Celkem 2780 článků
u seriálu
Zobrazit

Homeland - novinky ze života herců

Zajímá vás, co je nového u našich oblíbených hvězd se seriálu Homeland? Nás také! :-) Claire Danes natáčí film „A Kid Like Jake“, o kterém jsme vám již psali. Drama pojednává o chlapci, které se rád obléká jako princezna. Hereckým parťákem je jí Jim Parsons. Mandy Patinkin se spolu se svou ženou, v rámci jejich humanitní činnosti, věnuje uprchlíkům. K rodinám, kterým pomáhají, se každoročně vracejí a sledují jejich úspěchy. Rupert Friend si zahrál Vasilije Stalina ve filmu „The Death of Stalin“. Plánovaná premiéra tohoto dramatu je v řijnu 2017. A mimo to si užívá manželského života s Aimee Mullins. Tato bývalá modelka je paralympijskou vítězkou z roku 1996. Spolu jsou od roku 2012 a v květnu tohoto roku oslavili první výročí svatby.

Ekaterina - Marina Aleksandrova

Pokud jste fanoušky seriálu Ekaterina, máme pro vás pár informací o hlavní představitelce. Herečka Marina Aleksandrova letos v létě oslaví své 35 narozeniny, od roku 2011 je ve vztahu s režisérem Andreyem Boltenkovem a spolu vychovávají dvě děti.

Suits - 100. epizoda

Osmá epizoda sedmé série je v pořadí 100. dílem seriálu Suits a jeho dotočení musel štáb samozřejmě oslavit dortem. Tuto epizodu režírovat Patrick J. Adams, který uvedení svého jména jako režiséra, označil za jeden z nejcennějších dárků, který mu seriál dal.

Titulky k The Strain S04E02 - The Blood Tax

Titulky k druhé epizodě The Strain pro vás nachystali opět BigMarwin a Clear. V první epizodě jsme neměli možnost vidět Dutch Veldersovou, v dnešním díle se však podrobně podíváme na to, co za uplynulé tři měsíce dělala. A že to neměla snadné… Gus zatím zverboval svého bratrance, aby mu pomohl dostat se do budovy Partnerství. Pěknou zábavu. :-)

Titulky k Suits S07E02 - The Statue

Podobně jako minulý týden, jsme pro vás na pondělní večer nachystali titulky k nové epizodě Suits. Chtěla bych přivítat do týmu nováčka s přezdívkou Zajiczev, který se k nám přidal. Zatím na něj nebudeme klást velké nároky, ale doufám, že se postupně zaučí a stane se plnohodnotným členem našeho týmu. Na titulcích se také jako obvykle podíleli Clear a Herodes. Mike řeší svůj první pro bono případ ve firmě. Muž se třemi dětmi, jehož manželka zemřela při autonehodě, nemůže od pojišťovny dostat peníze z její životní pojistky. Harvey se rozhodne ukázat světu, že není Jessica tím, že přetáhne Pfizer a přivede do firmy svého dlouholetého přítele. Ale s tímto rozhodnutím narazí u svých partnerů Louise a Donny a bude se muset zachovat jako pravý šéf… Pěknou zábavu! :-)