V databázi je celkem 78 filmů.
Filtrovat podle roku

Sabotage

Sabotáž

Členy speciálního protidrogového komanda v čele s Arnoldem Schwarzeneggerem už nebaví žít jen z policejního platu, a tak si kořist z posledního zátahu rozdělí mezi sebou. Nepočítají však s tím, že je někdo jednoho po druhém bude zabíjet. Je tedy jen na nich, aby přišli na to, kdo a proč se je snaží zničit.

Saving Mr. Banks

Zachraňte pana Bankse

Walt Disney usiluje o filmová práva k románu Mary Popins a opakovaně tak žádá autorku tohoto románu o setkání, ale ta tohoto hollywoodského velikána celé oky odmítá a ani mu nechce dát souhlas k jejím právům na její milovanou postavu. Prodejnost jejích knih však klesá, a tak v roce 1961 souhlasí se setkáním. Walt se snaží autorce vyjít co nejvíce vstříc, aby práva na knihu získal a natočil tak jeden z nejpůsobivějších filmů světové kinematografie.

Skiptrace

Detektiv Jackie Chan musí najít amerického gamblera Connora Wattse, který je jedinou nadějí na dopadení hongkongského krále podsvětí Matadora. Naneštěstí tenhle Američan si rád dělá nepřátelé a poté utíká před těmi, kterým něco dluží nebo jim něco provedl. A tak Bennie musí cestovat přes půl světa, aby ho našel a dovedl zpátky do Hong Kongu.

Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: Síla se probouzí

Třicet let po porážce Impéria galaxii ohrožuje nový nepřítel – První řád. Republika je však nebere jako výraznou hrozbu, a tak je jen na hrstce odvážných členů Odboje a nových, i starých, hrdinech, aby se jim postavili a zachránili tak galaxii před temnou stranou síly.

Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: Poslední z Jediů

Pokračování epické vesmírné ságy světa Hvězdných válek, tentokrát s podtitulem Poslední z Jediů, nám odkryje další osudy hrdinů, se kterými jsme se seznámili v předchozí epizodě VII - Síla se probouzí. Titulky pro vás připravil Bladesip. Přejeme příjemnou zábavu. Ať vás provází Síla.