Continuum

Žánr
Akční, Drama, Sci-fi, Thriller
Roky vysílání
2012 - 2015
Obsah
Kanadský sci-fi seriál z budoucnosti s Rachel Nichols v hlavní roli. V roce 2077 ovládly svět korporace, lidé přišli o své občanské svobody a skupina teroristů pod označením Liber8 chce proti systému protestovat. Při popravě několika z nich se přemístí spolu s ochránkyní Kierou Cameronovou do současnosti a hon na teroristy začíná...
Titulky pro vás překládají
Bladesip, Clear, GaRaN_ a Jolinar

Titulky k Continuum S04E06 - Final Hour

A je to tady. Všichni na to netrpělivě čekáme, i když si přejeme, aby seriál pokračoval dál. Dnešním dnem se s ním všichni rozloučíme závěrečnou epizodou. Je na vás, abyste zhodnotili, zda se tvůrcům konec povedl, nebo nepovedl. Jisté je jen jedno, tímto dílem vše končí… V sázce je vše. Podaří se Kieře a Alecovi zabránit invazi a změnit budoucnost k lepšímu? Titulky k této sérii pro vás překládala trojka Bladesip, Clear a GaRaN_, velmi oběma svým spolupracovníkům děkuji za spolehlivost, schopnost a samozřejmě dobře odvedenou práci. Nesmím zapomenout také na překladatelku Jolinar, která s námi překládala první tři série. I jí patří můj (a váš) dík. Prosím, nepoužívejte komentáře pod tímto článkem k diskuzi o závěru seriálu, vyhradím na to jiný článek, pokud bude zájem. Ať nikoho nepřipravíme o zážitek. Tak a teď už jen stačí popřát příjemnou podívanou u finálové epizody tohoto báječného sci-fi seriálu. :-)

Titulky k Continuum S04E05 - The Desperate Hours

Předposlední díl seriálu Continuum je tady. Travis Verta vyhrožuje odhalením Kieřiných tajemství, pokud nebude propuštěn. O jeho propuštění se zasazuje také Piron. Bývalý inspektor Dillon se rozhodne „udělat správnou věc“, díky čemuž Carlos zatkne Kelloga. To se ovšem nelíbí vojákům z budoucnosti… Titulky pro vás jako vždy přeložili Bladesip, Clear a GaRaN_, korekci provedla Clear. Pěknou podívanou! :)

Titulky k Continuum S04E04 - Zero Hour

Pokud máte chuť na pořádnou sci-fi jízdu, tento díl Continua je rozhodně to pravé pro vás… Do konce seriálu už zbývají jen dva díly, a tak se s tím scénáristé vůbec nemažou. Kiera stále neví, jestli může věřit Bradovi, když ji od toho všichni ostatní zrazují. Alec ztrácí naději sám v sebe, jelikož přišel o Emily a chce, aby ho Jason představil své matce. Vojáci z Kellogovy budoucnosti zatím kradou drahé vybavení, lékařské přístroje a také krev. A tu potřebujete, když plánujete hodně krve prolít… Co mají v plánu? Titulky pro vás přeložili jako obvykle Bladesip, Clear a GaRaN_, korekci provedla Clear. Pěknou podívanou! :-)

Titulky k Continuum S04E03 - Power Hour

Titulky k dnešní epizodě Continua přeložili jako obvykle Bladesip, Clear a GaRaN_, korekci provedla Clear. Kiera se přimlouvá, aby Carlos propustil Travise, který by mohl pomoct v boji proti vojákům z budoucnosti. To bohužel nevyjde, a tak se na nebezpečnou misi do budovy, kterou Kellog nedávno zakoupil, vydávají spolu s Garzou v superoblecích. Julian pochybuje o své budoucnosti, zatímco Alec se připojuje oficiálně o policejnímu oddělení. Hezky se bavte. :-)

Titulky k Continuum S04E02 - Rush Hour

Uteklo to jako voda a máme tu druhý, tentokrát již oficiálně vysílaný díl závěrečné série Continua. Emily byla unesena Kellogem, který ji chce vyměnit za data, která mu Alec ukradl. K předání má dojít osobně. Kiera má přinést disk přímo šachovému velmistru osobně… Jak to všechno dopadne, se nechte překvapit. :-) Titulky pro vás přeložila zdatná trojka Bladesip, Clear a GaRaN_, korekci provedla Clear. Hezky se bavte. :-)

Titulky k Continuum S04E01 - Lost Hours

Po roční pauze se vrací kanadský sci-fi seriál Continuum se svou závěrečnou 4. sérií. Jedná se o mimořádně vysílaný pilotní díl. Oficiálně se na Syfy začíná vysílat až 4. září. Začínáme přesně v okamžiku tam, kde skončila série minulá. Brad s Kierou spouštějí maják, objeví se skupina ozbrojených vojáků a oni před nimi utíkají. Brad se snaží mezi ně infiltrovat, ale Kiera neví, jestli mu může důvěřovat. Alec zatím osnuje plán, kterým by se pomstil Kellogovi za to, že ho odstranil z vedení Pironu a možná i vrátil Kieru zpátky domů… Titulky pro vás přeložila ostřílená trojka, kterou už znáte z předchozích sérií: Bladesip, Clear a GaRaN_, korekci provedla Clear. Užijte si tento díl, už jich moc do konce tohoto mimořádného seriálu nezbývá…

Titulky k Continuum S03E13 - Last Minute

A máme tady finále třetí série seriálu Continuum. Přeložili ho pro vás opět Bladesip, GaRaN_ a Jolinar, korekci provedla Clear. Dále bych chtěla poděkovat těm, kteří nám s překladem v průběhu třetí série vypomohli. Titulky sedí na verze 2HD a WEB-DL. Co říci závěrem? Žádných spoilerů se nebojte, na ty bude vyhrazená diskuze pod tímto článkem, do které se doufám v hojném počtu zapojíte a společně probereme názory na to, jak se vám uplynulá série líbila a co očekáváte nebo byste rádi viděli v pokračování. 4. série je zatím ve hvězdách, na obnovení či zrušení seriálu si budeme muset počkat na oficiální prohlášení kanadské stanice Showcase. Diskuze je vám k dispozici. Příjemnou zábavu u posledního dílu. :-)

Titulky k Continuum S03E12 - The Dying Minutes

Na titulky z tohoto týdne jste si museli mimořádně trošku počkat, ale o to víc si užijete tento nabitý díl. Děkujeme vám všem za trpělivost. :-) Titulky přeložili jako vždy Bladesip, GaRaN_ a Jolinar, korekci provedla Clear. Sedí na verzi 2HD a také verzi WEB-DL, která obsahuje o pár titulků víc. Verze 2HD je uprostřed kolem 21. min špatně střižená (chybí 3 věty, asi 10 s). Tento díl bude… slovy Carlose Fonnegry, pořádnej masakr. Jestli někteří z vás měli chvíli pocit, že seriál už nemá kam dál směřovat a pořád je to stejné, tak tento díl vás navnadí na finálovou epizodu, která se bude vysílat již toto pondělí a titulky se budeme tentokrát snažit přeložit co nejdříve. Kiera si uvědomila, že Alec Sadler, kterého přivedla Nezávislým, není ten pravý. A chce Aleca z jiné časové linie osvobodit. Výměnou Nezávislým slíbí, že jim dodá Brada Tonkina. Liber8 se sice rozpadlo, ale Sonya se svých plánů nevzdává a chce zasadit Alecovi další ránu… A jestli pak vám je povědomá chata u jezera ze závěru epizody? Hezky se bavte a toto pondělí/úterý (anglické titulky bývají pozdě) na viděnou. :-)

Titulky k Continuum S03E11 - 3 Minutes to Midnight

Titulky k novému dílu Continua byly dnes dokončeny o trochu dříve než obvykle. Přeložili je pro vás Bladesip, GaRaN_ a Jolinar, korekci provedla Clear. Sedí na verzi 2HD a WEB-DL. Halo má na Jasona, který se přihlásil k jeho beta testování, nepříznivé účinky. Kieřin nocležník Brad si začíná vzpomínat na to, proč je tady a vůbec se mu to nelíbí. Kiera se ho snaží najít. Někdo jiný si však najde oba dva… Po dnešním díle se vám jistě bude honit v hlavě spousta konspiračních teorií. Podělte se o tu svou a zkusme rozproudit debatu. Hezky se bavte. :-)

Titulky k Continuum S03E10 - Revolutions Per Minute

Titulky k nové epizodě Continua pro vás jako obvykle přeložili Bladesip, GaRaN_ a Jolinar, korekci provedla Clear. Sedí na verzi 2HD a WEB-DL. Kieřin nový nocležník získá pozornost nejen Carlose, ale také Nezávislých. Zatím si vůbec nevzpomíná na to, kým byl, ani proč je tady. Ale v tomto díle si vzpomene na jméno někoho jiného. Kiera a Carlos zatím vyšetřují potenciální cíl Liber8, zatím neznámou farmaceutickou firmu jménem Gautuma, která má ovšem v budoucnosti podobně zvučné jméno jako Piron, Sonmanto a Fermitas. Po zhlédnutí tohoto dílu si jistě budete klást spoustu otázek.