V databázi je celkem 78 filmů.
Filtrovat podle roku

10 Cloverfield Lane

Ulice Cloverfield 10

Hororové sci-fi drama, které se odehrává ve stejné době jako snímek Cloverfield z roku 2008. Tentokrát se ale děj neodehrává ve velkoměstě, ale na americkém venkově, kde podivín Howard postaví úkryt, ve kterém by měl přežít konec světa. V bunkru se s ním ocitnou dva další lidé, kteří si nejsou jistí, zda Howard říká pravdu a skutečně nastal konec světa, nebo na Zemi přistáli mimozemšťané.

20th Century Women

Ženy 20. století

Příběh se zaměřuje na trio žen různých generací (55, 24 a 17 let), v čele s herní matriarchou (Annette Bening). Ve snaze dospívání svého chlapce v muže (Lucas Jade Zumann), požádá tato svobodná matka o pomoc dvě ženy, fotografku (Greta Gerwig) a jednu vrstevnici jejího syna (Elle Fanning). A tak si její 15letý syn přidává na seznam své četby feministickou filozofii a ocitne v předních liniích ženských dramat. Film se odehrává v jižní Kalifornii, v Santa Barbaře, na konci sedmdesátých let.

3 Days to Kill

3 dny na zabití

Americké akční drama s Kevinem Costnerem, který celý život pracoval u CIA a neměl tak čas na svou rodinu. To chce ale změnit, a tak souhlasí s tím, že pohlídá a upevní vztahy se svojí dcerou Zoey. Jeho minulost ho však dostihne a bude muset vyřídit ještě jednu věc, zneškodnit celosvětově hledanou teroristickou organizaci.