Celkem 2933 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k The Librarians S04E09 - And a Town Called Feud

V devátém dílu Knihovníků se vrátíme do časů války Severu proti Jihu. Výstřižková kniha hlásí, že ve městě Spor je hlášen nebývale častý výskyt duchů. Jestli Knihovníci zvládnou situaci vyřešit asi nemá smysl polemizovat, jde spíš o to jak se k tomu postaví v situaci, kdy se nad všemi vznáší oblak pochybností o počtu Knihovníků. Titulky pro vás připravili Pe$ a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k American Housewife S02E15 - The Mom Switch

Nastala chvíle, kdy má Katie své rodiny už plné kecky, tak vypne čudlík „máma“ a jde se odreagovat do svého oblíbeného útočiště. Děti nechá na starost sousedce Viv, protože Greg má jiný úkol. Viv si pohrává s myšlenkou, že si pořídí potomka a tímto si míní trénovat roli rodiče. Z tohoto dílu plyne poučení, že když máma něco nařídí, má se to udělat hned. Jinak to má dalekosáhlé následky. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. Edit: 14/2/18: Teď jsem zjistila, že E15 ještě nebyla poslední epizoda druhé řady. Předtím (ani teď) jsem nikde nenašla, kolik má vlastně druhá řada epizod. E16 se má vysílat 28. února, dále je na IMDb uvedena E19, ta má být v průběhu 2018. No, info nám dávají po kapkách a já dopředu nevím dne ani hodiny. Takže oprava toho, co jsem psala dříve, ještě se neloučíme. :-)

Titulky k Blindspot S03E12 - Two Legendary Chums

Před olympijskou pauzou pro vás máme titulky k 12. dílu Blindspotu. Další tetování nás tentokrát spojí s bývalým Wellerovým partnerem, se kterým se Weller nerozešel úplně v tom nejlepším. A Victor začíná o Romanovi zjišťovat zajímavé informace. Nechá si to Roman líbit? To je otázka, co? Titulky pro vás připravili lukascoolarik, GaRaN_ a jeriska03. Další díl se bude vysílat ve Státech 3. března. Hezky se bavte.

Victoria - herci a skutečné postavy

Jak vypadají herci v porovnání s postavami, které v seriálu Victoria hrají? Na to se můžete podívat v galerii. Královna Viktorie/Jenna Coleman Princ Albert/Tom Hughes Lord Melbourne/Rufus Sewell Baronka Lehzenová/Daniela Holtz Princ Arnošt/David Oakes Vévodkyně z Kentu/Catherine Flemming Král Leopold/Alex Jennigs Rober Peel/Nigel Lindsay Charles Francatelli/Fer­dinand Kingsley Vévoda z Cumberlandu/Pe­ter Firth

The Affair - novinky k 4. sérii

Na 4. sérii seriálu The Affair si budeme muset počkat až do června, ale už teď pro vás máme pár novinek. Životy Noaha (Dominic West), Alison (Ruth Wilson), Helen (Maura Tierney) a Colea (Joshua Jackson) se rozdělí a budeme je sledovat samostatně. K hereckému obsazení přibude Phoebe Tonkin, tu znáte například ze seriálu The Originals, a zahraje si Daphne, kterou osud zavede do cesty Coleovi. Těšíte se?

Titulky k American Housewife S02E14 - Midlife Crisis

Chtěli byste mít dítko, které je posedlé svými známkami a nemá jiné zájmy než studium a školu? Mnozí určitě ano, ale Katie tohle u Olivera vadí, a míní to změnit. Dokonce pasuje Taylor na psychologa, aby mu vysvětlila, jak kašlat na školu a dostat ji z hlavy. Když ani to nepomáhá, vezme to Katie do svých rukou. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k The Great Fire: In Real Time S01E03 - A City Rebuilt

Dnes tu je po hodně dlouhé době závěrečný díl. V dnešním dílu se podíváme, jak Londýňané zachraňují Tower, který byl doslova napěchovaný střelným prachem. Také se dozvíme, co se dělo po Velkém požáru a zjistíme, jaké se používaly léčebné prostředky na popáleniny. Některé jsou opravdu hodně zvláštní. A nakonec také uvidíme přestavbu Londýna. Titulky pro vás přeložila kvakkv a sedí na verzi PLUTONiUM.

Titulky k The Frankenstein Chronicles S02E05 - The Marriage of Heaven and Hell

Seriál The Frankenstein Chronicles nám zraje jako víno… Tedy alespoň co se mého názoru týče, je podívaná stále napínavější a zajímavější. Titulky pro vás přeložil jako vždy GaRaN_, korekci provedla má maličkost Clear. Policejní oddělení pod vedením inspektora Treadawaye se vydává na stopu vraha seržanta Nightingalea, kterého ráno vylovili z řeky. John Marlott dál pokračuje ve vlastním vyšetřování, přestože je sám hlavním podezřelým. Jediné, co brání tomu, aby se na něj spustil hon, je fakt, že si všichni myslí, že zemřel na šibenici… Esther Rose dostává nečekanou nabídku. Pěkně se bavte. :-)