Homeland

Ve jménu vlasti

Žánr
Akční, Drama, Špionážní, Thriller
Roky vysílání
2011 - dosud
Obsah
Americký špionážní thriller stanice Showtime z pera Alexe Gansy a Howarda Gordona založený na izraelské předloze, seriálu Hatufim (Prisoners of War). Agentka CIA Carrie Mathisonová je přesvědčená, že americký voják držený po dobu osmi let jako válečný zajatec Al-Kajdy přešel na stranu nepřítele a přestavuje výrazné riziko pro národní bezpečnost Spojených států.
Titulky pro vás překládají
Clear, zuzana.mrak

Titulky k Homeland S06E06 - The Return

V 6. díle seriálu Homeland se podíváme, jak pokračuje vyšetřování týkající se bombového útoku. Titulky pro vás připravili Eyr a zuzana.mrak. Korekci provedla Clear. Pěknou podívanou :-). Titulky sedí na verze: Homeland.S06E06­.HDTV.x264-BATV Homeland.S06E06­.The.Return.1080p­.AMZN.WEBRip.DD5­.1.x264-NTb

Claire Danesová míří do nového filmu

Herečka Claire Danesová (Homeland) si spolu s hercem Jimem Parsonsem (The Big Bang Theory) zahrají manželský pár v příipravovaném filmu „A Kid Called Jake“. Jedná se o rodinné drama na motivu divadelní hry Lincolna Centera. Film bude sledovat rodinu, jejíž syn se rád obléká jako princezna, protože se necítí být chlapcem. Transgender a transsexualita vůbec, je nyní v Americe velmi aktuálním tématem, neboť prezident Donald Trump nedávno zrušil ochranu nad dětmi, které se nesžily se svým pohlavím. Oproti tomu Obamova politika například těmto dětem povolovala použít na školách takové toalety, které korespondovaly s jejich identitou. Pro Jima Parsonse to bude první celovečerní film, Clarie Danesová má za sebou větších rolí již několik. Jak myslíte, že toto „Big Bang Homeland“ spojení v dramatu dopadne?

Titulky k Homeland S06E05 - Casus Belli

V dnešním díle uvidíme, jaké následky přinese výbuch, ke kterému došlo na konci minulého dílu. Titulky pro vás připravili Eyr a zuzana.mrak. Příjemnou podívanou :-). Titulky sedí na verze: Homeland.S06E05­.720p.HDTV.x264-AVS Homeland.S06E05­.HDTV.x264-SVA Homeland.S06E05.WEB-DL.XviD-FUM

Homeland - Carrie Mathisonová a její vztahy

V duchu blížícího se Valentýna se podíváme na Carrie Mathisonovou a její vztahy. Za šest let seriálu toho Carrie zažila docela dost: zvláštní vztah se Saulem, vztahy z barů na jednu noc, vášnivý vztah s Brodym, podivný vztah s Ajánem, téměř normální vztah s Jonasem, neopětovaný vztah s Ottou Düringem, nenaplněný vztah s Quinnem… Co myslíte? Dočká se Carrie happyendu? Je pro lásku a vztah v seriálu jako je Homeland místo?

Claire Danesová na obálkách časopisů

Herečka Claire Danesová se objevila na obálkách několika aktuálních čísel amerických časopisů. V rozhoverech mimo jiné uvedla, že seriál Homeland ji každou sezónou děsí novým způsobem. Nebo také že na šou pohlíží jako na diamant, který spadl z nebes a který ji vždy totálně převálcuje, myšleno v tom nejlepším možném slova smyslu. Jak jí to slušelo se můžete podívat ve fotogalerii.