Deadbeat

Žánr
Komedie
Roky vysílání
2014 - 2016
Obsah
Americký komediálně-nadpřirozený seriál videoslužby Hulu. Kevin Pacalioglu pomáhá duchům uzavřít své nedokončené záležitosti, aby mohli v klidu odejít, sobě však pomoci neumí. Je švorc, bez práce, má nadváhu a jeho jediným přítelem je drogový dealer Roofie.
Titulky pro vás překládají
Clear, efvendy, Marysons, zuzana.mrak

Deadbeat 3. a závěrečná série

Druhá série je úspěšně za námi a vy se můžete těšit na třetí, v jejímž překladu bude opět pokračovat zuzana.mrak. A pokud jste si mysleli, že už vás Kevin ničím nepřekvapí, hned upoutávka na třetí sérii vás vyvede z omylu. Jste zvědaví, co Kevina a jeho nového parťáka v další sérii čeká? Budete tento bláznivý seriál sledovat i nadále?

Titulky k Deadbeat S02E11 - The Polaroid Flasher

V dnešním díle nahlédne pod pokličku tvrdé policejní práce z 80. let. O hledání pachatele podle otisků prstů, či kresby obličeje jste již jistě slyšeli, ale vsadím se, že o Pacově speciální vyšetřovací metodě určitě ne! Užijte si další bláznivý díl, ve kterém opět přivítáme hostující hvězdu, tentokrát Jamese Franca. Příjemnou podívanou vám jako vždy přeje zuzana.mrak.

Deadbeat - seriál zrušen po 3. sérii

Pro fanoušky duchařského seriálu Deadbeat máme smutnou zprávu. Seriál streamovací stanice Hulu byl definitivně zrušen. Třetí série tohoto ne moc známého a poněkud ujetého seriálu byla spuštěna 20. dubna a bohužel bude poslední. „Rádi jsme spolupracovali s tvůrci série Brettem (Konnerem) a Codym (Hellerem), herci a dalšími, kteří se podíleli na seriálu Deadbeat, ale v současné chvíli nejsou další plány na natočení dalších epizod.“ Sám hlavní představitel Tyler Labine na svém twitteru potvrdil, že opravdu seriál odešel do světla… Unfortunately it seems that #DeadbeatOnHulu is going into its light. I'm super bummed and I will miss Pac dearly:( https://t.co/2XIS9Nnbdf  — Tyler Labine (@TyLabine) June 3, 2016 Třetí série tak bude poslední a pokud jste zvědaví, jak seriál skončí, počkejte si na titulky, které pro vás překládá zuzana.mrak, která je momentálně zaneprázdněná překladem seriálu Orange Is the New Black, ale která seriál Deadbeat rozhodně hodlá dopřeložit. Co říkáte na zrušení? Je to škoda, nebo stál seriál stejně za starou belu? :-)

Titulky k Deadbeat S02E10 - The Unholy Trinity

V tomto díle hledají Kevin a Sue tělo, které by mohla Sue posednout, aby si konečně s Kevinem užili sex. Zájemkyně se jim jen hrnou, takže si můžou vybírat. V bytě dívky, kterou si vyberou, však straší, a tak než dojde na věc, musí se Kevin vypořádat s jedním duchem… Titulky pro vás jako obvykle přeložila zuzana.mrak, sedí na verze [eSc] a LOL. Pěkně se bavte u dalšího šíleného dílu. :-)

Deadbeat 3 série!

Již 20.dubna bude odvysílána třetí série seriálu Deadbeat. Abychom neprozradili nic zásadního, povíme vám jen, že Kevina čeká nový parťák jménem Clyde. Zahraje si ho Kal Penn (Dr. House, Jak jsem poznal vaši matku, aj.). Na to, jaká přesně bude jeho role v seriálu, si budeme muset ještě pár dnů počkat. Třetí sérii budeme samozřejmě překládat, momentálně ale pracujeme na dokončení posledních pár dílů série druhé. Pokud jste fanoušky tohoto bláznivého seriálu a měli byste zájem rozšířit náš tým překladatelů, neváhejte a určitě se nám ozvěte!

Titulky k Deadbeat S02E08 - The Spank Job

Chyběl vám Deadbeat? Tentokrát bude Kevin se svou partičkou plánovat vloupání do spermobanky a to ve velkém stylu :-) Třetí série se bude vysílat už 20. dubna, což se kvapem blíží, takže neztrácíme čas a pokračujeme dál v překladu. Také si nenecháte ujít další díly? Příjemnou zábavu přeje zuzana.mrak!