V databázi je celkem 78 filmů.
Filtrovat podle roku

Ca$h

Ca$h

Gangster jménem Cash je specialistou na krádeže diamantů, který má v plánu provést loupež jeho života na Riviéře. Konkurenční gang mu zabije bratra Solala, který tak chtěl zmařit pečlivě naplánovanou loupež, a tak se Cash spojí se zlodějským veteránem Maximem, který do světa zlodějů přivede další dvě ženy. Nikdo však netuší, že jedna z nich je policistka v utajení, který cche Cashe dostat.

Captain America: Civil War

Captain America: Občanská válka

Další počin od studia Marvel. Kapitán Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. Jedna mise však nevyjde přesně podle jejich očekávání a Avengers se tak kvůli politickému nátlaku rozdělí na dvě skupinky. Jedna chce bránit lidstvo bez závazků, druhá chce být pod dohledem vlád a nést za své činy zodpovědnost.

Colonia

Kolonie

Příběh inspirovaný skutečnými událostmi odehrávajícími se v chillské kolonii Dignidad, kterou založil nacistický lékař Paul Schafer. V 70. letech, kdy z kolonie uprchlo několik jejích členů se ukázalo, že v kolonii docházelo k mučení a sexuálnímu zneužívání dětí.

Criminal

Anarchista Heimdahl požádá svého společníka přezdívaného Holanďan, aby vytvořil program, který dokáže obejít všechna počítačová zabezpečení. Holanďan však zpanikaří a program bude chtít předat agentu Ryanu Reynoldsovi. Naneštěstí je agent zabit, a tak musí na pomoc přijít bezcitný psychopat Kevin Costner, který je jedinou nadějí na záchranu světa před zbraněmi hromadného ničení.