Homeland

Ve jménu vlasti

Žánr
Akční, Drama, Špionážní, Thriller
Roky vysílání
2011 - dosud
Obsah
Americký špionážní thriller stanice Showtime z pera Alexe Gansy a Howarda Gordona založený na izraelské předloze, seriálu Hatufim (Prisoners of War). Agentka CIA Carrie Mathisonová je přesvědčená, že americký voják držený po dobu osmi let jako válečný zajatec Al-Kajdy přešel na stranu nepřítele a přestavuje výrazné riziko pro národní bezpečnost Spojených států.
Titulky pro vás překládají
Clear, zuzana.mrak

Natáčení sedmé série Homeland

Produkce seriálu Homeland se přesouvá do Virginie, konktrétně do Richmondu, kde tento podzim začne natáčení další série. „Jsme nadšeni, že natáčení seriálu přesouváme do naší země“, řekl Alex Gansa, výkonný producent televizního studia Fox 21. „Zdejší města a sousedství poskytnou silné zázemí našemu příběhu a my zase chceme přinést malou, ale doufejme významnou podporu místní ekonomice.“ Virginie je jediný stát, který produkci nabídne grant od státu a také daňovou úlevu. Stát v případě natáčení v ekonomicky znevýhodněných oblastech vrací 20 % kvalifikovaných výrobních nákladů. Přesná částka zatím není známá, ale s ohledem na počet nově najatých místních pracovníků, nákupu zboží a služeb, bude se jistě jednat o vysokou sumu. „Jsme nadšeni, že zde přivítáme toto vynikající drama“, prohlásil guvernér Virginie Terry McAuliffe.  Herci se tak po dvou předešlých sériích, které se natáčely v New Yorku, Berlíně a Jižní Africe, vrátí do staré dobré Ameriky. My můžeme zatím jen hádat, co naše oblíbené hvězdy čeká.

Titulky k Homeland S06E12 - America First

Vítejte u titulků k finálové epizodě šesté série, která bude napínavá a zajímavá od začátku až do konce. Spousta akce, možná i nějaká slzička ukápne… Titulky k této epizodě pro vás přeložila zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Dále bych chtěla poděkovat za spolupráci na šesté řadě také Eyrovi, který bohužel z časových důvodů musel posléze překládání nechat. Ale i tak odvedl na těch několika dílech kus dobré práce a tímto mu tedy děkuji a třeba se s ním zase někdy u titulkování shledáme… Z dnešního finálového dílu vám nic neprozradím, tak snad jen doufám, že se s vámi uvidíme i u 7. série, která byla přislíbena již před časem. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Homeland S06E11 - R Is for Romeo

Titulky k předposlední epizodě 6. série seriálu Homeland jsou tu! Přeložila je pro vás zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Sedí na verzi SVA a FLEET. Max má potíže kvůli natočenému videu, Carrie a Quinn učiní objev a zvolená prezidentka Elizabeth Keanová učiní rozhodnutí… Pěkně se bavte a těšte se na finále. ;)

Titulky k Homeland S06E10 - The Flag House

Co jsme slíbili, to jsme dodrželi. Dnes jste se dočkali hned dvojité dávky Homelandu. Desátý díl pro vás přeložila zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Sedí na verze PROPER SVA, PROPER AVS a PROPER AFG. V dnešním díle uvidíme milou hostující postavu, manželku Saula Berensona, Carrie se chystá vypovídat pod přísahou a Max pokračuje v průzkumu ve firmě vytvářející tisíce falešných identit. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Homeland S06E09 - Sock Puppets

Tentokrát nám přeložení titulků k devátému dílu trvalo týden, jelikož jsme přišly o cennou posilu týmu a zbyly na titulky zase jen dvě. Tento díl tedy pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak. Budete se však moc těšit na dvojitou pondělní dávku. Pokud se něco nepokazí, titulky na dnešní díl čekejte ještě dnes večer. V tomto díle se dozvíte, jaké plány má Dar Adal s Mažídem Džavádím, Carrie a Saul opět spolupracují a Max se vydá v utajení do firmy, ve které byl agent Conlin krátce před tím, než ho zabili. Pěkně se bavte. ;-)

Titulky k Homeland S06E06 - The Return

V 6. díle seriálu Homeland se podíváme, jak pokračuje vyšetřování týkající se bombového útoku. Titulky pro vás připravili Eyr a zuzana.mrak. Korekci provedla Clear. Pěknou podívanou :-). Titulky sedí na verze: Homeland.S06E06­.HDTV.x264-BATV Homeland.S06E06­.The.Return.1080p­.AMZN.WEBRip.DD5­.1.x264-NTb

Claire Danesová míří do nového filmu

Herečka Claire Danesová (Homeland) si spolu s hercem Jimem Parsonsem (The Big Bang Theory) zahrají manželský pár v příipravovaném filmu „A Kid Called Jake“. Jedná se o rodinné drama na motivu divadelní hry Lincolna Centera. Film bude sledovat rodinu, jejíž syn se rád obléká jako princezna, protože se necítí být chlapcem. Transgender a transsexualita vůbec, je nyní v Americe velmi aktuálním tématem, neboť prezident Donald Trump nedávno zrušil ochranu nad dětmi, které se nesžily se svým pohlavím. Oproti tomu Obamova politika například těmto dětem povolovala použít na školách takové toalety, které korespondovaly s jejich identitou. Pro Jima Parsonse to bude první celovečerní film, Clarie Danesová má za sebou větších rolí již několik. Jak myslíte, že toto „Big Bang Homeland“ spojení v dramatu dopadne?