V databázi je celkem 78 filmů.
Filtrovat podle roku

Paradise Hills

Paradise Hills

Uma (Emma Roberts ) se jednoho dne probouzí v jakési idylické škole pro mladé dívky zvané Paradise. Zde je má čekat změna k jejich lepšímu já. Jenže během pobytu se pamalu dozvídá, že všechno není, jak se zdá...

Pete's Dragon

Můj kamarád drak

Pětiletý Pete se s rodinou vydává tábořit, dojde ale k tragické nehodě a jeho rodiče zahynou. Malý Pete je tak v divočině odkázán sám na sebe. Tedy, alespoň do doby, něž se setká se velkým zeleným drakem Elliotem, který je pro místní obyvatele legendou a jen někteří v něj věří, nebo ho dokonce i viděli.

Phoenix

Fénix

Židovka (Nina Hoss), která přežila koncentrační tábor, se vrací do Berlína, aby našla svého manžela Jonnyho. Ten ji však kvůli tomu, že podstoupila plastickou operaci obličeje, nepoznává. Nelly hraje samu sebe, aby zjistila, zda ji její manžel udal nacistům, a dokonce zda-li ji její životní láska skutečně milovala.

Pompeii

Pompeje

Otrok Milo, který se stal gladiátorem, čeká na svůj poslední boj, aby zabil soupeře a získal tak vytouženou svobodu. Zamiluje se však do dcery bohatého obchodníka, která má však být provdána za zkorumpovaného senátora. V hlubinách země se však děje jiný problém. V následujících hodinách má totiž dojít k erupci Vesuvu.