Banshee

Žánr
Akční, Drama, Krimi
Roky vysílání
2013 - 2016
Obsah
Kriminální seriál od tvůrců seriálu True Blood zasazený do malého městečka v Pensylvánii, kde žije komunita Amišů. Bývalý vězeň přejímá identitu zavražděného šerifa, aby mohl chránit obyvatele města a zároveň posloužil svým vlastním účelům.
Titulky pro vás překládají
Araziel, Miki226 a timon111

Titulky k Banshee S04E08 - Requiem

Vše krásné jednou končí a nejinak je tomu i u Banshee. Poslední díl se jmenuje stylově Rekviem a svému názvu bezpochyby dostál. A my se tak máme opravdu na co těšit. Uvidíme totiž nevídané. Kaii potřebuje pomoc s Calvinem a snad poprvé se pro ni musí obrátit na své „nadřízené“. Carrie se snaží dotáhnout svou soukromou válku do zdárného konce, zatímco Lucas bilancuje, loučí se s Devou, ale Veronica si stále nemyslí, že by byl všemu ještě konec. Čeká nás několik vskutku epických bitev a konec, který jsme možná čekali. Nebo nečekali? Je to přeci Banshee… A pokud vám slza ukápne, ničeho se nestyďte, nejspíš nebudete jediní ;-) Titulky pro vás přeložil Araziel a sedí na verzi KILLERS. Hezkou zábavu :-)

Titulky k Banshee S04E07 - Truths Other Than the Ones You Tell Yourself

Dalším a předposledním dílem seriálu Banshee je ten s názvem Jiná pravda, než kterou ti říkají ostatní. Veronicu jsme minule opustili v dosti nezáviděníhodné situaci, ale naštěstí dostal Lucas její vzkaz a vypadá to, že by mu s jejím nalezením mohl pomoci Job. Ten má ale i další nevyřízené účty. Carrie dál bojuje o své děti a vztah mezi Kaiiem a Calvinem již, mírně řečeno, přesahuje meze slušnosti. A to nemá Kaii problémy zdaleka jen s Calvinem. Před finále nám tedy nezbývá než jen pohodlně se usadit a opakovat si: Sláva Satanovi. Sláva vám. Sláva Satanovi, Beliášovi i zlým silám. Jak tomu bylo napočátku, je dnes a budiž i navždy až do skonání světa. Titulky pro vás přeložil Araziel a sedí na verzi FLEET. Hezkou zábavu :-)

Titulky k Banshee S04E06 - Only One Way a Dogfight Ends

Po nějaké době tu pro vás máme další díl seriálu Banshee, který tentokrát nese název Psí zápas končí jediným způsobem. Lucas se se svou novou přítelkyní vydává po horké stopě za hledaným vrahem mladých dívek. Kaii začíná hodně přitvrzovat, i když začíná mít velké problémy s Calvinem. A Carrie/Anu s Jobem navštíví nečekaná návštěva. A otázka za zlatého bludišťáka, tentokrát pro dámy: Myslíte si, že si Calvin svou drsností něco kompenzuje? Titulky pro vás přeložil Araziel a sedí na verzi KILLERS. Hezkou zábavu :-)

Titulky k Banshee S04E05 - A Little Late to Grow a Pair

S mírným zpožděním je tu další díl Banshee. Amišové stále chtějí tělo mrtvé Rebeccy a vyvíjejí na Kaie až přespřílišný tlak. Lucas přijde na novou stopu v pátrání po sériovém vrahovi a Wattsovo propuštění dělá velké vrásky nejen Kurtovi ale také Calvinovi… A kvízová otázka pro fanoušky… Dá pan Účetní toho koně, nebo ne? ;-) Titulky pro vás připravil Araziel a sedí na verzi KILLERS. Hezkou zábavu :-)

Titulky k Banshee S04E04 - Innocent Might Be a Bit of a Stretch

Nevinnost se občas přeceňuje… to je název novéhu dílu seriálu Banshee. Lucas má problémy, ale také ho chrání další jiné zájmy. Aně sezení u psychiatra evidentně moc nepomáhají, a tak se snaží řešit své stavy za pomocí možná překvapujícího spojence. Job se snaží zotavit, ale klid nejspíš nebude tím pravým ořechovým. A „veselo“ začíná být i v klanu Bunkerových… Kdo by to čekal? Titulky pro vás přeložil Araziel a sedí na verzi KILLERS. Hezkou zábavu :-)

Titulky k Banshee S04E03 - Job

Vítejte zpět v Banshee! Dnešní epizoda zahraje na současnou sociální strunu, která trápí vyspělé země celého světa. Jmenuje se totiž Job. Milovníci jablek, hned vás utneme, nejde o Steva, ale proste o práci… Tedy Lucas má práci… Ana má práci… prostě všichni mají práci, kterou uz málem vzdali. Ale nejsou na to sami. Do týmu se přidává nový člen, jeho obchodní náčiní a odhodlanost změnit nezvratitelné. Naopak mizí prezidenti, jejich podobizny a iluze, které si ta menšina bláhových možná mohla vytvořit. Jak je již z obrázku zřejmé, dnes je to vysloveně díl pro děti a mladistvé a není tedy důvod neudělat z nich nové fanoušky seriálu. Jen krátce na konec… Rebecca žije!!! Ne, dělám si srandu, nežije… Nebo žije? A nebo jsem název epizody přeložil špatně? A také bude Bunker, Brock, Cruzová… Teď mě napadá… proč už dávno nekoukáte? ;-) Titulky pro vás přeložil Araziel, sedí na verzi KILLERS, přečas na verzi FUM zajistil badboy.majkl. Hezkou zábavu :-)

Titulky k Banshee S04E02 - The Burden of Beauty

Týden je pryč a naši přátelé z Banshee jsou zpět. Předem musím ríct, že kdo videl seriál Killing, musí okamžitě poznat podobnost. Ale je to je ku prospěchu! Vražda se vyšetřuje dál, ale dvěma směry, které si oficiálně dál nerozumějí. Odkrýváme nové skutečnosti, které nás nejspíš mají zmást… Btw. také jste se divili, proč si starý Boedicker vzpomínal na Hooda? Dnes se to dozvíte… Dozvíte se i to, co měla se zfetovanými horaly společného Rebecca. A vlastně se o Rebbece dozvíte spoustu zajímavých skutečností… Titulky pro vás připravil Araziel a sedí na verzi KILLERS. Hezkou zábavu :-)

Titulky k Banshee S04E01 - Something out of the bible

Moře vody uteklo, co jsme se rozloučili se šerifem Hoodem a s ostatními sympaťáky z městečka Banshee… A když píšu moře, nemyslím tím jen těch několik měsíců, které uplynuly od poslední epizody. V ději se totiž posouváme dál, než bychom čekali. I když ne tak úplně… Kdo má nakoukané Banshee Origins, bude v dnešním dílu jako ryba ve vodě. Pro ostatní jen shrňme fakta… Starosta je mrtvý. Job neznámo kde. Hood v depresi. Bunker v prdeli… A Carrie… asi radši nemluvě. A o tom všem to teď bude. Děj nelze popsat bez jakýchkoliv spoilerů… I když… jeden vám řekneme… Někdo zemře… Tedy… nebylo by to Banshee, aby nepadaly mrtvoly jako na běžícím pásu, ale tahle smrt možná někoho z vás překvapí… Takže popusťte fantazii svým nejhorším niterním pudům a vydejte se zpět do Banshee, které vás nenechá ani chvíli v klidu, protože… ač se to zpočátku nezdá, je zpět. A možná ještě drsněší, než jsme si mysleli… Titulky pro vás přeložil Araziel, sedí na verzi KILLERS a stahovat je můžete tam, kde je najdete… Hezkou zábavu :-)

Titulky k Banshee S03E10 - We All Pay Eventually

Třetí série seriálu Banshee je za námi a kdo čekal na závěr pořádný masakr, ten bude… naprosto spokojený. Minulý díl nám nechal rozehraných více linek a u finále bychom asi nebyli spokojení, kdyby se alespoň většina z nich nějak nevyřešila. Tři čtvrtiny našeho lupičského kvartetu jsou v celkem slušné kaši, a Lucas tak musí vymyslet, jak by se jim dalo pomoci. Nebude to žádná procházka růžovou základnou a sám nejspíš nemá moc šancí na jakýkoliv úspěch. Zbývá tedy čekat na zázrak, ale kdo další by byl takový blázen, aby se s ním vydal na téměř jistou sebevražednou misi? Dvojnásobný církevní odpadlík Kai si také musí urovnat nějaké nedořešené problémy. Zejména s jistým handicapovaným afroameričanem, jehož pozvánku na barbecue musel Kai zdvořile odmítnout. Bunkera začíná pronásledovat jeho minulost v Klubu přátel svastiky, ale možná by pro něj bylo lepší držet se známého přísloví: Nehas, co tě nepálí. A jako bonus se podíváme do dávné Lucasovy minulosti, kde zjistíme, co dalšího vlastně v životě zažil… Titulky pro vás přeložil Araziel. Budeme se těšit opět na viděnou u 4. série.

Titulky k Banshee S03E09 - Even God Doesn't Know What to Make of You

Seriál Banshee se nám blíží mílovými kroky k finále třetí série. Ale co nás v dnešním dílu čeká? Kai se ocitá v celkem nezáviděníhodné situaci, protože jeho výlet s přáteli z Philadelphie není zrovna návštěvou u KFC. Spíš to vypadá na existenční rozhovor mezi blíže neurčeným počtem očí s panem Frazierem, který těžce nese porušení dohod, které by podle něj měly platit. Rebecca také nemá úplně čisté svědomí, a proto se zdánlivě bláhově rozhodne požádat o pomoc složky místní policie. Kaie totiž zřejmě čekají čekají horké chvilky a možná ho před nimi nezachrání ani dobrovolný hasič Burton. Deva se nehodlá vzdát své revolty ani své záliby v oreganu, která ji dostane do problémů, jež mohou mít mnohem větší důsledky, než by si mohla myslet. Růžky začíná vystrkovat i Bunker, kterému jsme stejně nikdo nevěřili, že si svou úslužnost nekompenzuje nějakým vlastním způsobem a možná nás tak čeká další zajímavá dějová linka. Hlavní hvězdou je ovšem Job v retrospektivním dílu „Jak Job potkal Lucase“, který nás nechá nahlédnout do dávné minulosti, i když možná jen proto, aby ukončil jednu velkou etapu dění v přítomnosti. A samozřejmě nelze zapomenout na pana plukovníka, který se nehodlá vzát svého důchodového spoření. Holt, někdy je i virtuální fanklub nebezpečný… Titulky pro vás přeložil Araziel, který vám přeje příjemnou zábavu. :-)