From Dusk Till Dawn

Od soumraku do úsvitu

Žánr
Akční, Upírský
Roky vysílání
2014 - dosud
Obsah
Seriálová verze kultovního filmu Roberta Rodrigueze. Mladý texaský ranger po vraždě svého staršího kolegy vyráží po stopě pachatelů, nechvalně proslulých bratrů Geckových. Zatímco se Seth Gecko pokouší vyřešit vzniklou situaci s pomocí svého zločineckého kolegy Carlose, Richieho pronásledují podivné sny. Cesty všech se střetnou v hříšném baru, kde vyjde najevo překvapivá pravda - upíři existují.
Titulky pro vás překládají
Araziel, Miki226

Titulky k From Dusk Till Dawn S02E10 - Santa Sangre

Rok se s rokem sešel a máme tu finále druhé řady seriálu Od soumraku do úsvitu. Letošní finálový díl nese příznačně název Svatá krev.

A není to náhodou. O svatou krev z posvátné studny totiž půjde především. Otázkou je jen to, kdo ji získá. Ranger Gonzalez má momentálně ale trochu jiné problémy a spíš než o krev mu teď jde jaksi o vzduch. Richard naopak po svaté krvi touží, ale musí se popasovat s Carlosem, který je ochotný se pro ni snad i rozkrájet. Santanico teď musí vyřešit problém, na který překavivě dříve ani nepomyslela. A Kate? To se budete (možná) divit…

Pro fanoušky filmové předlohy je epická bitva v Jacknife's po­vinností, protože režisérem finále je sám Robert Rodriguez. A je to krvavě znát. Tedy vytáhněte kapesníky, nažhavte své krvelačné pudy a po shlédnutí si nenechávejte své teorie o pokračování celého seriálu jen pro sebe. Protože ano, seriál dostal zelenou i na další sérii!

Viva la Culebras!

Titulky pro vás přeložil Araziel a sedí na verzi FUM.

Hezkou zábavu :-)

Titulky (3)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit