Vienna Blood

Žánr
Drama, Historický, Krimi
Roky vysílání
2019 - dosud
Obsah
Max Liebermann je fanouškem Sigmunda Freuda. Hrdina pomáhá detektivovi Rheinhardtovi ve vyšetřování série hrůzostrašných vražd, které se odehrávají v kavárnách, divadlech a dalších prostorách Vídně na počátku 20. století.
Titulky pro vás překládají
GaRaN_, Clear

Titulky k Vienna Blood S02E03 - Darkness Rising

Vítejte u titulků k finálové epizodě druhé série s názvem Temnota povstává. V tomto díle se vydáme společně s Maxem Liebermannem a inspektorem Rheinhardtem do kláštera, kde byl zavražděn mnich s kontroverzními názory. Obviněn je bratr snoubence Maxovi bývalé snoubenky, zarytý Žid Izák Korngold, který proti němu veřejně vystoupil na přednášce pořádané dějepiseckou společností. Příjemnou podívanou vám přejí Clear a GaRaN_ a doufejme, že se uvidíme u třetí, zatím nepotvrzené? série…

Titulky k Vienna Blood S02E02 - The Devil's Kiss

V epizodě nazvané Ďáblův polibek dostane inspektor Rheinhardt tajný důležitý úkol, v souvislosti s vyšetřováním vraždy muže s useknutou rukou. Max se pokouší navázat důvěrný vztah se slečnou Lydgateovou. A nebyli by tým, kdyby na případu nepracovali spolu… Pěknou zábavu vám přejí Clear a GaRaN, děkuji za spolupráci. :-)

Titulky k Vienna Blood S02E01 - The Melancholy Countess

Titulky k úvodní epizodě druhé série seriálu Vídeňská krev jsou tady! Přeložila je pro vás Clear. V této epizodě, nazvané Melancholická hraběnka, vyšetřuje policejní inspektor Oskar Rheinhardt spolu s psychiatrem Maxem Libermannem vraždu vdovy po maďarském hraběti, která se zdržovala v hotelu Imperial a zemřela za podivných okolností… Pěknou zábavu přeji! :-)

Titulky k Vienna Blood S01E03 - The Lost Child

V posledním díle první série půjdou Oskar s Maxem po stopě kultu s dlouhodobou tradicí na vojenské škole, kam shodou okolností chodí i Maxův synovec Daniel. A Oskar se bude muset poprat se svojí minulostí a Max zase se svojí budousností. Snad jste byli s překladam spokojení… A třeba zase někdy. Nebojte se v kometářích dát vědět svůj názor na celou seríi. :) Titulky pro vás přeložil GaRaN_.

Titulky k Vienna Blood S01E01 - The Last Seance

Stanice BBC Two nám přináší nový detektivní seriál. Vydáváme se do Vídně na počátku 20. století, kde se nám představuje inspektor Oscar Rheinhardt, který má za úkol vyřešit vraždu média. Společně s doktorem Maxem Liebermannem, který umí číst v lidech, budou muset najít vraha mezi vídeňskou elitou. Titulky pro vás přeložil GaRaN_.