The Americans

Takoví normální Američané

Žánr
Drama, Historický, Špionážní
Roky vysílání
2013 - dosud
Obsah
Americký seriál stanice FX situovaný do 80. let minulého století. Elizabeth a Philip Jenningsovi jsou manželský pár, který žije na předměstí Washingtonu D.C. To, že doopravdy jsou to sovětští špioni KGB, netuší ani jejich soused od FBI Stan a dokonce ani jejich děti...
Titulky pro vás překládají
Clear, Pirkus

Titulky k The Americans S06E04 - Mr. and Mrs. Teacup

A neuplynul tentokrát ani týden a už tu máme titulky k nové epizodě The Americans, kterou pro vás přeložil Pirkus a korekci provedla Clear. Philip Jennings musí čelit těžkému faktu, že nemá dost peněz na zaplacení školného svého syna Henryho a musí se vypořádat s tím, jak mu to poví… Paige se po minulé nevydařené akci už srovnala a s Elizabeth zase všechno skvěle klape… až do té doby, než se do toho začne míchat právě Philip. Příjemnou podívanou! :-)

Titulky k The Americans S06E03 - Urban Transport Planning

Vítejte u titulků ke třetí epizodě závěrečné série The Americans, kterou pro vás, jako už se stalo zvykem, přeložil Pirkus a korekci provedla Clear. Sedí prozatím na verze HDTV SVA a 1080p DEFLATE. Stan Beeman coby manželský poradce nemá snadný úkol, obvzlášť, když se Sofia nechce domluvit a trvá na rozvodu. Elizabeth sjede svou dceru za to, jak se chovala při posledním úkolu. A FBI si posvítí na Olega Burova, kterému hrozí kvůli jeho aktivitám nebezpečí, jelikož přijel bez diplomatické imunity… Příjemnou podívanou. :-)

Titulky k The Americans S06E02 - Tchaikovsky

Tentokrát jsme se s titulky mírně zpozdili, ale další díly se pokusíme dokončit dříve… Titulky pro vás přeložil Pirkus, korekci provedla Clear. Sedí na verze SVA, AVS a DEFLATE. Zatímco se Philip věnuje řízení cestovní kanceláře, Elizabeth s Claudií zapojily Paige do své špionážní činnosti. Stan by rád odešel z oddělení FBI, pro které teď pracuje, ale jeho pracovní povinnosti mu to znemožňují. V minulé sérii navázal spolupráci se Sofií a Gennadijem, teď hrozí, že kontakt s nimi ztratí… Jak dobrý manželský poradce Stan vlastně je? Sám si jedním neúspěšným manželstvím prošel, takže o partnerských problémech ví jistě své… Pěkně se bavte a brzy na viděnou u dalšího dílu! :-)

Titulky k The Americans S06E01 - Dead Hand

Na vysílání poslední, šesté, série seriálu The Americans jsme čekali dlouho… ale už je tady. A s ní i titulky k prvnímu dílu, které pro vás přeložil Pirkus, korekci provedla Clear. Za připomínky děkuji K4rm4d0novi. Sedí zatím na verzi FLEET, SVA a DEFLATE, ve verzi iNTERNAL-BAMBOOZLE nesedí zvuk s obrazem, tudíž na ni přečasy dělat nebudeme, je pokažená. Shrnující informace k 6. sérii si můžete pročíst v tomto článku. Šestá série začíná v roce 1987, kdy se koná velký mezinárodní summit ohledně zbraní. Zatímco Elizabeth pracuje dál jako špionka, Philip po tom, co jsme viděli v sérii minulé, s tímto povoláním skončil. Navštíví ho však nečekaný host s neobvyklým požadavkem… Přejeme pěknou zábavu na velikonoční večer! :-)

Propagační fotky k epizodě The Americans S06E01 - Dead Hand

První epizoda šesté série seriálu The Americans se bude v Americe na stanici FX vysílat 28. března, u nás to bude o den později, tedy ve čtvrtek 29. března. Začínáme na podzim roku 1987, kdy se rýsuje sumit pro kontrolu zbraní… Elizabeth je nucena posunout své meze jako nikdy předtím. Philip se zatím dal do vedení nově expandující cestovní kanceláře. Ovšem až do doby, než přijde nečekaný návštěvník se znepokojivou žádostí… Scénáře této epizody s možným českým překladem „Mrtvá ruka“ se ujali Joel Fields a Joe Weisberg, režie se zhostil Chris Long.

Titulky k The Americans S05E13 - The Soviet Division

Vítejte u dlouho očekávaných titulků k finálové epizodě páté série seriálu The Americans. Především děkuji vám všem za trpělivost, nebylo to s čekáním na titulky občas lehké, hlavně na ty poslední… Takže díky vám všem a díky naší posile, která se doufám připojí i překladu poslední 6. série, která začne zase v zimě… A tou je karlos.kf. Samozřejmě děkuji i svému stálému parťákovi Pirkusovi, který se mnou dělal celou pětku a také čtvrtou sérii. Kluci, díky, bez vás by titulky nebyly. Dnešní díl bude hodně rozjímavý, uvidíte spoustu záběrů bez rozhovorů, kdy postavy přemítají nad svými osudy. Elizabeth a Philip se rozhodli odejít z Ameriky do Ruska, ale mají obavy o své děti… Pěkně se bavte a v roce 2018 u nové série se snad zase uvidíme. :-)

Titulky k The Americans S05E12 - The World Council of Churches

Titulky k 12. epizodě 5. série seriálu The Americans byly dokončeny a vy se již brzy můžete těšit na titulky k finálové, třinácté epizodě. Tuto epizodu pro vás přeložili karlos.kf a Pirkus. Korekci provedla Clear. Děkuji naší nové posile za pomoc s překladem. Doufejme, že nám vydrží i do chystané šesté série. :-) V dnešním díle se hodně hovoří rusky. Budeme sledovat problémy Olega Burova, ale také Jevgeniji s Pašou. A do toho všeho dostane pastor Tim nabídku práce v Buenos Aires, která se nedá odmítnout… Pěkně se bavte! :-)

Titulky k The Americans S05E11 - Dyatkovo

Titulky k jedenácté epizodě 5. série The Americans jsou konečně tu, další díl se nám, doufejme, podaří nejpozději v úterý dokončit. A pak už nás čeká velké finále, na které se všichni jistě těšíte. Titulky pro vás tentokrát přeložil sám Pirkus, kterému tímto velmi děkuji, korekci jako vždy obstarala Clear. Sedí na verzi SVA. AMZN WEB-Rip a WEB-DL. V dnešním díle s názvem Djatkovo budou Philip a Elizabeth hledat jednu bývalou ruskou občanku, která zabila za války mnoho ruských vojáků. Otázka ale zní, je žena, kterou Centrála našla, opravdu ona? Tentokrát si manželé Jenningsovi chtějí být jistí, po zkušenosti s technikem z laboratoře… Pěknou zábavu přejeme a děkujeme za trpělivost. :-)

Titulky k The Americans S05E10 - Darkroom

Titulky k desáté epizodě The Americans pro vás jako obvykle přeložili dva špioni Pirkus a Clear. Přikládáme rovnou titulky ve všech dostupných verzích. V dnešním díle nachystal pro Elizabeth Philip překvapení. Paige se vyrovnává s tím, co si o ní píše pastor Tim, a Jevgenija je na vážkách… Pěkně se bavte. :-)