Celkem 2817 článků
u seriálu
Zobrazit

Rupert Friend jako princ Albert

Příběh o mladé královně Viktorii byl zpracován již mnohokrát. Například v roce 2009 ji a Alberta ve filmu The Young Victoria ztvárnili Emily Blunt a Rupert Friend. Do role lorda Melbourna byl obsazen Paul Bettany. Film vyhrál Oscara za nejlepší kostýmy. Líbí se Vám toto obsazení?

Titulky k Victoria S02E01 - A Soldier's Daughter

Máme tu druhou série seriálu Victoria. Začínáme téměř tam, kde jsme skončili. Viktorie je několik týdnů po porodu své první dcery Viktorie, která přišla na svět 21. listopadu 1840. Zatímco Albert se snaží zastat co nejvíce královských povinností, britskou armádu čeká jeden z největších válečných střetů první anglo-afghánské války. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Strain S04E06 - Tainted Love

Vítejte u dalších titulků k závěrečné sérii seriálu The Strain, které pro vás jako obvykle přichystali BigMarwin a Clear. Sedí na verze HDTV FLEET, WEBRip STRiFE a NTb. Čtyřčlenný tým pod vedením Quinlana a Feta se vydává na leteckou základnu, aby mohli odletět do New Yorku. Budeme také sledovat příběh Zacka a Abby a podíváme se do Londýna v roce 1888 do Quinlanovy minulosti. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k Orange Is the New Black S05E13 - Storm-y Weather

A máme tu velké finále páté řady! Nebudeme nic prozrazovat, snad jen, abyste si připravili kapesníčky. ;-) Děkujeme za přízeň a za vaše díky, s další sérií se uvidíme opět za rok, ale na naše stránky se nezapomeňte vracet kvůli novinkám, nebo si třeba oblíbíte nějaký náš jiný seriál. Titulky pro vás připravili Gabik, karlos.kf a zuzana.mrak. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k Suits S07E04 - Divide and Conquer

Po delší době vítejte u dalších titulků k seriálu Suits, tentokrát ke čtvrtému dílu. Opět se omlouvám, že to tak dlouho trvalo. Další díly se pokusím dohnat, co nejdříve bude v mých silách, zároveň však nemohu slíbit, kdy to bude… Děkuji všem trpělivým, kteří čekali a neremcali. Těm, co byli protivní, bohužel nemohu zakázat titulky stahovat, ale i právě kvůli vašich výpadům se dokončení protáhlo. Budiž vám to trestem, bohužel na tom tratí i ti, kteří si to nezaslouží, ale tak už to bohužel bývá… Rachel vybírá místo své svatby, na Harveyho jsou všichni naštvaní, ale není čas to řešit, jelikož se žene palba ze strany právnické firmy Bratton & Gould… Titulky pro vás přeložili Clear a Herodes. Přejeme pěknou zábavu. :-)

Titulky k The Strain S04E05 - Belly of the Beast

Vítáme vás u titulků k páté epizodě závěrečné série seriálu The Strain, kterou pro vás přeložil BigMarwin, korekci provedla Clear. Sedí na verzi PROPER FLEET, WEB-RIP STRIFE a NTb. Ve verzi SVA chybí první čtyři a půl titulku (cca 20 sekund), přečas na ni dělat nebudeme. Ephraim se svou novou společnicí Alex vydává hledat místo, kam Pán posílá lidi pod programem Nové obzory budovat farmářskou společnost. Krysař Fet s Quinlanem a dalšími jdou po ukradené atomovce a Dutch je po posledním díle… no uvidíte sami. ;) Pěknou zábavu. :-)

Titulky k Ekaterina S02E05 - Seriya 5

V dnešním dílu se řeší nákaza neštovicemi. Do Petrohradu také přijíždí Alexej Grigorjevič a carevna je rozčarovaná, že se neusmívá a ani nemluví. Ani Grigorij z toho není nadšený. Překvapivě se Alexej a Pavel Petrovič skamarádí. Titulky pro vás přeložila kvakkv.