Continuum

Žánr
Akční, Drama, Sci-fi, Thriller
Roky vysílání
2012 - 2015
Obsah
Kanadský sci-fi seriál z budoucnosti s Rachel Nichols v hlavní roli. V roce 2077 ovládly svět korporace, lidé přišli o své občanské svobody a skupina teroristů pod označením Liber8 chce proti systému protestovat. Při popravě několika z nich se přemístí spolu s ochránkyní Kierou Cameronovou do současnosti a hon na teroristy začíná...
Titulky pro vás překládají
Bladesip, Clear, GaRaN_ a Jolinar

Titulky k Continuum S03E13 - Last Minute

A máme tady finále třetí série seriálu Continuum. Přeložili ho pro vás opět Bladesip, GaRaN_ a Jolinar, korekci provedla Clear. Dále bych chtěla poděkovat těm, kteří nám s překladem v průběhu třetí série vypomohli. Titulky sedí na verze 2HD a WEB-DL.

Co říci závěrem? Žádných spoilerů se nebojte, na ty bude vyhrazená diskuze pod tímto článkem, do které se doufám v hojném počtu zapojíte a společně probereme názory na to, jak se vám uplynulá série líbila a co očekáváte nebo byste rádi viděli v pokračování. 4. série je zatím ve hvězdách, na obnovení či zrušení seriálu si budeme muset počkat na oficiální prohlášení kanadské stanice Showcase. Diskuze je vám k dispozici.

Příjemnou zábavu u posledního dílu. :-)

Titulky (2)

Stáhnout všechny verze

Komentáře (0)

Pro možnost přidat komentář se musíte přihlásit