Bad Behaviour

Žánr
Drama, Minisérie
Roky vysílání
2023 - 2023
Obsah
Australská minisérie je pohledem do života dospívajících dívek v areálu exkluzivní dívčí internátní školy. V několika časových liniích sledujeme dopad pobytu ve škole na další život dívěk.
Titulky pro vás překládají
zuzana.mrak

Titulky k Bad Behaviour S01E04 - Wilderness

Po velmi otevřeném a upřímném rozhovoru s Portií Jo dojde, že se musí posunout dál. Rozhodne se čelit napřímo své minulosti a vyčistit vzduch s Alicí, a pokusí se i o smír s matkou. Aby se však mohla skutečně posunout dál, musí se vrátit tam, kde to všechno kdysi začalo. Užijte si závěr minisérie. Titulky pro Vás připravila zuzana.mrak. Bavte se.

Titulky k Bad Behaviour S01E03 - Exeat

V Silver Creek vyráží studentky na víkend domů a Jo se stále může přetrhnout, jen aby zapůsobila na Portii, i když kvůli svému chování postupně ztrácí všechny ostatní kamarádky. V současnosti se několik bývalých studentek sejde na pohřbu. Ukáže se, že na dobu strávenou ve škole v buši mají trochu odlišné vzpomínky. Jo stále nechápe, proč s ní Alice nekomunikuje, jenže do života jí opět vstoupila Portia, a Jo už má v hlavě zase jen ji. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Užijte si další díl.

Titulky k Bad Behaviour S01E02 - The Worst

Všechny dívky jsou v milosti a nelibosti Portie. V Jo to vře a rozhodne se jí postavit. Tím se ale dostane do problémů se slečnou Laceyovou a škola se rozhodne řešit problém s rodiči. V současnosti se Jo snaží urovnat vztah s Alicí, která ji stále ignoruje. Join život se ještě víc zamotá, když se v něm po deseti letech náhle objeví Portia. Užijte si další díl, titulky pro vás připravila zuzana.mrak.

Titulky k Bad Behaviour S01E01 - Moth to a Flame

Jaké to je, když dospívající dívka opustí běžný život a odjede na rok studovat do speciální školy, která je v lesích, a kde musí odevzdat veškerou elektroniku, a kromě běžné výuky ji čeká také táboření, túry, přespolní běhy? Jo na jednu takovou školu přijíždí. Kromě změny režimu si bude muset zvyknout také na nové spolubydlící, se kterými to nebude mít vůbec jednoduché. Jedno je jisté, rok v této škole jí opravdu změní život a ukáže se, že s následky se bude potýkat i po deseti letech, co školu opustila. Bavte se u nového seriálu, titulky pro vás připravila zuzana.mrak.