Homeland

Ve jménu vlasti

Žánr
Akční, Drama, Špionážní, Thriller
Roky vysílání
2011 - dosud
Obsah
Americký špionážní thriller stanice Showtime z pera Alexe Gansy a Howarda Gordona založený na izraelské předloze, seriálu Hatufim (Prisoners of War). Agentka CIA Carrie Mathisonová je přesvědčená, že americký voják držený po dobu osmi let jako válečný zajatec Al-Kajdy přešel na stranu nepřítele a přestavuje výrazné riziko pro národní bezpečnost Spojených států.
Titulky pro vás překládají
Clear, zuzana.mrak

Homeland - Carrie Mathisonová a její vztahy

V duchu blížícího se Valentýna se podíváme na Carrie Mathisonovou a její vztahy. Za šest let seriálu toho Carrie zažila docela dost: zvláštní vztah se Saulem, vztahy z barů na jednu noc, vášnivý vztah s Brodym, podivný vztah s Ajánem, téměř normální vztah s Jonasem, neopětovaný vztah s Ottou Düringem, nenaplněný vztah s Quinnem… Co myslíte? Dočká se Carrie happyendu? Je pro lásku a vztah v seriálu jako je Homeland místo?

Claire Danesová na obálkách časopisů

Herečka Claire Danesová se objevila na obálkách několika aktuálních čísel amerických časopisů. V rozhoverech mimo jiné uvedla, že seriál Homeland ji každou sezónou děsí novým způsobem. Nebo také že na šou pohlíží jako na diamant, který spadl z nebes a který ji vždy totálně převálcuje, myšleno v tom nejlepším možném slova smyslu. Jak jí to slušelo se můžete podívat ve fotogalerii.

Titulky k Homeland S06E01 - Fair Game

Dlouho očekávaná šestá série seriálu Homeland je tady a bude se odehrávat tentokrát na americké půdě. V USA došlo k zvolení nové prezidentky, Carrie pracuje dále pro Otto Dueringa a Saul s Darem Adalem mají dále za cíl eliminovat hrozby pro americkou veřejnost… Titulky pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak. Sedí na verzi BATV. Pěkně se bavte. :-)

Homeland - upoutávka na 6. sérii

Přinášíme vám upoutávku na 6. série seriálu Homeland, která se, jak nedávno Claire Danes prohlásila, ponese v duchu prezidentských voleb. Producenti seriálu tedy drží své slovo a v seriálu se bude i nadále řešit aktuální světové dění. Upoutávka je díky hudbě dost emotivní a my můžeme jen netrpělivě čekat, co se v šesté sérii bude dít.