From Dusk Till Dawn

Od soumraku do úsvitu

Žánr
Akční, Upírský
Roky vysílání
2014 - dosud
Obsah
Seriálová verze kultovního filmu Roberta Rodrigueze. Mladý texaský ranger po vraždě svého staršího kolegy vyráží po stopě pachatelů, nechvalně proslulých bratrů Geckových. Zatímco se Seth Gecko pokouší vyřešit vzniklou situaci s pomocí svého zločineckého kolegy Carlose, Richieho pronásledují podivné sny. Cesty všech se střetnou v hříšném baru, kde vyjde najevo překvapivá pravda - upíři existují.
Titulky pro vás překládají
Araziel, Miki226

Titulky k From Dusk Till Dawn S03E01 - Head Games

Další nálož upírů je zde a s ní i třetí sezóna seriálu Od soumraku do úsvitu… Po krvavém finále minulé řady jsme si říkali, co může být dál. A ano, důsledky minulých činů nikdy nezůstávají bez odezvy. Zvláště když vedou ke zrození (respektive osvobození) mnohem silnějšího protivníka. Nezbývá tedy než nabrousit kusadla, nabít zbraně a vydat se vstříc novým zážitkům cestou do vysněného nebe. Protože když existuje nebe, bude i peklo, ne? A to nás právě teď čeká… Titulky pro vás připravil Araziel, sedí na verzi FUM a KILLERS. Doufáme, že si je užijete. Hezkou zábavu!

Třetí řada seriálu From Dusk Till Dawn!

Nažhavit tesáky a omezit přísun krve… protože té se jistě dočkáme v další sérii naší oblíbené nepřiteplené a velmi názorné ságy požehnaně! Protože 7. září letošního roku nás čeká start třetí sezóny seriálu Od soumraku do úsvitu. Tedy opět zapomeňte na Bellu, Edwarda, pejsky, vlky, medvědy a další svinstvo… a pusťe se do sledování toho, co doopravdy obnáší, když se stanete upírem a co proti tomu můžete dělat, když se z nějakého nepochopitelného důvodu nechcete stát jedním z nich… Velmi brzy nashledanou! Vrrr!

Titulky k From Dusk Till Dawn S02E10 - Santa Sangre

Rok se s rokem sešel a máme tu finále druhé řady seriálu Od soumraku do úsvitu. Letošní finálový díl nese příznačně název Svatá krev. A není to náhodou. O svatou krev z posvátné studny totiž půjde především. Otázkou je jen to, kdo ji získá. Ranger Gonzalez má momentálně ale trochu jiné problémy a spíš než o krev mu teď jde jaksi o vzduch. Richard naopak po svaté krvi touží, ale musí se popasovat s Carlosem, který je ochotný se pro ni snad i rozkrájet. Santanico teď musí vyřešit problém, na který překavivě dříve ani nepomyslela. A Kate? To se budete (možná) divit… Pro fanoušky filmové předlohy je epická bitva v Jacknife's po­vinností, protože režisérem finále je sám Robert Rodriguez. A je to krvavě znát. Tedy vytáhněte kapesníky, nažhavte své krvelačné pudy a po shlédnutí si nenechávejte své teorie o pokračování celého seriálu jen pro sebe. Protože ano, seriál dostal zelenou i na další sérii! Viva la Culebras! Titulky pro vás přeložil Araziel a sedí na verzi FUM. Hezkou zábavu :-)

Titulky k From Dusk Till Dawn S02E09 - There Will Be Blood

Čas pádí jako zběsilý a nezadržitelně se blížíme k finále druhé sezóny seriálu Od soumraku do úsvitu. Dnešní díl se jmenuje Poteče krev a není to jen tak z plezíru. Opravdu poteče. A poteče jí hodně. Carlos má už totiž klíč od krvavé studně a on i jeho Squadra Culebras si nezadržitelně jedou pro svou svatou krev. Tedy, pokud je někdo nezadrží. Na trůnu totiž může sedět jen jeden a Richardovi se tam také mohlo zalíbit. To, že Richie neví, kde studna leží, je sice malým problémem, ale „kdo chce na trůnu seděti, musí si umět poraditi“. Ani Seth nemá zrovna nejlepší den a nejeden z nás by při takové smůle jistě vyletěl z kůže. To Santanico možná konečně najde někoho, kdo ji dokáže přivést do ráje, ale je třeba mít na paměti to, že věřit se nedá skoro nikomu. Hada si (nejen) na prsou totiž může hřát téměř kdokoliv a občas je třeba se pořádně podívat, co kdo skrývá ve svém nitru… Titulky pro vás přeložil Araziel a sedí na verzi KILLERS. Hezkou zábavu :-)

Titulky k From Dusk Till Dawn S02E08 - The Last Temptation of Richard Gecko

Týden se s týdnem sešel a my vám přinášíme další titulky k seriálu Od soumraku do úsvitu. Dnešní díl se jmenuje Poslední pokušení Richarda Gecka. Celá naše zubato-nezubatá parta se konečně chystá k finálnímu útoku na Lorda Malvada. I když každý z nich má své vlastní pohnutky a cíle, vzájemná spolupráce se ukáže jako nejlepší řešení. Vše jde jako po másle, jenže možná až příliš. Kdo chystá podraz na koho? A jak název dílu napovídá, jakou roli v tom všem může hrát Richie? Kromě odpovědí na tyto otázky získáme i další zajímavé informace. Například jak je to vlastně s těmi úpířími superschopnostmi. Takže nezbývá než tesáky nabrousit, nalít si sklenku čehokoliv červeného a užít si dnešní díl… Titulky pro vás přeložil Araziel a sedí na verzi KILLERS. Hezkou zábavu :-)

Titulky k From Dusk Till Dawn S02E07 - Bring Me the Head of Santanico Pandemonium

Další díl seriálu Od soumraku do úsvitu je tady. Ten dnešní má název Chci hlavu Santanicy Pandemonium. Minulá rodinná shledání nedopadla moc dobře a začíná se vyostřovat boj o cenné papíry a o studnu s královskou krví. Jenže co dělat, když se vás vlastní sourozenec pořád snaží v lepším případě jen vyřadit ze hry? As bude nutné přeskupit síly, spojit se s nečekanými spojenci nebo podrazit všecho a všechny. A když nezabere ani to, možná by mohla pomoct smrt jedné, nebo několika postav, která donutí bývalé nepřátele táhnout za jeden provaz… Titulky pro vás přeložil Araziel a sedí na verze KILLERS a WEB-DL. Hezkou zábavu :-)

Titulky k From Dusk Till Dawn S02E06 - Bizarre Tales

Dnešní díl seriálu Od soumraku do úsvitu nese název Poteče krev. A vskutku se tečící krve i dočkáme. Ranger Gonzales jde dál za svým cílem a jde doslova až na krev. Richie se Sethem hledají společnou řeč, i když to vzhledem o okolnostím není úplně snadně. Dozvíme se i něco málo o Gonzalezově dětství a minulosti, o tom, kdo je nejblíž klíči k tajemné mapě, a o tom, kdo po něm nevíc touží. Hra je rozehraná a o vítězi není ani zdaleka rozhodnuto… Titulky pro vás připravil Araziel a sedí na verzi KILLERS. Hezkou zábavu :-)

Titulky k From Dusk Till Dawn S02E05 - Bondage

Přinášíme vám titulky k dalšímu dílu seriálu Od soumraku do úsvitu. Dnešní díl nese název Pouta. Nepůjde však pouze o pouta fyzická, ale také o ta emocionální a rodinná. Setha jsme opustili na konci minulého dílu s puškou u hlavy, Scotta jsme opustili s puškou u hlavy, Santanico skončila rovnou s dírou v hlavě a Carlosovi se pro změnu v hlavě zrodil vlastní mocenský plán. S tím si ale nebudeme lámat hlavu a můžeme se těšit na několik rodinných shledání i pěkných pár litrů čerstvě prolité i zkonzumované krve přesně tak, jak to máme rádi… Titulky pro vás přeložil Araziel a sedí (příznačně) na verzi KILLERS. Hezkou zábavu :-)