Celkem 2817 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Elizabeth I S01E02 - The Enemy Within

Dnešní díl je zaměřen na Alžbětinu vládu a její neustále vypořádávání se s katolíky a hlavně svou sestřenicí Marií, královnou Skotska. Marie chtěla být jmenována Alžbětinou dědičkou, a když ji Alžběta odmítla, Marie se rozhodla získat anglický trůn za každou cenu. Nakonec za to zaplatila životem. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Jenna Coleman a Tom Hughes - tajné zásnuby?

Jenna Coleman a Tom Hughes tvoří již druhým rokem pár nejen v seriálu, ale i ve skutečném životě. Dvojice spolu přes rok bydlí. V srpnu tohoto roku si fanoušci všimli, že hereččin levý prsteníček zdobí prsten. Ani jeden z páru však zásnuby nepotvrdil, nicméně ani nevyvrátil. Ať tak či tak, doufáme, že se jejich vzájemná chemie, kterou přenesli na plátno, nevytratí.

Titulky k Elizabeth I S01E01 - Battle for the Throne

V dnešním první dílu se podíváme, jak se Alžběta I. dostala na trůn. Cesta to byla spletitá a Alžbětě šlo mnohokrát o život. Ať už díky ambicióznímu lordovi Seymoureovi nebo dokonce své sestře Marii. Nakonec vše přežila, byla korunována královnou a stala se největší královnou Anglie. Titulky pro vás z odposlechu přeložila kvakkv a sedí na verzi QPEL.

Titulky k Girlfriends' Guide to Divorce S01E13 - Rule #101: Know When It's Time to Move On

A máme tu závěr první série. Zdá se, že Abby a Jake úspěšně dotáhli svůj rozvod, Delia se konečně dočkala zaslouženého partnerství ve firmě, Jo vyřešila svůj komplikovaný vztah s dcerou vidinou terapie a Phoebe hodila za hlavu vztah s Marcem, protože v ní viděl někoho jiného. Nebo že by to celé dopadlo trochu jinak? Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Užijte si díl a my samozřejmě pomalu pokračujeme v druhé sérii. :-)

Titulky k The Strain S04E07 - Ouroboros

Další díl seriálu The Strain má hotové titulky, tentokrát sedmý a do samého konce seriálu nám už zbývají jen tři další díly. Ale nepředbíhejme, zatím se máte stále na co těšit… Dutch Veldersová, která osvobodila Setrakiana a unesla z výzkumného zařízení, musí vyřešit zdravotní problémy, které staříka sužují. Naštěstí se do New Yorku vracejí staří přátelé… Ephraim Goodweather se svou společnicí přichází právě včas, zatímco Quinlan a Fet přilétají s atomovou bombou. Pán se ovšem nevzdává a vypisuje na jejich hlavy odměnu. Titulky pro vás přeložil BigMarwin, korekci provedla Clear. Sedí na verze HDTV SVA a AMZN NTb. Hezky se bavte. :-)