V databázi je celkem 79 filmů.
Filtrovat podle roku

Maleficent

Zloba - Královna černé magie

Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a snahou udržet si trůn, uvrhne na Růženku, novorozenou dcerku lidského krále, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi dvěma královstvími, mezi lidským, ze kterého pochází a mezi lesním, které nade vše miluje. Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi.

Minions

Mimoni

Mimoni jsou roztomilí žlutí tvorové, kteří slouží vždy tomu největšímu padouchovi svojí doby. Kdykoliv o svého pána přijdou, čemuž oni většinou napomohou, hned se vydali hledat nového. A tak to šlo celá století, od T-Rexe, přes hraběte Drákulu a císaře Napolena až do doby, kdy už nemohou žádného velkého padoucha najít. Hrdý Kevin, hladový Stuart a lehce vystresovaný Bob jsou nuceni vydat se na výpravu za nalezením jejich nového pána.

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Příběh vypráví o chlapci jménem Jake, kterému dědeček Abe vyprávěl příběhy o podivných dětech, o slečně Peregrinové a o netvorech, kteří tyto podivné děti loví. Se svým otce se vydává na ostrov, kde se má nacházet sirotčinec, ale tam se dozvídá, že byl za druhé světové války zničen a nikdo nepřežil. Náhodou nalezne časovou smyčku, díky které se dostane do roku 1943 a poznává tak všechny děti ze sirotčince a také slečnu Peregrinovou.

Money Monster

Hra peněz

V napínavém thrilleru, který se odehrává v reálném čase, se herecká hvězda Geroge Clooney a producentka Julia Roberts musejí vypořádat s únoscem, jenž je drží jako rukojmí přímo v živém vysíláni a chce znát odpovědi pádu akcii na burze. Únosce, moderátor i producentka tak musí rozplést jisté konspirace v pozadí globálních obchodů na burze.