Celkem 3540 článků
u seriálu
Zobrazit

La Brea 2 série již zítra

Seriál La Brea se již zítra vrací se svou druhou sérií. Jste zvědaví, co nám nové díly přinesou? Zvládnou Gavin, Izzy a Ella přežít v pradávné době? Setká se Eva se svým synem? A v jaké době vlastně jsou Josh a Riley? Titulky pro vás budou opět připravovat BigMarwin a zuzana.mrak.

Titulky k Moonhaven S01E04 - Mada

A máme tu další titulky k seriálu Moonhaven, tentokrát k epizodě s názvem Mada. Jak už název napovídá, Paul se setká se svou pokrevní matkou… Po útoku na úkryt, kde se probudil Tomm, opět má tým detektivů Paula, Arla a také Belly spoustu práce… Titulky pro vás přeložila Clear. Příjemnou podívanou! :-)

Titulky k Moonhaven S01E03 - The Envoy

Vítejte u dalších titulků k seriálu Moonhaven, po trochu delší pauze se vrací Lunonebí, spolu s pozemskou pilotkou Bellou, která svolila, že pomůže Paulovi vyřešit situaci, která se objevila. Příjemnou podívanou vám přeje Clear, korekci provedl a časování upravil BigMarwin. :-)

Titulky k Moonhaven S01E02 - The Detective

Vítejte u druhé epizody seriálu Moonhaven, kterou pro vás přeložila Clear, korekci provedl BigMarwin. V této epizodě plynule navážeme na předchozí epizodu, ve které se Bella ocitla v nejasné situaci a v podobně nejasné situaci se i probudí. Komu může věřit? A dá se věřit Belle? Detektivové zatím vyšetřují potyčku na lodi s cílem zjistit, co se tam stalo, ale také proč… Pěknou podívanou! :-)

Titulky k Moonhaven S01E01 - The Pilot

Vítejte u titulků k první epizodě nového sci-fi seriálu Moonhaven, kterému jsme vybrali český název Lunonebí. Budeme sledovat kolonii Měsíčňanů, kteří mají za úkol zachránit život na Zemi. Po tři generace se připravují na návrat zpátky, ale spuštění první vlny odchozích Měsíčňanů provází zajímavá souhra náhod vraždy, kterou vyřešetřují dva policisté, a příchodu delegátky umělé inteligence a posádky její lodi… Titulky pro vás přeložila Clear, za konzultace děkuji BigMarwinovi. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Becoming Elizabeth S01E04 - Lighten Our Darkness

Alžbětě se v novém dočasném domově nelíbí. Přijede ji navštívit Marie, aby jí řekla, že se u dvora spekuluje, proč se u něj už dlouho neobjevila. Eduard je naštvaný z pozvánky na svatbu skotské královny Marie. Kateřina se snaží urovnat svůj vztah s Thomasem. Po narození jejich dcery však dojde k tragédii. Titulky pro vás přeložila kvakkv.