V databázi je celkem 78 filmů.
Filtrovat podle roku

Edge of Tomorrow

Na hraně zítřka

Příběh odehrávající se v blízké budoucnosti, ve které rasa takzvaných Mimiků, která je velice podobná včelí kolonii, vytrvale útočí na Zemi a zanechává za sebou miliony lidských obětí. Podplukovník Bill Cage je degradován a bez řádného výcviku poslán do bitvy, aby splnil úkol, který je spíše sebevražednou misí. Bill je v boji zabit, ale předtím se mu povede zabít Alphu. Ocitne se tak na začátku toho stejného pekelného dne a je nucen znovu bojovat a znovu zemřít, což se mu děje stále dokola. Díky kontaktu s mimozemským Aplhou se dostal do časové smyčky a musí tak den prožívat znovu a znovu. Každým pokusem se však zvyšuje jeho odolnost a pohotovost a dokáže s Mimiky čím dál lépe bojovat.

Ender's Game

Enderova hra

Americké sci-fi drama odehrávající se v alternativní budoucnosti, kde Zemi ohrožuje mimozemská rasa brouků. Film vypráví o nadaném chlapci Enderovi, který je dík své nadprůměrné inteligenci a skvělým analytickým myšlením vybrán do vojenské akademie, kde má být vycvičen a připraven tak na jediný úkol, zachránit lidstvo před blížícím se zničením.

Endings, Beginnings

Romantické drama sleduje život Daphne (Shailene Woodley), která se po rozchodu a ztrátě zaměstnání znovu staví na vlastní nohy. V myšlenkách se vrací ke svému minulému životu, zatímco se navzdory vlastnímu předsevzetí seznamuje se dvěma muži (Jamie Dornan a Sebastian Stan).

Endless Love

Nekonečná láska

Na první lásku se nezapomíná. První láska je jako horská dráha, kterou si člověk prostě užívá a při které ho ovládá něco, proti čemu je on sám bezmocný. A to se přesně stalo Davidovi a Jade, dvěma spolužákům, kteří právě absolvovali střední školu. Jade je dívka ze zámožné rodiny, která je velmi opečovávaná rodiči, jenž chtějí, aby se stala lékařkou. Zatímco David je pravým opakem. Má problém se zákonem a se svým otcem pracuje v autodílně a na budoucnost raději nemyslí. Když se však tito dva setkají, přeskočí mezi nimi jiskra společně si představují svojí budoucnost.