Celkem 2817 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k The Great Fire: In Real Time S01E01 - London Burns

V dnešním prvním dílu se podíváme, jak malá jiskra v pekařství způsobila obrovský ničivý požár Londýna. Budeme chodit ulici za ulicí a sledovat, jak se oheň šířil. Čekají nás i pokusy, které vysvětlí, proč byl požár tak ničivý. Také na příkladu tří lidí budeme sledovat, jaký měl požár dopad na lidi. V tomto dílu uvidíme prvních osm hodin od doby, kdy požár vznikl. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k American Housewife S02E04 - The Lice Storm

Rodinu Ottových postihne invaze nevítaných parazitů a přistěhování problematického souseda. Toho si s chutí zahrál George Hamilton, známý americký filmo­vý a televizní he­rec. S breberkami se vypořádá Katie (i když bude její úsilí nejspíš zmařeno) a souseda si pro sebe zabere Oliver, mající k tomu své osobní zištné důvody. Navíc, na „Druhé snídani“ Katie, Angely a Doris se dozvíme parádní novinku. Přeji dobrou zábavu. :-)

Titulky k Victoria S02E08 - The Luxury of Conscience

Máme tu závěr druhé řady seriálu Victoria. Z posledního dílu neprozradíme ani „ň“, jen vám popřejeme, abyste si díl užili. :-) A pokud smutníte, že se loučíme s tímto báječným seriálem, nemusíte. Tvůrci si pro nás připravili překvapení, v podobě speciálního Vánočního dílu. Nezapomeňte se proto vracet na naše stránky, protože pro vás stále hledáme novinky a informace. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak.

Titulky k American Housewife S02E03 - The Uprising

Katie a Greg mají plné ruce práce s potlačením vzpoury, kterou rozpoutaly jejich děti. Je to o to těžší, že každý potomek ji vyvolal z jiného důvodu. Katie s Gregem musejí sebrat veškerý rodičovský um, aby povstalci opět začali poslouchat. Kromě toho, jak to tak vypadá, mají na starosti ještě dalšího nového člena rodiny, čuníka Hanse Grubera. Hezky se u nich zabydlel. Přeji dobrou zábavu. :-)

Victoria - existovali lord Alfréd a pan Drummond?

Po šesti epizodách horlivého očekávání a letmých pohledů se fanoušci konečně dočkali, a lord Alfréd a pan Drummond si při západu slunce ve Skotsku pohlédli do očí a políbili se. Existovali tito dva skutečně? Ano. Obě tyto postavy představují skutečné historické osoby. Lord Alfréd Paget, kterého hraje Jordan Waller, byl důstojníkem britské královské domácnosti a sloužil přímo královně Viktorii. Edward Drummond, kterého hraje Leo Suter, byl sekretářem ministerského předsedy Roberta Peela. O tom, zda spolu měli skutečně romantický vztah, však žádné záznamy nejsou. Nicméně fakt, že se do televizního dramatu dostalo téma s gayskou tématikou, sklidil mnoho ohlasů a „drumfred“ má silnou fanouškovskou základnu. Autorka seriálu Daisy Goodwinová se nechala slyšet, že při psaní osudů některých hrdinů byla více či méně kreativní. A je tomu tak i v případě těchto dvou. Jak sama řekla: „Některé lidé tím možná vytočím, ale i kdyby k tomu skutečně došlo, nikdo by o tom vlastně nevěděl.“  Náklonnost k osobě stejného pohlaví byla v tu dobu protizákonná. Můžeme tak jen doufat, že jim štěstí popřeje alespoň v seriálu. Samozřejmě nesmíme zapomínat na skutečnost, že i přes několik kreativních dokreslení, se seriál drží skutečných historických pramenů.

Titulky k Victoria S02E07 - The King Over the Water

V dnešním díle se Viktorie se svou družinou vydá opět na cestu a my s ní můžeme poznat další kout její překrásné země. A protože jde o předposlední díl druhé série, i příběhy našich hrdinů se pomalu chýlí ke konci. Komu osud připravil štěstí a lásku? I to se dnes dozvíte. Nezapomeňte se příští týden dívat na velké finále. :-) Užijte si díl. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak.