Colony

Žánr
Akční, Drama, Postapokalyptický, Sci-fi
Roky vysílání
2016 - 2018
Obsah
Sci-fi seriál z dílny Carltona Cuse, tvůrce seriálů Lost a The Strain, v hlavních rolích s Joshem Hollowayem (Lost) a Sarah Wayne Callis (Prison Break, The Walking Dead) zasazený do blízké budoucnosti. Světový řád se změnil a rozdělil lidi na ty, kteří kolaborují s okupanty, a členy odboje. Sledujeme příběh americké rodiny, která při invazi přišla o jedno z dětí. Otec, Will Sullivan, je rozhodnutý, že ho získá zpět...
Titulky pro vás překládají
BigMarwin, Dracarys, zuzana.mrak

Colony - bude nebo nebude další série?

Bohužel to opravdu nevypadá, že by tvůrci seriál znovu oživili. I přes několik úspěšných peticí, různých fanouškovských akcích, a mnoho, mnoho sdílení #savecolony se další série zřejmě nedočkáme. Twitterový uživatel @proxysnyder vyzval Ryana Condala (tvůrce seriálu), aby se vyjádřil k situaci, která kolem zrušení seriálu nastala. A po čtyřech dnech se mu dostalo odpovědi: „Kolonisté, z hloubi svého srdce vám všem děkuji za úsilí a vášeň, které jste vynaložili. Ale, bohužel, seriál Colony je mrtvý. Důvody jsou komplikované a převážně hloupé, a poskytují jen malou útěchu. Vězte ale, že se s Wesem Tookem rozjíždíme nové věci.“ A zmiňovaný Wes Tooke, výkonný producent seriálu Colony, se k situaci také vyjádřil: „Nevydávám tímto žádné oficiální prohlášení, ale nevidím žádné náznaky, že se by se seriál Colony mohl vrátit. Mrzí mě to, tohle opravdu neodráží naše neuvěřitelné úsilí. A ne, ani já to nechápu.“ Je to tedy konečná? Zřejmě ano. Nyní je z 99,9 % jasné, že seriál obnoven nebude. Ale… kdo ví! Stále existuje malá naděje, že se projektu někdo chopí a seriál by tak mohl dostat finální zaslouženou sérii, případně mini sérii nebo závěrečný film. Doufejme, že náš oblíbený Josh Holloway nebude dlouho otálet, a brzy jej uvidíme v nějaké další show. Herečka Sarah Wayne Callies aktuálně pracuje na minisérii, která bude odrážet dramatické chvíle v Kanadě 80. let, kdy došlo k ohromnému nárůstu nakažených virem HIV a hepatitidy C.

Vaříme se Sarah

Herečka Sarah Wayne Callies miluje zdravý životní styl. Její povolání ji naučilo, jak jej dodržovat i během náročného natáčení v různých lokacích. „Při natáčení jsem mnohokrát vařila jen pro sebe. A uvařit jídlo, které bude chutné, zdravé a rychlé je základem všeho. Tady je jeden z mých současných originálních receptů. Je veganský a také bezlepkový.“ A tady už máte recept na: Cizrnový salát podle Sarah Wayne Callies Co budete potřebovat: plechovku cizrny olivový olej kopr kapary citrón Postup: cizrnu propláchneme a dáme na pánve s několika lžícemi olivového oleje a pomalu restujeme, než změkne potom odstavíme, polovinu našťoucháme na hrubou kaši kopr nadrobno nasekáme a smícháme s cizrnou zakápneme olivovým olejem, osolíme, přidáme kapary a šťávu přibližně z poloviny citrónu. Vše důkladně promícháme K hotovému salátu můžete přikusovat například pita chleba. Dobrou chuť. :-)

Titulky k Colony S03E13 - What Goes Around

Válka světů je na spadnutí, lidstvo čelí možnému vymření a jak dopadnou naši oblíbení hrdinové? Jak se příběhy uzavřou? To uvidíte v dnešním velkém finále. Děkujeme vám všem za přízeň a krásně se bavte u posledního dílu Colony. Titulky pro vás připravovali BigMarwin, Dracarys a zuzana.mrak.

Titulky k Colony S03E12 - Bonzo

Zdá se, že válka světů už je na spadnutí. Bram čím dál tím víc přebírá roli rodiče, a Solitéři spolu s Willem a Broussardem před sebou mají nelehký úkol. Bavte se u předposledního dílu. :-) Titulky pro vás připravili BigMarwin a zuzana.mrak.

Colony - Will a Katie

Zdá se, že vztah Willa a Katie je tak chladný, jako industriální design jejich seattleského domu. Co myslíte, najdou k sobě ti dva opět cestu? Budou znovu fungovat jako rodina? Máme před sebou už jen dva díly do konce třetí série a zatím není jisté, zda seriál bude prodloužen. Sledovanost není úplně špatná, v průměru 0,17, ale oproti druhé sérii je to pokles, protože ta byla v pěknějších číslech, přibližně 0,26. Nezapomeňte se vracet na naše stránky, novinky pro vás hlídáme.

Titulky k Colony S03E07 - A Clean, Well-Lighted Place

V dnešním díle se podíváme, jak to s Daltonovými dopadlo po výslechu. „A Clean, Well-Lighted Place“ je název nejen dnešního dílu, ale také krátký příběh od Ernesta Hemingwaye. V něm se mladší a starší generace číšníků z malé kavárny pozastavuje nad myšlenkou, zda by každý člověk měl mít nějaké čisté, dobře osvětlené místo, kde by mohl trávit svůj čas. Stačí to ale k životu? Titulky pro vás jako vždy připravili BigMarwin, Dracarys a zuzana.mrak. Bavte se. :-)