Continuum

Žánr
Akční, Drama, Sci-fi, Thriller
Roky vysílání
2012 - 2015
Obsah
Kanadský sci-fi seriál z budoucnosti s Rachel Nichols v hlavní roli. V roce 2077 ovládly svět korporace, lidé přišli o své občanské svobody a skupina teroristů pod označením Liber8 chce proti systému protestovat. Při popravě několika z nich se přemístí spolu s ochránkyní Kierou Cameronovou do současnosti a hon na teroristy začíná...
Titulky pro vás překládají
Bladesip, Clear, GaRaN_ a Jolinar

Titulky k Continuum S04E06 - Final Hour

A je to tady. Všichni na to netrpělivě čekáme, i když si přejeme, aby seriál pokračoval dál. Dnešním dnem se s ním všichni rozloučíme závěrečnou epizodou. Je na vás, abyste zhodnotili, zda se tvůrcům konec povedl, nebo nepovedl. Jisté je jen jedno, tímto dílem vše končí… V sázce je vše. Podaří se Kieře a Alecovi zabránit invazi a změnit budoucnost k lepšímu?

Titulky k této sérii pro vás překládala trojka Bladesip, Clear a GaRaN_, velmi oběma svým spolupracovníkům děkuji za spolehlivost, schopnost a samozřejmě dobře odvedenou práci. Nesmím zapomenout také na překladatelku Jolinar, která s námi překládala první tři série. I jí patří můj (a váš) dík.

Prosím, nepoužívejte komentáře pod tímto článkem k diskuzi o závěru seriálu, vyhradím na to jiný článek, pokud bude zájem. Ať nikoho nepřipravíme o zážitek.

Tak a teď už jen stačí popřát příjemnou podívanou u finálové epizody tohoto báječného sci-fi seriálu. :-)

Titulky (3)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit