V databázi je celkem 78 filmů.
Filtrovat podle roku

Teenage Mutant Ninja Turtles

Želvy Ninja

Čtyři želví bratři jsou zpátky. Jejich úhlavní nepřítel Trhač naplánuje útěk z vězení, kde vymyslel plán, jak se zbavit těch zelených mutantů, kteří mu neustále maří plány na ovládnutí světa. Útěk z vězení však nevyjde podle plánu a Trhač se spojí s vesmírným mozkem Krangem. Želví nindžové se nemusí tedy vypořádat jen s Trhačem, ale i s Krangem, který chce ovládnout celou planetu.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Želvy Ninja 2

Čtyři želví bratři jsou zpátky. Jejich úhlavní nepřítel Trhač naplánuje útěk z vězení, kde vymyslel plán, jak se zbavit těch zelených mutantů, kteří mu neustále maří plány na ovládnutí světa. Útěk z vězení však nevyjde podle plánu a Trhač se spojí s vesmírným mozkem Krangem. Želví nindžové se nemusí tedy vypořádat jen s Trhačem, ale i s Krangem, který chce ovládnout celou planetu.

The Accountant

Zúčtování

Christian Wolff je autistický matematický génius, který si více rozumí s čísly než s lidmi. Pod zástěrkou maloměstské účetní kanceláře pracuje jako nezávislý účetní pro nejhorší zločinecké organizace po celém světe, kterým pomáhá falšovat účetnictví a riskuje tak svůj život, oplátkou za to mu tyto organizace velice štědře platí.

The Amazing Spider-Man 2

Amazing Spider-Man 2

The Angry Birds Movie

Angry Birds ve filmu

Příběh se odehrává na Ptačím ostrově, kde žijí šťastní, ale nelétaví ptáci. Neznají nic jiného, než jen svůj ostrov, kde žijí všichni společně v poklidu. Tedy… Až na pár výjimek. Věčně naštvaný Ruďas, čiperný a velmi rychlý Žluťas a neovladatelně vybuchující Bombas. Když ale na ostrov připlují záhadná a podivná prasata, každý je má za hodná a přátelská stvoření, ale opak je pravdou. Prasata totiž přijely ukrást ptákům vejce!

The Deliberate Stranger

Obezřetný cizinec

Theodore Robert, alias Ted Bundy, byl americký násilník a vrah, kterému se podařilo prokázat přes 30 vražd spáchaných v letech 1974 – 1978, a však skutečný počet obětí je dodnes záhadou a jistě je mnohem větší. Film zachycuje život a pátrání po tomto vrahovi, kterému se později začalo říkat sériový vrah. Termín sériový vrah byl použit poprvé u tohoto člověka.

The Finest Hours

Do posledního dechu

Hrdinský thriller vypráví příběh čtyř námořníků, kteří 18. února 1952 uskutečnili nejodvážnější a dodnes jednu z nejúchvatnějších záchranných akcí na malém plavidle v historii pobřežní stráže. Když na východním pobřeží panovaly nepříznivé podmínky a mnoho lodí bylo poničeno, bylo jen na nich, aby zachránili námořníky, kterým na potápějící se lodi nezbývalo už moc času.

The Jungle Book

Kniha džunglí

V nové filmové adaptaci je lidské mládě Mauglí vychováno vlčí smečkou a vlci ho berou jako svého. V džungli ale nastane období sucha, a tak kvůli vodě nastane období míru. Do džungle však přichází tygr Šer Chán, který v minulosti utrpěl zranění způsobené člověkem, a tak chce zničit vše, co on vnímá jako hrozbu. Do oka mu bohužel padne Mauglí, který nedobrovolně musí opustit džungli a utéct tak před zákeřným zlým tygrem.

The Killing Field

Úvodní film k australské 6dílné kriminální minisérii Winter o detektivovi Eve Winterové. Film se soustředí na hledání sériového vraha poté, co bylo nalezeno na poli 6 těl mrtvých dívek. Přestože s vyšetřováním vražd seržant Winterová už skončila, souhlasí, že se tohoto případu ujme, jelikož by jedna z obětí, Becky Ryanová, mohla být ještě stále naživu. Kdo je vrahem mladé Becky? Podaří se ji najít policii dřív, než bude pozdě?

The Legend of Hercules

Herkules: Zrození legendy

Antický hrdina Hercules přišel na svět jako polobůh a je vybaven nadlidskou silou a odvahou. Podle legend má svrhnout tyranskou vládu svého nevlastního otce. Herkules však o své skutečné totožnosti a toho, že je syn velkého Dia, neví. Je však poslán do vyhnanství, kde musí bojovat o svůj život.

The Legend of Tarzan

Legenda o Tarzanovi

Uplynulo již mnoho let od doby, kdy se Tarzan zaměnil život v divoké africké džungli za život bohatého Johna Claytona a po boku své milované manželky Jane žijí ve svém honosném sídle. John společně s Jane a doktorem Williamsem je vyslán na žádost britského parlamentu do Konga. Netuší však, že půjde o naplánovanou pomstu kapitána Leona Roma, který chce získat zdejší legendární diamanty.

The Lego Movie

LEGO® příběh

Film sleduje osud Emmeta, který je obyčejnou a pravidel dodržující figurkou, která je omylem považována za nejvýznamnější osobou v Lego světě. Je odveden do společnosti cizinců, kteří se snaží zastavit zlého tyrana. Emmet je však na tuto výpravu zcela nepřipraven.

The November Man

November Man

Pierce Brosnan je bývalý agent tajné služby, který je znám pod kódovým označením November Man. Má za sebou vynikající trénink a léta zkušeností v terénu. Jeho zaměstnavatelé ho však povolají zpět ze zaslouženého odpočinku, aby chránil svědkyni, která mlže odhalit korupci v samotné CIA.

The Professor

Richard Brown učí angličtiu na vysoké škole a žije život na vysoké noze. Když mu ale jednoho dne diagnostikují rakovinu v pokročilém stádiu, rozhodne se, že přestane ztrácet čas a ten čas, co mu zbývá bude žít naplno...

The Purge: Anarchy

Očista: Anarchie

Jednou za rok se americké ulice na dvanáct hodin promění v peklo. Nepracuje ani jedna ze záchranných složek a všechny zločiny, včetně těch nejtěžších, jsou zcela legální. Téhle brutální noci se říká Očista. Porouchané auto, lovci lidí a pomsta svedou dohromady pět lidí, kteří se dosud neznali. Musí spolu přežít brutální noc, ve které jim jde doslova o holý život.

The Purge: Election Year

Očista: Volební rok

Senátorka Charlie Roanová kandiduje na prezidentku USA a jejím hlavním cílem je zastavit každoroční Očistu. Před lety totiž kvůli tomuto hrůznému svátku přišla o celou svojí rodinu. Její protikandidát společně se svojí stranou ví, že se jí dá zbavit jen tak, že dojde k jejímu zabití během Očisty. Je tak jen na její ochrance, aby zajistila senátorčino přežití, protože jen ona může tuhle hrůznou noc politicky zastavit.

The Shallows

Mělčiny

Nancy je mladá energická žena, která se po smrti matky vydává na pláž v Mexiku, kterou jí v dětství tak úžasně popisovala. Přirovnávala to k ráji. Ráj, o kterém ví jen několik lidí a ještě méně lidí zná její skuteční název. Po odvozu na odlehlou pláž místním mužem se Nancy vydává surfovat. Vlny jsou úžasné, a tak si užívá surfování téměř až do západu slunce. Je ale napadena velkým bílým žralokem a zraněná Nancy je tak uvězněná na útesu, který je sice jen 200 metrů od pobřeží, ale okolo ní stále krouží hladový žralok. Boj vůlí a hlavně boj o přežití může začít.

Truth or Dare

Vadí nevadí

Studentka Olivia vyráží s přáteli na poslední prázdninový výlet do Mexika. Pak už ji čeká jen pomoc se stavbou domků pro chudé a poté odjezd na vysokou. A jak jinak si zpříjemnit večer, než popíjením a hrou vadí - nevadí. Nevinná hra ale trochu zvrtne a změní se na boj o přežití. V hlavní roli uvidíte herečku Lucy Hale (Pretty Little Liars).