Celkem 2933 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k The Librarians S04E08 - And the Hidden Sanctuary

Zase tu jeden jeden kousek z restů. Flynn je pryč a všem v hlavách hlodá myšlenka na to, co řekl Darrington Dare o počtu Knihovníků. Po akci, při které Cassandra dostala strach a tím ohrozila ostatní, se rozhodla, že odejde do „normálního“ světa. A vybere si k tomu nejbezpečnější město v Americe. Jenže… není to tak, jak to na první pohled vypadá. Titulky pro vás připravili Pe$ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k The Magicians S03E03 - The Losses of Magic

Co je lepší, než jedna dávka Mágů za den? Dvě dávky Mágů za den! A bude ještě lépe. V dalším díle se totiž, mimo jiné, setkáme i s piráty a jak se říká „s piráty je všechno lepší!“ A přemýšleli jste někdy nad tím, proč má někdo doma tolik rolí balící fólie? Že ne? Inu, můžete se podívat, k čemu se taková balící fólie může hodit. Titulky pro vás, jako vždy, připravili Bladesip, GaRaN_ a Verča a sedí na verze SVA a 720p.AVS. Hezky se bavte.

Suits - novinky začátku roku 2018

Rok 2018 se ještě pořádně nerozjel a už pro vás máme několik novinek k seriálu Suits. 30. ledna byl seriál prodloužen a můžeme se tak těšit na 8. sérii. Bohužel ve stejný den byl také oficiálně potvrzen odchod dvou hvězd, a to Patricka J. Adamse a Meghan Markle. Vzhledem k blížící se královské svatbě se odchod herečky dal očekávat. Tvůrci se ale nakonec rozhodli ukončit celou linii jich obou, jako páru. Necháme se překvapit, jak přesně se s tím vypořádají. Poslední novinkou je nová herecká posila, a tou je herečka Katherine Heigl. Tu jistě znáte ze seriálu Chirurgové, nebo z dalších, spíše romantických, filmů. Na to, jak do rozjetého, a velmi úspěšného seriálu zapadne, si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Druhá polovina aktuálně vysílané 7. série se vrací 28. března. Nezapomeňte se na náš web vracet, i nadále pro vás hledáme nejnovější informace.

Titulky k The Magicians S03E02 - Heroes and Morons

Kvůli světu bez magie se nám titulky poněkud zpozdily, jelikož si korektor Bladesip nemohl zastavit čas, aby se mohl titulkám věnovat, ale konečně už se to povedlo i bez čar a kouzel. V druhém díle se bude vše točit kolem magických baterií a taky trochu kolem zvířátek. Znáte to, prostě klasika – medvědi, netopýři, dinosauři, vybuchující kočky… Titulky pro vás, jako vždy, připravili Bladesip, GaRaN_, Janel a Verča a sedí na verze KILLERS. Hezky se bavte.

Titulky k Blindspot S03E11 - Technology Wizards

Další díl Blindspotu je tu o trošku dřív, než bývá poslední dobou zvykem. Mea Culpa. Jane požádá Clema, aby jí pomohl s hledáním Avery, pak se ale dozví, že Avery už nežije, jenže… Však víte. Tým vyráží na misi do Německa a jestli bude úspěšná, nebo ne, to záleží i na tom, co zase provede Roman. Pattersonová má velký problém, někdo se hacknul do její aplikace Wizzarville a vůbec to nevypadá dobře. A na scéně se opět objeví Rich. Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Hezky se bavte.