V databázi je celkem 78 filmů.
Filtrovat podle roku

Dawn of the Planet of the Apes

Úsvit planety opic

Pokračování snímku z roku 2011, kde šimpanz Caesar získal nesmírně vysokou inteligenci kvůli pokusům s neschváleným lékem na Alzheimerovi nemoc. Deset let poté je však lidstvo zdecimováno agresivním virem a jen hrstka lidí přežívá ve zdevastovaném světě, který ovládají chytří lidoopové. Začíná boj o to, kdo bude tomuto světu vládnout.

Delhi Safari

Delhi Safari

Animovaná pohádka, ve které se mládě leoparda společně se svou matkou, s opicí, s medvědem a s papouškem musejí kvůli kácení jejich lesa, kde žijí, vydat do Dillí, aby zjistili, proč je jejich domov ničen a proč je člověk nejnebezpečnějším tvorem na zemi. Snaží se jim říci, že pokud nebudou lesy a zvířata, tak i člověk přestane existovat.

Doctor Strange

Neurochirurg Stephen Strange je ve své branži velmi vážený. Jeho život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožní používat ruce. Stephen se snaží se svým handicapem vypořádat, ale nedaří se mu to. Na rady podobně uzdraveného se vydává do Nepálu, kde chce najít místo zvané Tamar-Taj. Mystické místo, které pro něj má být chrámem uzdravení. Strange ale zjišťuje, že tomu tak není a chrám je rovněž základnou pro boj s temnými silami, které chtějí zničit skutečný svět.

Don't Breathe

Smrt ve tmě

Mladá dívka Rocky, která žije se svou násilnickou matkou, se živí tím, že s partičkou přátel vykrádá domy, aby si našetřila peníze a odjela se svou mladší sestrou do Kalifornie. Alex , Money a Rocky mají na kontě několik podařených loupeží. Od místního překupníka dostanou typ na dům, ve kterém se podle všeho nachází velký obnos peněz a žije v něm pouze slepý válečný veterán. Jeví se to zcela jako snadná kořist, opak je ale pravdou.

Dracula: Untold

Drákula: Neznámá legenda

Drákula nebyl vždy jen Drákulou. Předtím, než se stal krvelačným upírem, to byl vládce malé země jménem Transylvánie. Vládce však věděl, že odpor proti jeho silnějšímu sousedovi by znamenal konec. Když sultán požádá, aby mu poslal tisíc mužů včetně jeho vlastního syna, Vlad neuposlechne. Aby však mohl vzdorovat spojí se zlem mnohem větším a stane se Drákulou.