Celkem 2880 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E01 - Prodigal Son

Vítejte u titulků k druhé řadě seriálu The Frankenstein Chronicles, který pro vás před dvěma lety překládal GaRaN_ a který bude i nadále pokračovat v překladu tohoto seriálu, s drobnou výpomocí Clear při korekci. 2. série tohoto seriálu však nezačíná přímo tam, kde skončila série první, ale posouváme se o tři roky vpřed, do roku 1830. John Marlott se probouzí v řetězech v temné místnosti… Co se s ním stalo, kde je a jak se tam dostal, a co s ním bude dál, budeme společně postupně rozkrývat v dalších dílech. Pěkně se bavte. Vaše poděkování nás vždy potěší. :-)

Titulky k Blindspot S03E06 - Adoring Suspect

Vánoční přípravy zdržují od překladu. Ale už jsou tady. Opět bude na pracovní návštěve Rich Dotcom, takže zábava zaručena. Tým na vlastní pěst vyšetřuje Hirstovou a Reade s nimi netáhne za jeden provaz. Weller si zahraje filmového konzultanta a Roman je v Evropě a spřádá další plány. Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ ** a **jeriska03. Hezky se bavte a klidné vánoční přípravy.

Titulky k Vikings S05E04 - The Plan

V dnešním dílu se vydáme s Bjornem do Středozemí. Vikingové jsou v Yorku obklíčeni armádou a dochází jim pomalu jídlo. Do Kattegatu přijíždí Ubbe a Lagertha mu nabídne dohodu. A nebude chybět tradičně ani Floki. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi KILLERS a RARBG.

Titulky k Major Crimes S06E06 - Conspiracy Theory: Part 1

Začíná nový případ majoritních zločinů. V něm zavítáme mimo jiné do proslulého řetězce restaurací Tackles. Tam vám pivínko naservíruje plejáda krásných mladých žen, ale je v tom jeden háček. Jaký, to se dozvíte, až se kouknete. :-) Tento díl je první ze čtyř pokračování případu, ve kterých si budete moci vychutnávat napětí, zábavné konverzace mezi vyšetřovateli a podezřelými (těch bude určitě opět hafo) a předpokládám, že i prostředí „prstaurací“. Tohleto není chyba, jen mě nenapadl lepší překlad slova „breastaurants“. Tak se totiž těmto podnikům přezdívá. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.