Homeland

Ve jménu vlasti

Žánr
Akční, Drama, Špionážní, Thriller
Roky vysílání
2011 - dosud
Obsah
Americký špionážní thriller stanice Showtime z pera Alexe Gansy a Howarda Gordona založený na izraelské předloze, seriálu Hatufim (Prisoners of War). Agentka CIA Carrie Mathisonová je přesvědčená, že americký voják držený po dobu osmi let jako válečný zajatec Al-Kajdy přešel na stranu nepřítele a přestavuje výrazné riziko pro národní bezpečnost Spojených států.
Titulky pro vás překládají
Clear, zuzana.mrak

Rupert Friend v novém filmu

Pokud se vám stýská po Rupertu Friendovi ze seriálu Homeland, a zrovna hledáte film na dnešní zasněžené odpoledne, doporučujeme vám skvělou novinku A Simple Favor. Kromě již zmíněného Ruperta v něm uvidíte báječnou Annu Kendrick (Up in the Air) a krásnou Blake Lively (The Shallows).

Herečka Claire Danes má druhého syna

Herečka Claire Danes spolu s manželem Hughem Dancym přivítali 27. srpna na svět svého druhého syna. Pár se bral v roce 2009 a vychovávají spolu již 5letého syna Cyruse Michaela, který se prý na sourozence velmi těšil. Herečka v jednom rozhovoru prozradila, že dítě bylo plánované, ale museli si na něj chvíli počkat. Claire Danes si od začátku třetího trimestru udělala menší pauzu v natáčení seriálu Homeland. Jak sama řekla: „Beru to jako obrovský luxus. Když jsem byla těhotná poprvé, pracovala jsem až do osmého měsíce těhotenství. Nyní jsem ráda, že si můžu hodit nohy na stůl.“ V zimě se k natáčení seriálu vrátí, a to k závěrečné sedmé sérii. Jméno chlapečka zatím není známé, i když herečka v dubnu zažertovala v Talkshow Howarda Sterna, že ať to bude kluk, nebo holka, bude se dítě jmenovat po něm. Tedy Howard nebo Howardina. Gratulujeme.

Titulky k Homeland S07E03 - Standoff

Sedmá série seriálu Homeland se pěkně rozjíždí… V dnešním díle začíná Carrie pochybovat o účinnosti své léčby lithiem, zatímco Saul se chystá vyjednávat s Brettem O'Keefem o jeho kapitulaci… Titulky pro vás jako obvykle přeložili Clear, karlos.kf a zuzana.mrak, korekci obstarala Clear. Sedí na zatím všechny dostupné verze. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Homeland S07E02 - Rebel Rebel

A jsou tady titulky k Homelandu 5×02, které pro vás nachystali Clear, karlos.kf a zuzana.mrak. V tomto díle řeší Carrie problém s počítačem, zatímco Saul Berenson se zabydluje ve své nově získané funkci… Pěknou zábavu při sledování a snad brzy na viděnou u dalšího dílu. ;)

Titulky k Homeland S07E01 - Enemy of the State

Trvalo to celý rok, než jsme se dočkali nové série seriálu Homeland, ale je to konečně tady. Přinášíme vám české titulky k první epizodě série sedmé! Přeložili je pro vás karlos.kf a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Minulá série skončila v kanceláři prezidentky Spojených států, která se zavřela za svými dveřmi, aby k ní Carrie nemohla. V této sérii od atentátu na prezidentku už nějaký čas uběhl a Carrie, zdá se, vede normální život. Pracuje na sobě a své nemoci, pravidelně cvičí, bere léky… a stále nemá žádnou práci. Ale jen na oko… Generál McClendon, který za útok na prezidentku Keanovou zodpovědný, zatím stane před vojenským soudem. Spoilery z tohoto dílu si nechte v komentářích, prosím, pro sebe. Jako obrana proti možným spoilerům, pokud stahujete dopředu, je přístupná funkce stahování po celých sériích v sekci Titulky ZDE. Pěkně se bavte. :-)

Homeland 7. série - vedlejší postavy

S kým se opět shledáme v 7. sérii Homeland? Prozatím je potvrzeno, že se opět uvidíme s Maxem (Maury Sterling), kterého vídáme víceméně od začátku celého seriálu. Dále s Brettem O'Keefem (Jake Weber), který byl nakonec zásadní postavou v ústředním spiknutí šesté série. A dále s Davidem Wellingtonem (Linus Roache), který si v 6. sérii zahrál prvou ruku nově zvolené prezidentky Keaneové. Dál pro vás hlídáme novinky, takže se na naše stránky nezapomeňte vracet.

Homeland - novinky ze života herců

Zajímá vás, co je nového u našich oblíbených hvězd se seriálu Homeland? Nás také! :-) Claire Danes natáčí film „A Kid Like Jake“, o kterém jsme vám již psali. Drama pojednává o chlapci, které se rád obléká jako princezna. Hereckým parťákem je jí Jim Parsons. Mandy Patinkin se spolu se svou ženou, v rámci jejich humanitní činnosti, věnuje uprchlíkům. K rodinám, kterým pomáhají, se každoročně vracejí a sledují jejich úspěchy. Rupert Friend si zahrál Vasilije Stalina ve filmu „The Death of Stalin“. Plánovaná premiéra tohoto dramatu je v řijnu 2017. A mimo to si užívá manželského života s Aimee Mullins. Tato bývalá modelka je paralympijskou vítězkou z roku 1996. Spolu jsou od roku 2012 a v květnu tohoto roku oslavili první výročí svatby.

Natáčení sedmé série Homeland

Produkce seriálu Homeland se přesouvá do Virginie, konktrétně do Richmondu, kde tento podzim začne natáčení další série. „Jsme nadšeni, že natáčení seriálu přesouváme do naší země“, řekl Alex Gansa, výkonný producent televizního studia Fox 21. „Zdejší města a sousedství poskytnou silné zázemí našemu příběhu a my zase chceme přinést malou, ale doufejme významnou podporu místní ekonomice.“ Virginie je jediný stát, který produkci nabídne grant od státu a také daňovou úlevu. Stát v případě natáčení v ekonomicky znevýhodněných oblastech vrací 20 % kvalifikovaných výrobních nákladů. Přesná částka zatím není známá, ale s ohledem na počet nově najatých místních pracovníků, nákupu zboží a služeb, bude se jistě jednat o vysokou sumu. „Jsme nadšeni, že zde přivítáme toto vynikající drama“, prohlásil guvernér Virginie Terry McAuliffe.  Herci se tak po dvou předešlých sériích, které se natáčely v New Yorku, Berlíně a Jižní Africe, vrátí do staré dobré Ameriky. My můžeme zatím jen hádat, co naše oblíbené hvězdy čeká.

Titulky k Homeland S06E12 - America First

Vítejte u titulků k finálové epizodě šesté série, která bude napínavá a zajímavá od začátku až do konce. Spousta akce, možná i nějaká slzička ukápne… Titulky k této epizodě pro vás přeložila zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Dále bych chtěla poděkovat za spolupráci na šesté řadě také Eyrovi, který bohužel z časových důvodů musel posléze překládání nechat. Ale i tak odvedl na těch několika dílech kus dobré práce a tímto mu tedy děkuji a třeba se s ním zase někdy u titulkování shledáme… Z dnešního finálového dílu vám nic neprozradím, tak snad jen doufám, že se s vámi uvidíme i u 7. série, která byla přislíbena již před časem. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Homeland S06E11 - R Is for Romeo

Titulky k předposlední epizodě 6. série seriálu Homeland jsou tu! Přeložila je pro vás zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Sedí na verzi SVA a FLEET. Max má potíže kvůli natočenému videu, Carrie a Quinn učiní objev a zvolená prezidentka Elizabeth Keanová učiní rozhodnutí… Pěkně se bavte a těšte se na finále. ;)