V databázi je celkem 78 filmů.
Filtrovat podle roku

Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny

7. prosince 1941 Japonci napadli Pearl Harbor a tehdy třiadvacetiletý Desmond T. Doss narukoval. Z hloubi svého přesvědčení a víry odmítal nosit jakoukoliv zbraň. Jeho rota měla za úkol dobýt 120 metrů vysoký útes. Všichni vojáci se ale dostali do úzkých a rozhodli se ustoupit, až na vojína Dosse, který jako jediný v krvavém pekle zůstal. Své spolubojovníky snášel ke kraji útesu a po laně je spouštěl dolů. Během 12 hodin sám zachránil životy 75 mužů.

Hardcore Henry

V Rusku, v zemi neomezených možností, natočili akční first person řežbu plnou rvaček, automobilových honiček, parkouru a zběsilých přestřelek. Henry se jednoho dne probudí, nepamatuje si vůbec nic a není úplně tak docela vcelku. Něco se ale zvrtne, a tak Henry musí zachránit svoji ženu, kterou unesl člověk, který chce pomocí svých vylepšených žoldáků ovládnout svět.

Hell or High Water

Bratři Toby a Tanner se v zoufalém pokusu o záchranu rodinné farmy v Novém Mexiku rozhodnou vyloupit banku. Do cesty se jim však připlete texaský šerif, který je nehodlá nechat odejít bez postihu.

Hercules

Hercules

Klasický mytologický příběh o Herkulovi se odehrává v době, kdy splnil svých dvanáct úkolů, aby se vykoupil z minulých hříchů. Žije ve vyhnanství jako žoldák. Společně se svými pěti přáteli cestuje po Řecku, kde pomáhají těm, co to potřebují. Když však o jeho pomoc požádá thrácký král, Herkules pochopí, že svému osudu nemůže uniknout a musí se opět stát slavným mýtickým hrdinou.

How To Train Your Dragon 2

Jak vycvičit draka 2

Draci jsou zpátky! Pokračování velmi úspěšného animáku z roku 2011. ve kterém opět můžeme vidět mladého Škyťáka a jeho roztomilého ale i nebezpečného draka Bezzubku. Na ostrově Blp žijou všichni Vikingové s draky v míru, tedy až do doby, něž budou muset čelit zlému Dragovi, který chce ovládnout všechny draky.