Prison Break: Sequel

Útěk z vězení

Žánr
Akční, Drama, Krimi
Roky vysílání
2017 - dosud
Obsah
Prison Break: Sequel navazuje na čtyři série seriálu Prison Break z let 2005 až 2009. Lincoln Burrows je odsouzen k trestu smrti za zločin, který nespáchal. Jeho bratr Michael Scofield je rozhodnutý to tak nenechat. Sám se nechá zavřít a pro sebe, svého bratra a několik dalších vězňů vymyslí geniální plán k útěku. V nové sérii jsme se posunuli o sedm a zjišťujeme, že Michael Scofield, který údajně zemřel, a nechal za sebou ženu a syna, asi žije.
Titulky pro vás překládají
Dracarys, Clear, zuzana.mrak

Titulky k Prison Break: Sequel S01E08 - Progeny

Vítejte u titulků k nové epizodě 5. série seriálu Útěk z vězení, které pro vás přeložila zuzana.mrak a korekci provedla Clear. Sedí zatím na verze KILLERS a WEB-DL RARBG. Michael Scofield se chce co nejrychleji dostat za svou ženou a synem do Ameriky, a tak Linc zapojí své kontakty a Mike svou geniální mysl. Začíná šachová partie, ve které se každá strana snaží odhadnout tah svého protivníka. Kdo vyhraje…? Pěkně se bavte. ;-)

Prison Break - další série nebude

Stanice FOX má pro tuto chvíli jasno, vzhledem k nízké sledovanosti další pokračování seriálu Prison Break nebude. Stanice očekávala vyšší ratingy. Sice připustili, že to možná není konec navždy, ale pro další sezónu ano. My můžeme jen dodat, že doufáme v další obnovu seriálu, protože tato série se velmi povedla.

Titulky k Prison Break: Sequel S01E07 - Wine Dark Sea

A jako vždy, tamtadadá, jsou tady titulky k nové epizodě seriálu Prison Break, které pro vás jako obvykle přeložili Dracarys a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Michael byl otráven a bohužel není možné vracet se zpátky ani vyhledat lékařskou pomoc někde v Řecku. Linc musí požádat o pomoc, koho to jen půjde… jinak je s Michaelem amen. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k Prison Break: Sequel S01E06 - Phaecia

Tak jak jsme si vás minulé týdny rozmazlili, rádi bychom i dnes dodali titulky v den vysílání epizody, i přesto, že tentokrát trochu později kvůli tomu, že anglické titulky vyšly pozdě. Takže noční ptáci se mohou podívat už dnes, ostatní si udělají pěkný večer zítra. Titulky pro vás přeložili jako obvykle a stejně bleskovým tempem (ač se vám to nemusí zdát, museli začít později…) Dracarys a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Micheal musí spolu se svou partou přijít na to, jak se dostat ze Sana'a. Vlakem ani letadlem to nepůjde… tak co nějaké známosti? Pěknou zábavu! :-)

Titulky k Prison Break: Sequel S01E04 - The Prisoner's Dilemma

Ke středečnímu večeru pravidelně patří titulky 5. série seriálu Prison Break, které pro vás vždy bleskurychle překládají Dracarys a zuzana.mrak. Korekci obstarala Clear. Jestli jste si mysleli, že to už nemůže být napínavější, tato epizoda vás přesvědčí o tom, že může. Michael Scofield alias Kaniel Outis se spolu se svými přáteli a Abú Ramalem snaží dostat ze samotky, když dozorci začali houfně opouštět vězení Ogygia. Do vězení se naopak snaží dostat jednotky IS a také Lincoln Burrows, aby svého bratra vysvobodil… Pěknou zábavu! :-)

Titulky k Prison Break: Sequel S01E03 - The Liar

Titulky k třetímu dílu 5. série, či chcete-li Sequelu seriálu Útěk z vězení jsou tu. Bleskově je pro vás přeložili Dracarys a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. V dnešním díle se jde konečně „na to“. Šejk světla se chystá vypnout elektřinu ve městě, aby mohl jeho syn spolu s Kanielem Outisem utéct. A nebudou jediní, kdo chtějí ven. Situace se samozřejmě několikrát zkomplikuje a jak to dopadne… to se nechte překvapit. Přejeme příjemnou podívanou! :-)

Titulky k Prison Break: Sequel S01E01 - Ogygia

Seriál Prison Break se po letech čekání vrací a spolu s ním i několik našich oblíbených hrdinů. Jestli se potkáme i s dalšími, uvidíme časem. Nyní si můžete vychutnat první díl s názvem Ogygia a prozradíme jen, že kromě Linca, Sáry, Fernanda nebo C. uvidíte také T-Baga, který rozhodně neztratil nic ze svého šarmu. Příjemnou zábavu přejí Dracarys a zuzana.mrak. Přečasy doplníme.