SS-GB

Žánr
Drama, Historický, Minisérie, Špionážní, Válečný
Roky vysílání
2017 - dosud
Obsah
Britské drama od stanice BBC vycházející ze stejnojmenného románu od Lena Deightona z roku 1978. Britský detektiv Douglas Archer vyšetřuje vraždu v Němci okupované Anglii v alternativní budoucnosti, ve které nacisté vyhráli 2. světovou válku.
Titulky pro vás překládají
C75

Titulky k SS-GB S01E04 - Episode #1.4

Čtvrtý díl pěti-dílného seriálu televize BBC Titulky pro WEB ripy titulky s barevným (žlutým) fontem v německy hovořících pasážích. Titulky pro WEB ripy titulky běžný formát Titulky pro HDTV ripy titulky s barevným (žlutým) fontem v německy hovořících pasážích. Titulky pro HDTV ripy titulky běžný formát Odzkoušeny na: SS-GB.S01E04.HDTV.x264-ORGANiC SS-GB.S01E04.720p­.iP.WEBRip.AAC2­.0.H264-RTN Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování.

Titulky k SS-GB S01E03 - Episode #1.3

Třetí díl pěti-dílného seriálu televize BBC Titulky pro WEB ripy titulky s barevným (žlutým) fontem v německy hovořících pasážích. Titulky pro WEB ripy titulky běžný formát Titulky pro HDTV ripy titulky s barevným (žlutým) fontem v německy hovořících pasážích. Titulky pro HDTV ripy titulky běžný formát Odzkoušeny na: SS-GB.S01E03.HDTV.x264-ORGANiC SS-GB.S01E03.WEB­Rip.x264-RARBG Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování.

Titulky k SS-GB S01E02 - Episode #1.2

Druhý díl pěti-dílného seriálu televize BBC Titulky pro WEB ripy titulky s barevným (žlutým) fontem v Německy hovořících pasážích. Titulky pro WEB ripy titulky běžný formát Titulky pro HDTV ripy titulky s barevným (žlutým) fontem v Německy hovořících pasážích. Titulky pro HDTV ripy titulky běžný formát Odzkoušeny na: SS-GB.S01E02.720p­.iP.WEBRip.AAC2­.0.H264-RTN SS-GB.S01E02.720p­.HDTV.x264-ORGANiC Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování.

Titulky k SS-GB S01E01 - Episode #1.1

Titulky pro WEB ripy titulky s barevným (žlutým) fontem v Německy hovořících pasážích. Titulky pro WEB ripy titulky běžný formát Titulky pro HDTV ripy titulky s barevným (žlutým) fontem v Německy hovořících pasážích. Titulky pro HDTV ripy titulky běžný formát Odzkoušeny na: SS-GB.S01E01.720p­.iP.WEBRip.AAC2­.0.H264-RTN SS-GB.S01E01.HDTV.x264-ORGANiC Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování.

Upoutávka na seriál SS-GB - CZ titulky

Jsou to dva dny, co odstartovala na BBC One minisérie situovaná do 40 let 20. století do paralelního vesmíru, či chcete-li do alternativní reality, v níž Němci vyhráli druhou světovou válku a okupují Velkou Británii. Detektiv Douglas Archer pracuje pro metropolitní policii a současně spolupracuje s SS. Bude kolaborovat či se připojí k odboji? Titulky k první epizodě již můžete stahovat ZDE.

SS-GB: Titulky k mini-seriálu televize BBC

Seriál je v angličtině a němčině, při které se zobrazují EN titulky v obraze. Překlad titulků těchto titulků v obraze je dost nečitelný, barva bílá na bílé, takže jsem připravil dvě verze titulků, jedny s barevným fontem u těchto německy mluvících pasáží a verzi titulků klasickou. Těm, kterým to přehrávač dovolí, doporučuji verzi barevnou pro lepší čitelnost.