Celkem 2880 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Major Crimes S06E10 - By Any Means: Part 1

Tak dobrá. Prvotní šok z minulého dílu už odezněl, a oproti mému předešlému vztekání musím scénáristy pochválit za citlivý přístup k té záležitosti. A když jsem psala, že je mi fuk, co bude vyvádět Stroh, není to pravda. Monstrum se vynořilo z hlubin, vytasilo pařáty a dovoluje si teda dost. Jsem skutečně zvědavá, jak tohle majoritní zločiny zvládnou. Mají na to už jen tři díly. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E03 - Seeing the Dead

Titulky ke třetí epizodě 2. série seriálu The Frankenstein Chronicles pro vás jako vždy přeložil GaRaN_ korekci provedla Clear. Sedí na verzi WEBRip SnG. John Marlott, nebo alespoň to, co teď vypadá jako on, dál hledá Daniela Harveyho. Doufá, že mu k jeho nalezení dopomůže komediant Billy Oates. Současně se spolu se svým novým společníkem, bývalým knězem, se vydává na stopu příčině moru, který má na svědomí rodiny v okolí Pye Street… Pěknou zábavu při sledování! :-)

Titulky k Victoria S02E09 - Comfort and Joy

Vánoce, to je kouzelná doba plná dárků, zimních radovánek a splněných přání. A ve vánočním speciálu seriálu Victoria se dozvíte, komu se přání splní, kdo najde lásku, štěstí a kdo naopak doplatí na své nerozvážné skutky. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Užijte si tento kouzelný díl a v příštím roce se budeme těšit na viděnou. :-)

Titulky k Blindspot S03E08 - City Folks Under Wraps

Titulky k poslednímu dílu před novým rokem jsou tady. Smyčka kolem Hirstové se utahuje, ale tým na tom není vůbec dobře. Hirstová se zaměří na jednoho z nich a obviní ho z vraždy. Tipnete si koho? A abych nezapomněla, opět se objevuje Rich Dotcom, takže bude o zábavu postaráno. Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Hezky se bavte a přejeme vám úspěšný vstup do nového roku 2018 a šťastný celý nový rok 2018.

Titulky k Major Crimes S06E09 - Conspiracy Theory: Part 4

Conspiracy Theory tímto čtvrtým pokračováním skončila. Když jsem dříve psala, že scénáristé jsou pěkní hajzlíci, tak jsem byla mírná a slušná. Po této epizodě bych nejradši přitvrdila a byla sprostá. To, co spunktovali, jim neodpustím (nebo za hódně dlouho). Dokonce je mi momentálně šumafuk, co bude vyvádět psychouš Stroh, který se zničehonic objevil coby zarostlý slušňák a nejspíš kuje pořádné pikle, jak je jeho zvykem. Pravděpodobně bude hlavním zloduchem v posledních čtyřech dílech pod názvem By Any Means, neboli „Všemi prostředky“. P.S.: pouze konstatuji… copak nám to krucinál udělali se Sharon?! Přeji všem veselejší konec roku, než nám připravili tvůrci tohoto dílu a na shledanou v novém roce u dalších titulků (dřív je asi fakt nestihnu). Časováno pouze a jen na verzi SVA. Na AFG tentokrát těžce nesedí, nevím proč, to je snad poprvé. Možná budou sedět ještě na nějakou jinou verzi, ale nezkoumala jsem, takže za to neručím. Titulky pro vás přeložila Silcasiles… a bavte se v rámci možností, já bych na konci doporučila kapesníčky po ruce. :-/

Titulky k Vikings S05E06 - The Message

V dnešním dílu Ivar a Harald osnují plány útoku na Kattegat. Floki odplouvá na Island. V Anglii se Alfred rozhodne jít na pouť do kláštera, kde působil jeho otec. Biskup Heahmund se musí rozhodnout, co bude dělat. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi KILLERS A RARGB.

Titulky k Blindspot S03E07 - Fix My Present Havoc

Moc se omlouvám za to zdržení, ale vánoční přípravy mi nedovolily moc času u počítače. Tým už ví, co je Hirstová zač, ale nemají žádné důkazy. Dokáže vyřešení dalšího tetování najít důkaz potřebný ke zničení Hirstové? Užijte si díl, který pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Hezky se bavte.