Celkem 2880 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Star Wars: The Last Jedi

Pokračování epické vesmírné ságy světa Hvězdných válek, tentokrát s podtitulem Poslední z Jediů, nám odkryje další osudy hrdinů, se kterými jsme se seznámili v předchozí epizodě VII – Síla se probouzí. Titulky pro vás připravil Bladesip. Přejeme příjemnou zábavu. Ať vás provází Síla.

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E02 - Not John Marlott

Přinášíme vám titulky k druhé epizodě 2. série seriálu The Frankenstein Chronicles. V tomto díle se tělo Johna Marlotta vydává hledat Daniela Harveyho. Osvojí si novou identitu, nechá se zaměstnat a ve jménu spravedlnosti se vydává hledat pravdu… Titulky pro vás jako vždy přeložil GaRaN_, korekci provedla Clear. Sedí na verzi HDTV SnG. Přejeme pěknou zábavu. Doufáme, že se vám titulky budou líbit a vaše poděkování nás, jako vždy, mile potěší. ;)

Titulky k Major Crimes S06E08 - Conspiracy Theory: Part 3

Přeji všem seriálovým nadšencům hezké a klidné Vánoce. Zde je pro vás třetí pokračování Conspiracy Theory a vyřešení případu se nám začíná jednak rozmotávat, ale druhak se ještě víc zašmodrchá. Příště se to vyřeší úplně, ale taky se ukáže, že scénáristé jsou pěkní hajzlíci, protože nám připravili překvápko, které bych si nedokázala představit ani v nejhorším snu. Tak si užijte tento díl a těšte se (nebo ne) na další. Trošku to sice potrvá, ale já si taky dovolím užít svátky, tak prosím, trpělivost. P.S.: Znova se ptám, copak nám to dělají se Sharon? Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám sváteční pohodu.

Titulky k Dirk Gently's Holistic Detective Agency S02E10 - Nice Jacket

Tak co myslíte, konec dobrý, všechno dobré? S desáté epizody vám nic neprozradíme, každopádně se máte na co těšit. Užijte si finální rozuzlení Dirkova případu, který je ve světě seriálu zřejmě poslední. Bohužel seriál pro další sérii prodloužen nebyl. Titulky pro vás opět připravili benny60 a zuzana.mrak.

Titulky k Ekaterina S02E11 - Seriya 11

Po dlouhé době tu má předposlední díl druhé série. Grigorij Potěmkin bojuje proti Turkům a Kateřině se po něm stýská. Po letech ho opět povolá do Petrohradu. Z Německa přicestují do Ruska tři princezny z nichž si má Pavel Petrovič vybrat nevěstu. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k Major Crimes S06E07 - Conspiracy Theory: Part 2

Conspiracy Theory pokračuje druhou částí a já už mám asi tři tipy na pachatele. Ovšem scénář je tradičně napsán tak, že si nejspíš nebudu jistá až do konce případu. Jsem zvědavá jestli mi vyjde aspoň jeden tip, anebo to bude úplně jiná persóna. Kromě těch tří už mě napadl i Stroh, ale to je asi mimo. I když… člověk nikdy neví, co ty pisálky napadne. :-) A copak nám to dělají se Sharon? Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k The Librarians S04E01 - And The Dark Secret

Knihovníci jsou zpátky. Flynn, Eve, Cassandra, Stone, Ezekiel a samozřejmě nepostradatelný Jenkins. První díl čtvrté řady odkazuje na temné tajemství. Čí to tajemství asi bude? Co za tajemství zjeví Knihovna, nebo že by snad Jenkins? Titulky pro vás připravili Pe$ a jersiska03. Přečasy dodělám postupně. Hezky se bavte a krásný adventní večer.