The Americans

Takoví normální Američané

Žánr
Drama, Historický, Špionážní
Roky vysílání
2013 - dosud
Obsah
Americký seriál stanice FX situovaný do 80. let minulého století. Elizabeth a Philip Jenningsovi jsou manželský pár, který žije na předměstí Washingtonu D.C. To, že doopravdy jsou to sovětští špioni KGB, netuší ani jejich soused od FBI Stan a dokonce ani jejich děti...
Titulky pro vás překládají
Clear, Pirkus

Titulky k The Americans S05E11 - Dyatkovo

Titulky k jedenácté epizodě 5. série The Americans jsou konečně tu, další díl se nám, doufejme, podaří nejpozději v úterý dokončit. A pak už nás čeká velké finále, na které se všichni jistě těšíte. Titulky pro vás tentokrát přeložil sám Pirkus, kterému tímto velmi děkuji, korekci jako vždy obstarala Clear. Sedí na verzi SVA. AMZN WEB-Rip a WEB-DL. V dnešním díle s názvem Djatkovo budou Philip a Elizabeth hledat jednu bývalou ruskou občanku, která zabila za války mnoho ruských vojáků. Otázka ale zní, je žena, kterou Centrála našla, opravdu ona? Tentokrát si manželé Jenningsovi chtějí být jistí, po zkušenosti s technikem z laboratoře… Pěknou zábavu přejeme a děkujeme za trpělivost. :-)

Titulky k The Americans S05E10 - Darkroom

Titulky k desáté epizodě The Americans pro vás jako obvykle přeložili dva špioni Pirkus a Clear. Přikládáme rovnou titulky ve všech dostupných verzích. V dnešním díle nachystal pro Elizabeth Philip překvapení. Paige se vyrovnává s tím, co si o ní píše pastor Tim, a Jevgenija je na vážkách… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Americans S05E09 - IHOP

Tentokrát jste si museli na titulky trochu počkat, ale už jsou tu a další budou doufejme brzy, pokusíme se je dodělat do příštího dílu, abychom dohnali skluz. Titulky pro vás přeložili Clear a Pirkus, sedí na verzi HDTV SVA, AVS, WEB-DL a AMZN WEBRip. Manželé Jenningsovi pojmou podezření ohledně Tuana a řeší problém se svým synem Henrym. Marthu čeká v Moskvě návštěva, Stan Beeman stojí před důležitým rozhodnutím a Oleg Burov v Moskvě čelí vyšetřování… Pěknou zábavu! :-)

Titulky k The Americans S05E08 - Immersion

Špioni v seriálu The Americans opět mají pré. Manželé Jeninngsovi se vyrovnávají se ztrátou Gabriela a snaží se dostat ke studentům Jevgeniji Morozovové, která začala na ministerstvu vyučovat ruštinu budoucí agenty CIA v Moskvě. Elizabeth se Paige svěří s traumatem z mládí, aby jí ukázala, že i přes to všechno se nebojí a Paige se jednou také bát přestane… Titulky pro vás přeložili Clear a Pirkus, korekci si vzala pod taktovku Clear. Sedí zatím na verzi KILLERS. Přečasy na AMZN a WEB-DL čekejte v průběhu příštího týdne spolu s veškerými přečasy i na dostupné verze minulých dílů. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Americans S05E07 - The Committee on Human Rights

Titulky k nové epizodě seriálu Takoví normální Američané jsou tu. Tentokrát Stan Beeman a jeho parťák Dennis Aderholt rozjíždí novou misi, ze které Stan vytěží maximum. A manželé Jenningsovi představí svou dceru Paige Gabrielovi, který se chystá nadobro vrátit domů. Titulky pro vás jako obvykle přeložili Clear a Pirkus, korekce se zhostila Clear. Sedí na verzi SVA, přečasy na další verze budou někdy v průběhu příštího týdne. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Americans S05E06 - Crossbreed

Pěkný úterní večer s titulky The Americans… vám přejí Clear a Pirkus, kteří pro vás tuto epizodu přeložili. V dnešním díle se manželé Jeninngsovi dozví nepříjemné zprávy, Philip bojuje se vzpomínkami na své dětství a Elizabeth rozjíždí novou misi v psychiatrické ambulanci. Pěknou zábavu a snad brzy na viděnou u dalšího dílu! :-)

Titulky k The Americans S05E05 - Lotus 1-2-3

V dnešním díle se budeme dále věnovat Philipovu synovi, který se z Ruska vydal do Ameriky, aby viděl svého otce. V předchozích dílech podstoupil nelehkou cestu přes Jugoslávii, v dnešním díle se pokusí svého otce kontaktovat přes tajný kód své matky… Philip zatím dále pracuje na Deidře Kempové a Elizabeth zjišťuje informace od vědce Stolberta. Titulky pro vás jako obvykle přeložili Clear a Pirkus. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k The Americans S05E04 - What's the Matter with Kansas?

Titulky ke čtvrtému dílu pro vás jako obvykle přeložili Clear a Pirkus. Sedí na verze HDTV SVA, WEB-DL a AMZN.WEBRip NTb. V tomto díle dostanou manželé Jenningsovi přidělený nový úkol v Topece, kam budou oba muset jezdit. Jde o pokračování jejich mise s brouky, kteří žerou pšenici. Philip se má seznámit s Deidre Kempovou, výrobní ředitelkou AgriCorpu, zatímco Elizabeth dostane za úkol zpracovat jednoho vědce z téže společnosti. Mezitím Philip dál pracuje na svém vztahu k Morozovovi. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k The Americans S05E03 - The Midges

Titulky pro vás jako obvykle přeložili Clear a Pirkus, sedí na verzi SVA, FLEET, WEB-DL a AMZN.WEBRip NTb. Elizabeth a Philip jsou stále na stopě hmyzu, kterým se snaží Spojené státy ohrozit úrodu ve Sovětském svazu. Vydají se na průzkum do laboratoře. Paige se potýká s tím, aby Matthewovi neřekla pravdu o svých rodičích. Podíváme se také na pracovní záležitost Olega Burova do Moskvy do jednoho obchodu. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Americans S05E02 - Pests

Titulky k druhé epizodě páté série máme tu, připravili je pro vás Clear a Pirkus. V tomto díle uvidíte Stana s Philipem ve fitness centru, Elizabeth si promluví s Paige ohledně Matthewa a Oleg Burov, který odjel do Moskvy za svými rodiči, má v Americe nečekané zastání… Pěkně se bavte. :-)