The Americans

Takoví normální Američané

Žánr
Drama, Historický, Špionážní
Roky vysílání
2013 - dosud
Obsah
Americký seriál stanice FX situovaný do 80. let minulého století. Elizabeth a Philip Jenningsovi jsou manželský pár, který žije na předměstí Washingtonu D.C. To, že doopravdy jsou to sovětští špioni KGB, netuší ani jejich soused od FBI Stan a dokonce ani jejich děti...
Titulky pro vás překládají
Clear, Pirkus

Titulky k The Americans S05E07 - The Committee on Human Rights

Titulky k nové epizodě seriálu Takoví normální Američané jsou tu. Tentokrát Stan Beeman a jeho parťák Dennis Aderholt rozjíždí novou misi, ze které Stan vytěží maximum. A manželé Jenningsovi představí svou dceru Paige Gabrielovi, který se chystá nadobro vrátit domů. Titulky pro vás jako obvykle přeložili Clear a Pirkus, korekce se zhostila Clear. Sedí na verzi SVA, přečasy na další verze budou někdy v průběhu příštího týdne. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Americans S05E06 - Crossbreed

Pěkný úterní večer s titulky The Americans… vám přejí Clear a Pirkus, kteří pro vás tuto epizodu přeložili. V dnešním díle se manželé Jeninngsovi dozví nepříjemné zprávy, Philip bojuje se vzpomínkami na své dětství a Elizabeth rozjíždí novou misi v psychiatrické ambulanci. Pěknou zábavu a snad brzy na viděnou u dalšího dílu! :-)

Titulky k The Americans S05E05 - Lotus 1-2-3

V dnešním díle se budeme dále věnovat Philipovu synovi, který se z Ruska vydal do Ameriky, aby viděl svého otce. V předchozích dílech podstoupil nelehkou cestu přes Jugoslávii, v dnešním díle se pokusí svého otce kontaktovat přes tajný kód své matky… Philip zatím dále pracuje na Deidře Kempové a Elizabeth zjišťuje informace od vědce Stolberta. Titulky pro vás jako obvykle přeložili Clear a Pirkus. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k The Americans S05E04 - What's the Matter with Kansas?

Titulky ke čtvrtému dílu pro vás jako obvykle přeložili Clear a Pirkus. Sedí na verze HDTV SVA, WEB-DL a AMZN.WEBRip NTb. V tomto díle dostanou manželé Jenningsovi přidělený nový úkol v Topece, kam budou oba muset jezdit. Jde o pokračování jejich mise s brouky, kteří žerou pšenici. Philip se má seznámit s Deidre Kempovou, výrobní ředitelkou AgriCorpu, zatímco Elizabeth dostane za úkol zpracovat jednoho vědce z téže společnosti. Mezitím Philip dál pracuje na svém vztahu k Morozovovi. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k The Americans S05E03 - The Midges

Titulky pro vás jako obvykle přeložili Clear a Pirkus, sedí na verzi SVA, FLEET, WEB-DL a AMZN.WEBRip NTb. Elizabeth a Philip jsou stále na stopě hmyzu, kterým se snaží Spojené státy ohrozit úrodu ve Sovětském svazu. Vydají se na průzkum do laboratoře. Paige se potýká s tím, aby Matthewovi neřekla pravdu o svých rodičích. Podíváme se také na pracovní záležitost Olega Burova do Moskvy do jednoho obchodu. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Americans S05E02 - Pests

Titulky k druhé epizodě páté série máme tu, připravili je pro vás Clear a Pirkus. V tomto díle uvidíte Stana s Philipem ve fitness centru, Elizabeth si promluví s Paige ohledně Matthewa a Oleg Burov, který odjel do Moskvy za svými rodiči, má v Americe nečekané zastání… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Americans S05E01 - Amber Waves

Vítáme vás u první epizody páté řady seriálu The Americans, kterou pro vás přeložili Clear a Pirkus. Sedí na verze HDTV KILLERS a AMZN WEBRip NTb. Verze WEB-DL obsahuje na začátku krátkou reklamu. Dnešní díl bude napínavý a akční jako obvykle. Elizabeth a Philip se vydávají za letušku a pilota, aby se dostali do blízkosti ruské rodiny, která se právě přestěhovala ze Sovětského svazu do Ameriky. Elizabeth učí Paige základy sebeobrany. Stan Beeman je ze začínajícího vztahu svého syna Matthewa a dcery od sousedů nadšený, její rodiče jsou však rozhodnuti, že musí vztah ukončit… Pěkně se bavte. :-)

Herci ze seriálu The Americans - večeře v Bílém domě!

Americký prezidentský manželský pár Barack a Michelle Obamovi uspořádali ve středu v Bílém domě státní večeři k příležitosti návštěvy singapurského premiéra Lee Hsien Loonga. Ke slavnostní tabuli zasedlo na dvě stě hostů a jedinými herci na seznamu byli aktéři ze seriálu The Americans, Keri Russell s partnerem Matthewem Rhysem. Herečka, která před dvěma měsíci přivedla na svět své druhé dítě, zářila v černých šatech se zlatým detailem. Matthew Rhys měl tu čest a během večeře seděl hned vedle první dámy, která pro tuto příležitost oblékla nádherné šaty od návrhářky Vera Wang.

Titulky k The Americans S04E13 - Persona Non Grata

Titulky k závěrečnému dílu 4. série jsou konečně tu. Doufám, že se vám seriál líbí i nadále tak jako nám a že se uvidíme u další série, která je plánována opět na zimu 2017. A jistě jste zaregistrovali zprávu, že seriál byl prodloužen dokonce o dvě série a přislíbená šestá série má být sérií poslední. Ale do té nám zbývá ještě spousta času, tak si užijte finálovou epizodu. William se chystá na schůzku s Philipem, ale sleduje ho FBI… Paige se nebezpečně sbližuje s Matthewem a rodina Jenningsových zvažuje návrat zpátky do Ruska… Děkujeme za vaši přízeň a trpělivost v průběhu celé série a budeme se těšit zase za rok. Titulky k této sérii pro vás překládali Bac, balů, Clear, Hareth a Pirkus. Všem děkuji za spolupráci. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Americans S04E12 - A Roy Rogers in Franconia

Máme tu předposlední díl a již zítra nás čeká finále čtvrté série. V tomto se Jenningsovi musí vypořádat s emocionálním rozložení Paige poté, co ji a její matku přepadli a Elizabeth jednoho z útočníků zneškodnila. Taťána dostane nabídku práce v Nairobi na pozici Rezidenta a nabídne Olegovi místo svého zástupce. Oleg volá své matce a nakonec učiní uspěchané rozhodnutí… Titulky pro vás připravili Clear a Pirkus, sedí na verzi KILLERS a WEB-DL. Pěkně se bavte. :-)