Clear

Hlavní admin, překladatelka

robovarga

Programátor
Skype: ait-robo

zuzana.mrak

Překladatelka

Bladesip

Překladatel

Silcasiles

Překladatelka

GaRaN_

Překladatel

kvakkv

Překladatelka
ICQ: 587-691-387

BigMarwin

Překladatel

O Nextweek.cz

Jsme různorodá banda překladatelů a seriálových nadšenců.
Původní skupinka v čele s Arazielem, Clear, Miki226 a Russellem založila web neXtWeek.cz v září 2012. Začínalo nás okolo dvaceti, mnozí odešli, na seriály s jejich titulky se díváte dodnes, a jiní zase přišli. Vystřídala se tu taková jména jako Bac, Beddny, DENERICK, Equino_X2, Harfist, Jolinar, Timon111. V poslední době jsou aktivní především Bladesip, efvendy, GaRaN_, jeriska03, Karppi, kvakkv, lesator, Silcasiles, zuzana.mrak.


Máme rádi dobré seriály a filmy všech žánrů.
Ale našimi oblíbenci jsou hlavně krimi seriály a sci-fi, ty tvoří největší část toho, co překládáme. Ale najdete u nás i historické a hororové seriály, dramata, komedie a mnoho dalšího.

Máme rádi češtinu a umíme anglicky.
Snažíme se zprostředkovat všem stejný zážitek, jako máme při sledování my. A to bez kvalitních titulků nejde. Dobrý titulkář potřebuje znát nejen angličtinu, také musí na výborné úrovni ovládat češtinu, a samozřejmě zásady tvorby titulků.

Dělání titulků je zábava.
Je to tak. Baví nás to. Když přijdeme utahaní domů a víme, že na nás večer čekají titulky, místo abychom se zabavili jinak… kdyby to nebyla zábava, nedělali bychom to. A rádi děláme ostatním radost. A nám zase udělá radost vaše poděkování nebo like u našich titulků.

Seriálů je mnoho, titulků málo.
Takže uvítáme každého, kdo by se k nám chtěl přidat. Stačí se ozvat kterémukoliv z adminů našeho webu.

Kontaktní formulář