Celkem 2933 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Blindspot S03E10 - Balance of Might

Dalším tetováním tentokrát snad i nevědomky pomohl Roman uprchlíkům ze Súdánu. Ale on přece nemůže být zas tak špatný.  Tentokrát se do vyšetřování případu zapojí i Readeova přítelkyně, novinářka Meg. A co Avery? Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E04 - Little Boy Lost

Vítejte u titulků ke 4. epizodě druhé série The Frankenstein Chronicles, kterou pro vás jako obvykle přeložil GaRaN_ a svou korekcí vydání zdržovala Clear… O:-) V tomto díle se s paní Roseovou a Johnem Marlottem podíváme na večírek pana Dippla, který londýnské smetánce představuje nový vynález, zatímco Joe Nigthingale se vydává po stopě vraha z Pye Street. Pěkně se bavte a u pátého dílu brzy na shledanou! :-)

Titulky k American Housewife S02E10 - Blue Christmas

Mrzí mě, že jsem tento vánoční díl nestihla o Vánocích, ale zase si je takhle můžete trošku připomenout. :-) Katie tvrdošíjně trvá na svých zavedených vánočních tradicích a nikomu nechce dovolit je porušit. Až když je postavena před zásadní životní událost, přehodnotí své názory. Teď už plánuji pokračovat svým obvyklým šnečím tempem na dalších dílech. A bude jich celkem patnáct (alespoň podle IMDb). Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. :-)

Titulky k Blindspot S03E09 - Hot Burning Flames

Těsně před odvysíláním dalšího dílu pro vás máme titulky k deváté části. Weller se přiznal Jane k tomu, co udělal. Ale jak už tomu bývá, než to mohli začít řešit objevil se nový případ. Pro změnu atomovka nad New Yorkem  . A copak asi dělá Roman? Jak moc blízko se už dostal ke svému možnému „zaměstnavateli“? Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k Suits S07E05 - Brooklyn Housing

Dlouho očekávané titulky k páté epizodě sedmé řady seriálu Suits jsou tady. Nebudu psát žádné patetické řeči jako někdy, ani vysvětlení, proč to trvalo… Kdo chtěl, se to už dozvěděl, kdo nechtěl, tak ho to asi nezajímá ani teď. Spousta z vás mi psalo, že na titulky čekáte, takže nakonec jsou a doufám, že další i budou… Jen prosím ty, co na ně nečekali, aby si nevylévali svou zlost – té už bylo dost a bohužel to na věci moc nepřidalo. Užijte si titulky a doufám, že na další budete čekat v porovnání s těmito, opravdu „jen chvilku“. Jak dlouhá ta chvilka bude, se teprve uvidí. Držte palce. :-) Děkuji svým spolupracovníkům Herodesovi a zuzaně.mrak, kteří se na tvorbě těchto titulků podíleli se mnou. A o čem tento díl bude? Mike slíbil, že poruší svůj slib, aby zlepšil situaci ve vězení. Harvey požádá Louise, aby za něj vyřešil citlivou záležitost s jeho přítelkyní, psychiatričkou Paulou Agardovou. A do firmy se bude snažit dostat nový přírůstek v podobě profesionální vyzvědačky Holly Cromwellové… Příjemnou podívanou a snad brzy na shledanou u dalších titulků. :-)

Titulky k Mary Kills People S02E01 - The Means

Jak možná někteří z vás ví, vloni jsem přeložila poslední dva díly první série, když to původní překladatelka vzdala. Takže po roce tu máme druhou sérii. Des se dostal do vězení a teď ho mají propustit na podmínku. Mary stále pokračuje se svým vedlejšákem a pomáhá nevyléčitelně nemocným lidiem ukončit život. Des se v baru seznámí s Oliví a díky tomu nastanou Mary a Desovi další nečekané problémy. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi CROOKS a WEB-DL.