Homeland

Ve jménu vlasti

Žánr
Akční, Drama, Špionážní, Thriller
Roky vysílání
2011 - dosud
Obsah
Americký špionážní thriller stanice Showtime z pera Alexe Gansy a Howarda Gordona založený na izraelské předloze, seriálu Hatufim (Prisoners of War). Agentka CIA Carrie Mathisonová je přesvědčená, že americký voják držený po dobu osmi let jako válečný zajatec Al-Kajdy přešel na stranu nepřítele a přestavuje výrazné riziko pro národní bezpečnost Spojených států.
Titulky pro vás překládají
Clear, zuzana.mrak

Homeland 7. série - vedlejší postavy

S kým se opět shledáme v 7. sérii Homeland? Prozatím je potvrzeno, že se opět uvidíme s Maxem (Maury Sterling), kterého vídáme víceméně od začátku celého seriálu. Dále s Brettem O'Keefem (Jake Weber), který byl nakonec zásadní postavou v ústředním spiknutí šesté série. A dále s Davidem Wellingtonem (Linus Roache), který si v 6. sérii zahrál prvou ruku nově zvolené prezidentky Keaneové. Dál pro vás hlídáme novinky, takže se na naše stránky nezapomeňte vracet.

Homeland - novinky ze života herců

Zajímá vás, co je nového u našich oblíbených hvězd se seriálu Homeland? Nás také! :-) Claire Danes natáčí film „A Kid Like Jake“, o kterém jsme vám již psali. Drama pojednává o chlapci, které se rád obléká jako princezna. Hereckým parťákem je jí Jim Parsons. Mandy Patinkin se spolu se svou ženou, v rámci jejich humanitní činnosti, věnuje uprchlíkům. K rodinám, kterým pomáhají, se každoročně vracejí a sledují jejich úspěchy. Rupert Friend si zahrál Vasilije Stalina ve filmu „The Death of Stalin“. Plánovaná premiéra tohoto dramatu je v řijnu 2017. A mimo to si užívá manželského života s Aimee Mullins. Tato bývalá modelka je paralympijskou vítězkou z roku 1996. Spolu jsou od roku 2012 a v květnu tohoto roku oslavili první výročí svatby.

Natáčení sedmé série Homeland

Produkce seriálu Homeland se přesouvá do Virginie, konktrétně do Richmondu, kde tento podzim začne natáčení další série. „Jsme nadšeni, že natáčení seriálu přesouváme do naší země“, řekl Alex Gansa, výkonný producent televizního studia Fox 21. „Zdejší města a sousedství poskytnou silné zázemí našemu příběhu a my zase chceme přinést malou, ale doufejme významnou podporu místní ekonomice.“ Virginie je jediný stát, který produkci nabídne grant od státu a také daňovou úlevu. Stát v případě natáčení v ekonomicky znevýhodněných oblastech vrací 20 % kvalifikovaných výrobních nákladů. Přesná částka zatím není známá, ale s ohledem na počet nově najatých místních pracovníků, nákupu zboží a služeb, bude se jistě jednat o vysokou sumu. „Jsme nadšeni, že zde přivítáme toto vynikající drama“, prohlásil guvernér Virginie Terry McAuliffe.  Herci se tak po dvou předešlých sériích, které se natáčely v New Yorku, Berlíně a Jižní Africe, vrátí do staré dobré Ameriky. My můžeme zatím jen hádat, co naše oblíbené hvězdy čeká.

Titulky k Homeland S06E12 - America First

Vítejte u titulků k finálové epizodě šesté série, která bude napínavá a zajímavá od začátku až do konce. Spousta akce, možná i nějaká slzička ukápne… Titulky k této epizodě pro vás přeložila zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Dále bych chtěla poděkovat za spolupráci na šesté řadě také Eyrovi, který bohužel z časových důvodů musel posléze překládání nechat. Ale i tak odvedl na těch několika dílech kus dobré práce a tímto mu tedy děkuji a třeba se s ním zase někdy u titulkování shledáme… Z dnešního finálového dílu vám nic neprozradím, tak snad jen doufám, že se s vámi uvidíme i u 7. série, která byla přislíbena již před časem. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Homeland S06E11 - R Is for Romeo

Titulky k předposlední epizodě 6. série seriálu Homeland jsou tu! Přeložila je pro vás zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Sedí na verzi SVA a FLEET. Max má potíže kvůli natočenému videu, Carrie a Quinn učiní objev a zvolená prezidentka Elizabeth Keanová učiní rozhodnutí… Pěkně se bavte a těšte se na finále. ;)

Titulky k Homeland S06E10 - The Flag House

Co jsme slíbili, to jsme dodrželi. Dnes jste se dočkali hned dvojité dávky Homelandu. Desátý díl pro vás přeložila zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Sedí na verze PROPER SVA, PROPER AVS a PROPER AFG. V dnešním díle uvidíme milou hostující postavu, manželku Saula Berensona, Carrie se chystá vypovídat pod přísahou a Max pokračuje v průzkumu ve firmě vytvářející tisíce falešných identit. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Homeland S06E09 - Sock Puppets

Tentokrát nám přeložení titulků k devátému dílu trvalo týden, jelikož jsme přišly o cennou posilu týmu a zbyly na titulky zase jen dvě. Tento díl tedy pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak. Budete se však moc těšit na dvojitou pondělní dávku. Pokud se něco nepokazí, titulky na dnešní díl čekejte ještě dnes večer. V tomto díle se dozvíte, jaké plány má Dar Adal s Mažídem Džavádím, Carrie a Saul opět spolupracují a Max se vydá v utajení do firmy, ve které byl agent Conlin krátce před tím, než ho zabili. Pěkně se bavte. ;-)