Celkem 3280 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k The Magicians S05E13 - Fillory And Further

Tak a máme tu poslední díl celého seriálu (v dnešní době, ale pořád jeden může doufat a kdo ví, třeba se dočkáme pokračování). Asi vám nebudu říkat žádné spoilery… Rád bych jen dodal, že na tomhle seriálu jsem dělal už jeho začátku a tímto bych chtěl všem, co jím prošli poděkovat – Bladesip, Janel, lukascoolarik a Verči… a dál kolegům z Edny, kteří za nás v půlce převzali štafetu – Ironic a Veruli (snad jsem na nikoho nezapoměl a pokud ano, tak se omlouvám). Ze všeho nejvíc bych ale chtěl poděkovat Clear, která mě valnou většinu toho, co umím, naučila. A pak že mi znovu tuto 5. sérii dohodila. Všem díky a mějte se! Titulky pro vás přeložil GaRaN_. Bavte se.

Titulky k American Housewife S04E14 - A Very English Scandal

Na scéně se opět objevuje britský Greg a otravná sousedka Viv. Co mají ti dva společného? No přeci obrovské zaujetí trvalým dopadem normanského dobytí na vlámský lid. Oliver si svůj nechtěný homo statut nakonec docela užívá, Anna-Kat se chystá ke „Skoku“ a Taylor ji v tom poťouchle podporuje. :-) Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu. :-)

The Magicians se s 5. sérií rozloučí

Společnost Syfy se rozhodla seriál ukončit, a tak aktuálně vysílaná pátá série, která má celkem 13 dílů, budou tou poslední. I když toto rozhodnutí nepřišlo úplně ve vhodnou dobu, tvůrci naštěstí připravili poslední díl páté série tak, aby to mohl být i závěr celého seriálu. Na velké finále se můžete tešit 1. dubna. 2020.