Celkem 2559 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k 20th Century Women

Příběh se zaměřuje na trio žen různých generací (55, 24 a 17 let), v čele s herní matriarchou (Annette Bening). Ve snaze dospívání svého chlapce v muže (Lucas Jade Zumann), požádá tato svobodná matka o pomoc dvě ženy, fotografku (Greta Gerwig) a jednu vrstevnici jejího syna (Elle Fanning). A tak si její 15-letý syn přidává na seznam své četby feministickou filozofii a ocitne v předních liniích ženských dramat. Film se odehrává v jižní Kalifornii, v Santa Barbaře, na konci sedmdesátých let. Titulky pro vás přeložil C75. Nachystejte si kapesníky a přeji příjemné pokoukání!

Titulky k American Housewife S01E14 - Time For Love

Ach, ten Valentýn, svátek zamilovaných. Každý si projevy lásky představuje jinak. Greg má rád velká gesta, Katie je samozřejmě nemůže ani cítit. Teď jde o to, jak je každý z nich ochotný respektovat přání toho druhého. Ale protože se oba pořád hodně milují, komunikace jim nečiní potíže. Vždy se nakonec nějak domluví. Ve čtrnácté epizodě, věnované Dni svatého Valentýna, se vyskytuje pár nečekaných vraceček ke stejným momentům dne, abychom viděli, co se přesně dělo. Přeji dobrou zábavu. :-) Titulky přeložila Silcasiles a sedí na verzi SVA.

Homeland - Carrie Mathisonová a její vztahy

V duchu blížícího se Valentýna se podíváme na Carrie Mathisonovou a její vztahy. Za šest let seriálu toho Carrie zažila docela dost: zvláštní vztah se Saulem, vztahy z barů na jednu noc, vášnivý vztah s Brodym, podivný vztah s Ajánem, téměř normální vztah s Jonasem, neopětovaný vztah s Ottou Düringem, nenaplněný vztah s Quinnem… Co myslíte? Dočká se Carrie happyendu? Je pro lásku a vztah v seriálu jako je Homeland místo?

Titulky k Homeland S06E04 - A Flash of Light

Titulky k dalšímu dílu seriálu Homeland jsou hotové. Sekou je venku z vězení, ale nezdá se, že by byl svým obhájcům nějak vděčný. Saul si užívá své „dovolené“ a Quinn je čím dál víc posedlejší svým sousedem. Titulky pro vás připravili je pro vás Eyr a zuzana.mrak. Příjemnou podívanou :-).

Titulky k American Housewife S01E13 - Then And Now

Co dělat, když vám necitelný domácí chce prodat dům nad hlavou? I když Katie pořád nemá pocit, že do města zapadá, ti ostatní z rodiny jsou přizpůsobivější, a už se jim nikam stěhovat nechce. Netřeba se děsit, i tato situace se nakonec nějak vyřeší. Ve třinácté epizodě, nazvané Then And Now (Tenkrát a teď), se párkrát jukneme do minulosti.