V databázi je celkem 78 filmů.
Filtrovat podle roku

Achmed Saves America

Jak Achmed zachránil Ameriku

Film s americkým komikem a břichomluvcem Jeffem Dunhamem, ve které ztvárňuje jednu z jeho dobře známých postav. Achmed je mrtvý terorista, který má prostě smůlu. Nepovede se mu odpálit a stane se z něj kostlivec, který je orlem odnesen ze své rodné země do USA, do země, kterou z hloubi duše nesnáší.

Alice Through the Looking Glass

Alenka v říši divů: Za zrcadlem

Pokračování fantasy od režiséra Tima Burtona, ve kterém dospělá Alenka převzala řemeslo po svém otci a plaví se tak několik let na vlnách světových oceánů. Po návratu do Londýna ale objeví kouzelné zrcadlo, které ji znovu zavede to Říše divů, kde musí pomoci svému starému příteli Klouboučníkovi, který je vážně nemocný a jen Alenka mu může pomoci.

American Honey

O Star by se dalo říct, že se špatně narodila. Otec žádný, matka se o nic nestará, na krku dva mladší sourozenci. Až jeden den se všechno změní, když pozná volnomyšlenkářskou partu, která prodává časopisu a přidá se k ní. Tím jí začíná nová životní kapitola...

Another Time

Eric pracuje v úspěšné účetní firmě, ale v životě mu něco chybí a jen jím proplouvá. Jednoho dne je donucen spolupracovat s Julií, která mu kompletně zmení život.