Celkem 2817 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k American Housewife S02E01 - Back To School

Vítám vás u druhé řady seriálu a rozjela se nám hezkým tempem. Uvidíte všechny členy rodiny, které známe z první řady. Katie si v první epizodě malinko sáhne do svědomí. Uvědomí si, že její averze k westportským matinkám bude z větší části její problém. Rozhodne se veřejně kát, jelikož jí to nynější nepřátelství k matinkám poněkud narušuje plány. Zapojení do kolektivu se jí nejspíš v budoucnu pěkně vymstí, ale neohrožená Katie si s tím určitě nějak poradí. Přeji dobrou zábavu. :-)

Homeland 7. série - vedlejší postavy

S kým se opět shledáme v 7. sérii Homeland? Prozatím je potvrzeno, že se opět uvidíme s Maxem (Maury Sterling), kterého vídáme víceméně od začátku celého seriálu. Dále s Brettem O'Keefem (Jake Weber), který byl nakonec zásadní postavou v ústředním spiknutí šesté série. A dále s Davidem Wellingtonem (Linus Roache), který si v 6. sérii zahrál prvou ruku nově zvolené prezidentky Keaneové. Dál pro vás hlídáme novinky, takže se na naše stránky nezapomeňte vracet.

Titulky k Ekaterina S02E09 - Seriya 9

Dnes se hodně řeší vztahy. Kateřina řeší svůj vztah s Grigorijem, Sofie Štěpanovna zase s Pavlem Petrovičem. Grigorij má zase spadeno na Potěmkina. Hrabě Orlov nakonec putuje na pomoc polskému králi Stanislavovi proti rebelům. Uvidíme také poprvé jednoho z největších vojevůdců Alexandra Suvorova. Titulky pro vás přeložila kvakkv.