár výjimek. Věčně naštvaný Ruďas, čiperný a velmi rychlý Žluťas a neovladatelně vybuchující Bombas. Když ale na ostrov připlují záhadná a podivná prasata, každý je má za hodná a přátelská stvoření, ale opak je pravdou. Prasata totiž přijely ukrást ptákům vejce!

The Deliberate Stranger

Obezřetný cizinec

Theodore Robert, alias Ted Bundy, byl americký násilník a vrah, kterému se podařilo prokázat přes 30 vražd spáchaných v letech 1974 – 1978, a však skutečný počet obětí je dodnes záhadou a jistě je mnohem větší. Film zachycuje život a pátrání po tomto vrahovi, kterému se později začalo říkat sériový vrah. Termín sériový vrah byl použit poprvé u tohoto člověka.

The Finest Hours

Do posledního dechu

Hrdinský thriller vypráví příběh čtyř námořníků, kteří 18. února 1952 uskutečnili nejodvážnější a dodnes jednu z nejúchvatnějších záchranných akcí na malém plavidle v historii pobřežní stráže. Když na východním pobřeží panovaly nepříznivé podmínky a mnoho lodí bylo poničeno, bylo jen na nich, aby zachránili námořníky, kterým na potápějící se lodi nezbývalo už moc času.

The Jungle Book

Kniha džunglí

V nové filmové adaptaci je lidské mládě Mauglí vychováno vlčí smečkou a vlci ho berou jako svého. V džungli ale nastane období sucha, a tak kvůli vodě nastane období míru. Do džungle však přichází tygr Šer Chán, který v minulosti utrpěl zranění způsobené člověkem, a tak chce zničit vše, co on vnímá jako hrozbu. Do oka mu bohužel padne Mauglí, který nedobrovolně musí opustit džungli a utéct tak před zákeřným zlým tygrem.

The Killing Field

Úvodní film k australské 6dílné kriminální minisérii Winter o detektivovi Eve Winterové. Film se soustředí na hledání sériového vraha poté, co bylo nalezeno na poli 6 těl mrtvých dívek. Přestože s vyšetřováním vražd seržant Winterová už skončila, souhlasí, že se tohoto případu ujme, jelikož by jedna z obětí, Becky Ryanová, mohla být ještě stále naživu. Kdo je vrahem mladé Becky? Podaří se ji najít policii dřív, než bude pozdě?

The Legend of Hercules

Herkules: Zrození legendy

Antický hrdina Hercules přišel na svět jako polobůh a je vybaven nadlidskou silou a odvahou. Podle legend má svrhnout tyranskou vládu svého nevlastního otce. Herkules však o své skutečné totožnosti a toho, že je syn velkého Dia, neví. Je však poslán do vyhnanství, kde musí bojovat o svůj život.

The Legend of Tarzan

Legenda o Tarzanovi

Uplynulo již mnoho let od doby, kdy se Tarzan zaměnil život v divoké africké džungli za život bohatého Johna Claytona a po boku své milované manželky Jane žijí ve svém honosném sídle. John společně s Jane a doktorem Williamsem je vyslán na žádost britského parlamentu do Konga. Netuší však, že půjde o naplánovanou pomstu kapitána Leona Roma, který chce získat zdejší legendární diamanty.

The Lego Movie

LEGO® příběh

Film sleduje osud Emmeta, který je obyčejnou a pravidel dodržující figurkou, která je omylem považována za nejvýznamnější osobou v Lego světě. Je odveden do společnosti cizinců, kteří se snaží zastavit zlého tyrana. Emmet je však na tuto výpravu zcela nepřipraven.

The November Man

November Man

Pierce Brosnan je bývalý agent tajné služby, který je znám pod kódovým označením November Man. Má za sebou vynikající trénink a léta zkušeností v terénu. Jeho zaměstnavatelé ho však povolají zpět ze zaslouženého odpočinku, aby chránil svědkyni, která mlže odhalit korupci v samotné CIA.

The Professor

Richard Brown učí angličtiu na vysoké škole a žije život na vysoké noze. Když mu ale jednoho dne diagnostikují rakovinu v pokročilém stádiu, rozhodne se, že přestane ztrácet čas a ten čas, co mu zbývá bude žít naplno...

The Purge: Anarchy

Očista: Anarchie

Jednou za rok se americké ulice na dvanáct hodin promění v peklo. Nepracuje ani jedna ze záchranných složek a všechny zločiny, včetně těch nejtěžších, jsou zcela legální. Téhle brutální noci se říká Očista. Porouchané auto, lovci lidí a pomsta svedou dohromady pět lidí, kteří se dosud neznali. Musí spolu přežít brutální noc, ve které jim jde doslova o holý život.

The Purge: Election Year

Očista: Volební rok

Senátorka Charlie Roanová kandiduje na prezidentku USA a jejím hlavním cílem je zastavit každoroční Očistu. Před lety totiž kvůli tomuto hrůznému svátku přišla o celou svojí rodinu. Její protikandidát společně se svojí stranou ví, že se jí dá zbavit jen tak, že dojde k jejímu zabití během Očisty. Je tak jen na její ochrance, aby zajistila senátorčino přežití, protože jen ona může tuhle hrůznou noc politicky zastavit.

The Shallows

Mělčiny

Nancy je mladá energická žena, která se po smrti matky vydává na pláž v Mexiku, kterou jí v dětství tak úžasně popisovala. Přirovnávala to k ráji. Ráj, o kterém ví jen několik lidí a ještě méně lidí zná její skuteční název. Po odvozu na odlehlou pláž místním mužem se Nancy vydává surfovat. Vlny jsou úžasné, a tak si užívá surfování téměř až do západu slunce. Je ale napadena velkým bílým žralokem a zraněná Nancy je tak uvězněná na útesu, který je sice jen 200 metrů od pobřeží, ale okolo ní stále krouží hladový žralok. Boj vůlí a hlavně boj o přežití může začít.

Truth or Dare

Vadí nevadí

Studentka Olivia vyráží s přáteli na poslední prázdninový výlet do Mexika. Pak už ji čeká jen pomoc se stavbou domků pro chudé a poté odjezd na vysokou. A jak jinak si zpříjemnit večer, než popíjením a hrou vadí - nevadí. Nevinná hra ale trochu zvrtne a změní se na boj o přežití. V hlavní roli uvidíte herečku Lucy Hale (Pretty Little Liars).

Where'd You Go, Bernadette

Milující matka Bernadette Foxová se po letech strávených péčí o rodinu ocitne na životní křižovatce. Jedna cesta vede domů, do bezpečí rodinného krbu k manželovi a dospívající dceři, ta druhá ven z okna. A ta je mnohem dobrodružnější a napínavější, ale odhalí i dávná tajemství a probudí dávné vášně. Film je adaptací úspěšné knihy v České republice vydané pod názvem Kde se touláš, Bernadetto!? V hlavní roli Bernadette uvidíte úchvatnou Cate Blanchett, jejího manžela si zahrál Billy Crudup (aktuálně například The Morning Show), a menších rolích se těšte na několik známých herců, jako například Megan Mullally (Will & Grace), Laurence Fishburne (Matrix) nebo Troian Bellisario (Pretty Little Liars).