Celkem 2780 článků
u seriálu
Zobrazit

Natáčení sedmé série Homeland

Produkce seriálu Homeland se přesouvá do Virginie, konktrétně do Richmondu, kde tento podzim začne natáčení další série. „Jsme nadšeni, že natáčení seriálu přesouváme do naší země“, řekl Alex Gansa, výkonný producent televizního studia Fox 21. „Zdejší města a sousedství poskytnou silné zázemí našemu příběhu a my zase chceme přinést malou, ale doufejme významnou podporu místní ekonomice.“ Virginie je jediný stát, který produkci nabídne grant od státu a také daňovou úlevu. Stát v případě natáčení v ekonomicky znevýhodněných oblastech vrací 20 % kvalifikovaných výrobních nákladů. Přesná částka zatím není známá, ale s ohledem na počet nově najatých místních pracovníků, nákupu zboží a služeb, bude se jistě jednat o vysokou sumu. „Jsme nadšeni, že zde přivítáme toto vynikající drama“, prohlásil guvernér Virginie Terry McAuliffe.  Herci se tak po dvou předešlých sériích, které se natáčely v New Yorku, Berlíně a Jižní Africe, vrátí do staré dobré Ameriky. My můžeme zatím jen hádat, co naše oblíbené hvězdy čeká.

Titulky k Ekaterina S01E11 - Episode 1.11

V dnešním dílu umírá Alžběta Petrovna a na trůn se dostává Petr Fjodorovič. Chce se rozvést s Kateřinou a vzít si Alžbětu Voroncovovou. I armáda je na Petra naštvaná, jelikož ruští vojáci byli posláni na pomoc Fridichovi, proti kterému ještě nedávno bojovali. Titulky pro vás přeložila kvakkv.

Titulky k Ekaterina S01E09 - Episode 1.9

V dnešním dílu se Kateřina sblíží s princem Poniatowskim. Carevna řeší válku s Pruskem a ani Kateřinin románek s Poniatowkim se jí nezamlouvá. Při výcviku u regimentu, kterému velí Petr Fjdorovič zatknou hraběte Orlova, kterému nakonec Kateřina pomůže z vězení. Král Fridrich dá Alžbětě ultimátum. Titulky pro vás přeložila kvakkv.