Celkem 3009 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Colony S03E03 - Sierra Maestra

Titulky k dalšímu dílu seriálu Colony jsou hotové. Dnešní díl se jmenuje Sierra Maestra, což je pohoří na jižním pobřeží východní části ostrova Kuba. Sierra Maestra bylo již od 16. století útočištěm různých povstalců. V této nepřístupné a téměř neobydlené krajině byl také hlavní štáb Fidela Castra. Jak toto napovídá, dnes se podíváme, jak to vypadá v táboře, kam se Bowmanovi se strýčkem Alanem dostali v minulém díle. Titulky pro vás připravili BigMarwin, Dracarys a zuzana.mrak. Bavte se. :-)

Titulky k The Americans S06E07 - Harvest

A máme tu titulky k sedmé epizodě The Americans a už teď pro vás Pirkus pracuje na další… Přeložili ji společnými silami Clear a Pirkus a korekci provedla Clear. Sedí na verzi SVA. Philip se vydává do Chicaga pomoct své ženě s nebezpečnou operací a nechává svého syna u sousedů… což v Stanovi Beemanovi budí vážné podezření. Paige musí udělat důležité rozhodnutí. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k American Housewife S02E23 - Finding Fillion

Jarní Gala už se nám rýsuje. Katie nakonec nezbývá, než se pustit do hledání Nathana Filliona, kterého před školní radou tak nepředloženě slíbila. A, že to bude jako Bollywood a řečený přijede na slonovi. Netřeba připomínat, že jedna z jejích úhlavních nepřítelkyň, Tara, se už předem tetelí blahem, jak Katie při předsedování Jarní slavnosti vybouchne a navěky se před westportskými matinkami znemožní. Jakpak si asi poradí Katie s touhle záležitostí? A jak by asi zareagoval seriálový Castle, kdyby ho neznámá ženština požádala o „drobnou laskavůstku“? Nevydržím to a prozradím, že tenhle předposlední díl je boží :-D. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k The Americans S06E06 - Rififi

Titulky k šesté epizodě pro vás jako obvykle přeložil Pirkus a korekce se zhostila Clear. Snažíme se dohnat skluz, který jsme nabrali s minulou epizodou. Snad se nám to povede. :-) Philip sdělí Elizabeth, že akci s Kimmy podniknout nehodlá a oznámí jí, že dokonce Kimmy varoval. Oleg Burov je dál sledován a jeho okolí zajímá pravý důvod jeho cesty do Ameriky. Slaví se den Díkuvzdání a Elizabeth se vydává na záchrannou akci do Chicaga… Pěknou zábavu! :-)

Titulky k The Americans S06E05 - The Great Patriotic War

A máme tu titulky k další epizodě The Americans, tentokrát se zpožděním… život je pes. :-) Přeložil je pro vás Pirkus, korekci provedla Clear. Sedí na verzi SVA. Elizabeth má na Philipa nečekanou prosbu co se týče jeho zapojení do tajných operací. Haskardova manželka učí svou ošetřovatelku kreslit a Claudie s Elizabeth poví Paige o druhé světové válce a úloze Rusů během ní… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k American Housewife S02E22 - Sliding Sweaters

V tomto díle se podíváme „co by bylo, kdyby…“. Katie se má setkat s bývalou kolegyní a řeší závažný problém. Co na sebe. Uvidíme průběh dne ve dvou alternativách. Jaký by byl náš den v růžovém svetru a jaký v modrém? Ať chceme nebo nechceme, to, co si oblečeme (především my ženy), ovlivňuje jak se cítíme a naše chování. U muže, tedy u Grega, je to spíš to, jakého úspěchu a postavení dosáhne v práci. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k Blindspot S03E19 - Galaxy of Minds

Titulky k 19. dílu jsou už hotové. Roman bojuje se svou minulostí a s tím, jak to asi ovlivní jeho vztah k Blake. Tým zatím zjišťuje, že existuje sonická zbraň, na kterou má zálusk Crawford. A tak opět Roman půjde proti svojí sestře. Titulky pro vás připravili lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte.

Colony S03E01 - shrnutí

Po dvou sériích, ve kterých měl vždy někdo z rodiny tajemství, jsou konečně všichni na stejné straně , a to jak zákona, tak zdi. Velmi povedená byla Bramova otázka na Katie: „Kdo nám velí? Ty nebo táta?“ Snyder je liška podšitá a stará se jen a jen o sebe. Také konečně víme, od koho je záhadný lokátor, který držel v ruce na konci druhé série. Osud Madiie a Broussarda je pravděpodobně zpečetěn. Hostitelé mají zřejmě nepřátele. Proč drony opět nezabily Willa? Má to snad něco společného s jeho jménem na seznamu, který našli s Broussardem? Měla nakonec Noa pravdu, že hostitelé chtějí lidem ve skutečnosti pomoci? Koho Bram kontaktoval? Uvidíme konečně mimozemšťany? Pokud vám tyto otázky nedají spát stejně jako nám, nezapomeňte se dívat na další díl Colony, který má název „Puzzle Man“.