Prison Break: Sequel

Útěk z vězení

Žánr
Akční, Drama, Krimi
Roky vysílání
2017 - dosud
Obsah
Prison Break: Sequel navazuje na čtyři série seriálu Prison Break z let 2005 až 2009. Lincoln Burrows je odsouzen k trestu smrti za zločin, který nespáchal. Jeho bratr Michael Scofield je rozhodnutý to tak nenechat. Sám se nechá zavřít a pro sebe, svého bratra a několik dalších vězňů vymyslí geniální plán k útěku. V nové sérii jsme se posunuli o sedm a zjišťujeme, že Michael Scofield, který údajně zemřel, a nechal za sebou ženu a syna, asi žije.
Titulky pro vás překládají
Dracarys, zuzana.mrak

Titulky k Prison Break: Sequel S01E03 - The Liar

Titulky k třetímu dílu 5. série, či chcete-li Sequelu seriálu Útěk z vězení jsou tu. Bleskově je pro vás přeložili Dracarys a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. V dnešním díle se jde konečně „na to“. Šejk světla se chystá vypnout elektřinu ve městě, aby mohl jeho syn spolu s Kanielem Outisem utéct. A nebudou jediní, kdo chtějí ven. Situace se samozřejmě několikrát zkomplikuje a jak to dopadne… to se nechte překvapit. Přejeme příjemnou podívanou! :-)

Titulky k Prison Break: Sequel S01E01 - Ogygia

Seriál Prison Break se po letech čekání vrací a spolu s ním i několik našich oblíbených hrdinů. Jestli se potkáme i s dalšími, uvidíme časem. Nyní si můžete vychutnat první díl s názvem Ogygia a prozradíme jen, že kromě Linca, Sáry, Fernanda nebo C. uvidíte také T-Baga, který rozhodně neztratil nic ze svého šarmu. Příjemnou zábavu přejí Dracarys a zuzana.mrak. Přečasy doplníme.