Girlfriends' Guide to Divorce

Jak přežít rozvod

Žánr
Drama, Komedie
Roky vysílání
2014 - 2018
Obsah
Komediální drama s Lisou Edelseinovou a Paulem Adelsteinem v hlavních rolích sleduje osudy čtyřicátnice Abby McCarthyové, autorky bestsellerů knih o rodině, která tají odloučení od svého manžela Jakea. Abby se začne víc ztotožňovat a stýkat se svými rozvedenými kamarádkami spíš než s těmi vdanými, což vede k mnohým nečekaným změnám v jejím životě.
Titulky pro vás překládají
Burger, Clear, zuzana.mrak

Titulky k Girlfriends' Guide to Divorce S02E06 - Rule #25: Beware the Second Chance

Po delší pauze se vracíme s titulky k další epizodě GG2D, tentokrát Abby letí do New Yorku propagovat svou knihu, kterou píše a Jake má pro ni nepříjemnou zprávu, že se televize dozvěděla o tom, že je Becca těhotná. Děti to ještě nevědí, takže Abby je celá v napětí, jak jim to řeknou a jak tuto zprávu přijmou. Do pekárny se staví Frumpkis se svou ženuškou Charlene, společně s Jo zajdou do tenisového klubu… Delia pokračuje ve škádlení s Albertem a to jejímu budoucímu manželství nevěstí nic dobrého… Titulky pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Girlfriends' Guide to Divorce S02E05 - Rule #72: It's Never Too Late to Be a Mean Girl

Tato epizoda se točí kolem plesu, který se rozhodne Abby přes SheShe uspořádat pro Phoebe, která si dodělala středoškolské vzdělání. Jak vám možná titul této epizody – NIKDY NENÍ POZDĚ BÝT ZLÁ HOLKA – napoví, řádně se to zvrhne. Slzičky, urážky, uražené… No nechte se překvapit, jak to nakonec všechno dopadne. Titulky pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak, pěkně se bavte. :-)

Titulky k Girlfriends' Guide to Divorce S02E04 - Rule #605: You Can Go Home Again

Další titulky k 2. sérii seriálu GG2D jsou na světě! Přeložily je pro vás Clear a zuzana.mrak, sedí na verze HDTV a WEB-DL. Abby s Jakem se rozhodli dát manželství další a další šanci. Před tím, než Jake vyrazí natáčet do Lotyšska, pošlou děti k Fordovi a chtějí si užít ničím nerušený víkend doma. Sexuální hrátky, lupínková bitva, společný bazén… Delia se svým nastávajícím manželem vybírají dům pro jejich společný život a Phoebe dostane příležitost nafotit zase nějaké profi fotky. Příjemnou zábavu a brzy u dalšího dílu na viděnou! :-)

Titulky k Girlfriends' Guide to Divorce S02E03 - Rule #8: Timing Is Everything

Po delší době se vracíme se seriálem Girlfriends' Guide to Divorce, která nám přirostl k srdci, a proto se na překladu pokusíme trochu zapracovat. Abby čeká rande s televizní hvězdou, aby trochu zvedla oblibu svého blogu. Jakeovi se to moc nezamlouvá, ale sám má máslo na hlavě, neboť Abby stále neprozradil malé tajemství. Jo se rozhodne hledat rande na Tinderu a rozhodne se vzít svůj nový objev na zásnubní večírek Delii, což se ukáže jako velmi špatný nápad. Titulky pro vás připravily zuzana.mrak a Clear. Bavte se.

Titulky k Girlfriends' Guide to Divorce S01E13 - Rule #101: Know When It's Time to Move On

A máme tu závěr první série. Zdá se, že Abby a Jake úspěšně dotáhli svůj rozvod, Delia se konečně dočkala zaslouženého partnerství ve firmě, Jo vyřešila svůj komplikovaný vztah s dcerou vidinou terapie a Phoebe hodila za hlavu vztah s Marcem, protože v ní viděl někoho jiného. Nebo že by to celé dopadlo trochu jinak? Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Užijte si díl a my samozřejmě pomalu pokračujeme v druhé sérii. :-)