Celkem 2780 článků
u seriálu
Zobrazit

Čtyři pravidla v oblékání, která nás naučil seriál GG2D

Kostýmní výtvarnice Cynthia Summersová nás nechá nahlédnout pod pokličku, jak přesně chystá pro kterou herečku oblečení tak, aby to zcela perfektně vystihlo její jedinečnou osobnost. V seriálu jsou čtyři krásné, i když zcela odlišné ženy a není proto jednoduché chystat jim na každý díl nový a bezchybný šatník. Jejími radami se můžeme řídit i my. 1. Nedovolte, aby oblečení zastínilo vaši osobnost – krásným příkladem je Delia, která jako uznávaná právnička nosí velmi konzervativní šaty, nicméně díky její odvážnosti v barvách a doplňcích je naprosto jedinečná. Má na sobě vždy nositelné, luxusní šaty, základního střihu, které vyřazují, že na to má. 2. Když si nevíte rady, spolehněte se na klasickou siluetu – Summersová v případě oblečení pro Abby hledala inspiraci u Diora. Jeho kolekce ze 40. a 50. let byly nadčasové a velmi ženské a nechtěla zakotvit u pevných, tvarovaných šatů, jako je tomu u Delie. Proto u Abby najdete sukně a šaty všech možných tvarů, střihů a barev, ale vždy na hranici originality a klasického vzhledu. 3. Nikdy se neomlouvejte za to, co rády nosíte – Phoebe nosí občas oblečení, které je možná až nevhodné pro určitou situaci. Nicméně taková je její osobnost. Dlouhé sukně, vysoké rozparky, hluboké výstřihy, hippie styl, barvy, to je přesně ona. V jakémkoliv věku můžeme vypadat stylově a nespoutaně. 4. Chraňte to nejlepší, co máte a nebojte se to ukázat – Jo má nohy, za které by každá druhá žena vraždila. Často nosí modely, které je nechají vyniknout. Ať jsou tou legíny, vhodné spíše pro náctileté, nebo rockový oděv, hodící se spíš na koncert, ví, co si může dovolit. Podle Summersové by se nikdo neměl bát svého věku či postavení, ale žena by měla vždy vypadat žensky. Podle ní je nejhorší pozorovat někoho, kdo je oblečen do něčeho, v čem se absolutně necítí, a může jít o plavky, podpatky, kostýmek nebo třeba rtěnku. Proto máme nosit to, co nám sedne a budeme se v tom cítit co nejlépe. A pokud to jsou minišaty? Tak ať. A že na ně nebudeme mít nohy? Vždycky prý můžeme vytáhnout černé neprůhledné punčocháče ;-).

Titulky k The Strain S04E01 - The Worm Turns

Vítejte u titulků k první epizodě závěrečné série seriálu The Strain, kterou pro vás budou překládat Clear a její nový šikovný pomocník BigMarwin, kterého si někteří možná pamatujete z týmu překládajícího sci-fi seriál Colony. Čtvrtá série začíná o nějakou dobu později po té, co nad New Yorkem vybuchla atomová puma. Fet objíždí venkov a hledá výhodu pro boj se strigoi, zatímco záměry doktora Goodweathera nejsou tak zcela jasné. Zdá se, že se jeho svět scvrknul pouze na alkohol. Pěknou zábavu přejeme! :-)

Titulky k Suits S07E01 - Skin in the Game

Vítejte u první epizody sedmé série Kravaťáků, na kterou se jistě všichni po roce čekání těšíte. Takže vás nebudu zdržovat dlouhými proslovy… Jen poznamenám, že titulky pro vás přeložila dvojice Clear a Herodes a korekci provedla Clear. Donna si po svém nepovedeném podnikání uvědomila, co víc by si vlastně přála, Louis se vyrovnává se ztrátou své snoubenky Tary Messerové a své emoce si vybíjí na koncipientech. Harvey navrhne Mikeovi, že si vezmou poslední společný případ, který si opravdu užijí, než každý půjdou ve firmě svou cestou… Pěknou zábavu a teď už hurá na to! :-)

Seriál GG2D - poslední plánovaná série nebude

Možná jste již tuto zprávu zaregistrovali, televizní stanice Bravo zrušila seriál Girlfriends' Guide to Divorce a pátá série, která se bude vysílat v druhé polovině roku 2017, bude poslední. Původně plánované šesté série se tak nedočkáme. Přiložená fotografie je z poslední klapky natáčení seriálu, ke které Lisa připsala, jak nesmírně jí budou všichni chybět.  My se v současné době s překladem blížíme do finále série první a máme tak ještě čtyři před sebou a také můžeme doufat, že živel, jakým je herečka Lisa Edelstein, se jistě brzy pustí do nějakého dalšího skvělého projektu.