Celkem 2817 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k American Housewife S02E06 - The Pig Whisperer

Mnozí z vás si jistě pamatují na film Zaříkávač koní. Tak vězte, že existuje i Zaříkávač prasat, což je název této epizody. Podlehne Greg naléhání Katie, že prase musí pryč, nebo se pochlapí a Hans Gruber zůstane v rodině coby mazlíček? Greg slibuje, že ho patřičně vycvičí. Že by se Katie nechala přemluvit? Né. Nebo jo? Přeji dobrou zábavu. :-) Pozor! Tato verze titulků absolutně nesedí na KILLERS, jen na WEB.x264-TBS a AFG.

Titulky k Blindspot S03E02 - Enemy Bag of Tricks

Titulky k dalšímu dílu jsou tady. Tentokrát se najde spadlý satelit, kterému někdo ukradl černou skříňku. Ale není to jen tak obyčejný satelit… Read si hraje na vůdce, ne že by tomu nevelel, ale tak nějak si získává respekt zvláštním způsobem. Weller s Jane k sobě znovu nacházejí cestu a společně se snaží zjistit, co je ukryté v dalším tetování. Titulky pro vás připravil tým lukascoolarik, GaRaN_ a* jeriska03*. Hezky se bavte.

Titulky k Major Crimes S06E01 - Sanctuary City: Part 1

Vítám vás u první epizody údajně poslední, šesté řady seriálu. Začíná případ tří chlapců, který bude rozdělen do pěti částí s názvem Sanctuary City. Po předchozích dobrých zkušenostech předpokládám, že to scénáristé určitě napsali tak, abychom byli napnutí jak kšandy, a že vyšetřování bude hodně zajímavé. Také je v epizodě malinko zmíněn zloduch Stroh, takže lze předpokládat, že někdy v příštích dílech vystrčí nos, popřípadě drápy, a rozjede se tóčo. Snad i Brenda sestoupí z toho postu, kam se vytratila, a přivede sebou svého stále fešného manžela Fritze Howarda. Zatím, k mé lítosti, po něm není ani vidu, či slechu. Ale ještě není všem dílům konec. Šestá řada má mít celkem 13 epizod. Každopádně přeji dobrou zábavu. :-)

Pět důvodů, proč se dívat na Dirka Gentlyho

Narazili jste na našem webu na seriál Dirk Gently's Holistic Detective Agency? Jestli jej neznáte a nevíte, co čekat, máme pro vás několik důvodů, po jejichž přečtení si první díly druhé série jistě hned pustíte. :-) 1 – herecké obsazení Seriál je doslova nacpaný k prasknutí skvělými herci, kteří jsou více či méně známí. Jmenujme např.: Elijah Wood, Amanda Walsh, Christopher Russell nebo třeba Tyler Labine, kterého znáte ze seriálu Deadbeat. 2 – napínavá detektivka s tajemnými prvky Jestli už máte dost krveprolití, ztracených děti a vraždících psychopatů, ale i tak byste rádi něco trochu napínavého, je tento seriál přesně pro vás. 3 – neuvěřitelné postavy Princ Panto Trost z údolí Inglenook v zemi Wendimoor s růžovými vlasy a kouzelnými obřími nůžkami? Ano, i toho v seriálu potkáte. 4 – černý humor Autorem románu, na jehož motivu seriál vznikl, je Douglas Adams, který napsal i Stopařova průvodce po Galaxii. Takže máte rádi střelený seriál s notnou dávkou černého humoru, ironie a sarkasmu, rozhodně si jej nenechte ujít. 5 – podivnější, aktuálně vysílaný seriál prostě nenajdete a je milé, alespoň na chvíli utéct do jiného světa, kdy nikdy nevíte, co se zrovna blíží.

Titulky k Blindspot S03E01 - Back to the Grind

Jane s Wellerem jsou zpátky. Zapojí se do pátrání po Pattersonové, Readovi a Tashe, které někdo unesl. První díl se odehrává 18 měsíců po zničení Sandstormu a v FBI se za tu dobu udála velká spousta změn. Nebudete věřit, kdo je teď součástí týmu a kdo celý tým FBI vede. TItulky pro vás jako vždy připravili lukascoolarik a jeriska03. Hezky se bavte. Přečas bude během večera.

Titulky k American Housewife S02E05 - Boo-Who?

A zase je tu Halloween. Od kohopak Ottovi dostanou oblíbenou cedulku „You've Been Booed“ a košík se serepetičkami? Tohle „You've Been Booed“ znamená něco jako Byl jsi vybučen (nebo vypískán), nevím co je správnější, ale to vybučení mi přišlo vhodnější než vypískání, protože celý díl se tam bučí a ne píská :-). Celé je to ovšem myšleno jakože v dobrém, je to znak oblíbenosti, taková americká halloweenská tradice (pokud jsem to správně pochopila). Takže, kdo dostane Bů, je někdo. Užijte si, co všechno se semlelo kolem halloweenských kostýmů a Bů. Přeji dobrou zábavu. :-)

Titulky k Ekaterina S02E10 - Seriya 10

Po delší době tu máme opět Kateřinu Velikou. Řeší se válka s Osmanskou říší. Hrabě Panin navhuje, jak vyřešit situaci doma s různými podvodníky, kteří se vydávají za zesnulého Petra Fjodoroviče. Dojde i k roztržce Pavla Petroviče s Kateřinou. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k Dirk Gently's Holistic Detective Agency S02E02 - Fans of Wet Circles

V druhé epizodě si přijdou na své fanoušci mokrých kruhů, Dirk a Farah zjišťují, co je v autě na stromě, Amanda se všemi způsoby snaží najít svého bratra a Černé křídlo se snaží přijít na to, jak jim dokázal Dirk zmizet… Titulky připravili benny60 a efvendy a sedí na verzi TBS. Skvělou zábavu!