Homeland

Ve jménu vlasti

Žánr
Akční, Drama, Špionážní, Thriller
Roky vysílání
2011 - dosud
Obsah
Americký špionážní thriller stanice Showtime z pera Alexe Gansy a Howarda Gordona založený na izraelské předloze, seriálu Hatufim (Prisoners of War). Agentka CIA Carrie Mathisonová je přesvědčená, že americký voják držený po dobu osmi let jako válečný zajatec Al-Kajdy přešel na stranu nepřítele a přestavuje výrazné riziko pro národní bezpečnost Spojených států.
Titulky pro vás překládají
Clear, zuzana.mrak

Claire Danesová na obálkách časopisů

Herečka Claire Danesová se objevila na obálkách několika aktuálních čísel amerických časopisů. V rozhoverech mimo jiné uvedla, že seriál Homeland ji každou sezónou děsí novým způsobem. Nebo také že na šou pohlíží jako na diamant, který spadl z nebes a který ji vždy totálně převálcuje, myšleno v tom nejlepším možném slova smyslu. Jak jí to slušelo se můžete podívat ve fotogalerii.

Titulky k Homeland S06E01 - Fair Game

Dlouho očekávaná šestá série seriálu Homeland je tady a bude se odehrávat tentokrát na americké půdě. V USA došlo k zvolení nové prezidentky, Carrie pracuje dále pro Otto Dueringa a Saul s Darem Adalem mají dále za cíl eliminovat hrozby pro americkou veřejnost… Titulky pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak. Sedí na verzi BATV. Pěkně se bavte. :-)

Homeland - upoutávka na 6. sérii

Přinášíme vám upoutávku na 6. série seriálu Homeland, která se, jak nedávno Claire Danes prohlásila, ponese v duchu prezidentských voleb. Producenti seriálu tedy drží své slovo a v seriálu se bude i nadále řešit aktuální světové dění. Upoutávka je díky hudbě dost emotivní a my můžeme jen netrpělivě čekat, co se v šesté sérii bude dít.

Homeland - novinky k hereckému obsazení

Pokud patříte mezi fanoušky seriálu „Prison Break“ a milovali jste T-Baga stejně jako my, tak jásejte, protože novou hereckou posilou seriálu Homeland je právě herec Robert Knepper. Co myslíte, bude to záporák nebo klaďas? ;-) Chystáme pro Vás novinky, které se zatím prosákly k šesté sérii, takže nám buďte věrní.

Homeland - skvělá zpráva pro fanoušky!

Televizní stanice Showtime potvrdila, že seriál Homeland bude obnoven pro sedmou a osmou sérii! A prozatím je jisté, že Claire Danes se objeví ve všech třech plánovaných sériích. Začátek šesté série se z původního podzimu 2016 posouvá na leden 2017. Prezident společnosti Showtime Networks Inc. David Nevins prohlásil: „Jsme hrdí, že Homeland byl za své excelentní výsledky jak oceněn různými cenami, tak i pozitivně přijat u kritiků. Jsme v úžasu, jak se seriál nebojácně opírá o náš složitý politický svět a vše divákovi zabaluje do přesvědčivého lidského dramatu. Pod brilantním vedením Alexe Bansy Homeland prokázal vlastnost vždy nalézt svůj smysl a proto jsme přesvědčeni, že seriál bude i nadále velmi výrazný, aktuální a ostrý jako nic jiného v současné televizi a to tak dlouho, dokud budou chtít producenti pokračovat.“ Doufáme, že jste touto zprávou nadšeni stejně jako my! :-)