The Americans

Takoví normální Američané

Žánr
Drama, Historický, Špionážní
Roky vysílání
2013 - 2018
Obsah
Americký seriál stanice FX situovaný do 80. let minulého století. Elizabeth a Philip Jenningsovi jsou manželský pár, který žije na předměstí Washingtonu D.C. To, že doopravdy jsou to sovětští špioni KGB, netuší ani jejich soused od FBI Stan a dokonce ani jejich děti...
Titulky pro vás překládají
Clear, Pirkus

Titulky k The Americans S06E08 - The Summit

Vítejte u titulků k osmé epizodě závěrečné série The Americans. Do konce seriálu už nám zbývají jen dva díly… a já už tak nějak začínám přemýšlet a tušit, jak to asi dopadne. Ale všechny své teorie si nechávám pro sebe, v diskuzi své domněnky prosím nezveřejňujte. Můžete nám zanechat poděkování za překlad, to nás jistě potěší… jak mě, tak překladatele Pirkuse, který pro vás celý díl a vlastně (nejen) celou tuto řadu ve svém volném čase, kterého nemá nazbyt, přeložil. Patří mu velký dík, protože bez něj by titulky byly jen těžko. Také nemám volném času nazbyt… Elizabeth se vydává za Haskardem, aby nastražila do jeho aktovky odposlech jednání ohledně summitu, ale přihodí se nečekaná záležitost. Philip má černé svědomí ohledně propouštění svých dlouholetých zaměstnanců a i kvůli tomu, že své ženě neřekl pravdu… Pěknou zábavu! :-)

Titulky k The Americans S06E07 - Harvest

A máme tu titulky k sedmé epizodě The Americans a už teď pro vás Pirkus pracuje na další… Přeložili ji společnými silami Clear a Pirkus a korekci provedla Clear. Sedí na verzi SVA. Philip se vydává do Chicaga pomoct své ženě s nebezpečnou operací a nechává svého syna u sousedů… což v Stanovi Beemanovi budí vážné podezření. Paige musí udělat důležité rozhodnutí. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k The Americans S06E06 - Rififi

Titulky k šesté epizodě pro vás jako obvykle přeložil Pirkus a korekce se zhostila Clear. Snažíme se dohnat skluz, který jsme nabrali s minulou epizodou. Snad se nám to povede. :-) Philip sdělí Elizabeth, že akci s Kimmy podniknout nehodlá a oznámí jí, že dokonce Kimmy varoval. Oleg Burov je dál sledován a jeho okolí zajímá pravý důvod jeho cesty do Ameriky. Slaví se den Díkuvzdání a Elizabeth se vydává na záchrannou akci do Chicaga… Pěknou zábavu! :-)

Titulky k The Americans S06E05 - The Great Patriotic War

A máme tu titulky k další epizodě The Americans, tentokrát se zpožděním… život je pes. :-) Přeložil je pro vás Pirkus, korekci provedla Clear. Sedí na verzi SVA. Elizabeth má na Philipa nečekanou prosbu co se týče jeho zapojení do tajných operací. Haskardova manželka učí svou ošetřovatelku kreslit a Claudie s Elizabeth poví Paige o druhé světové válce a úloze Rusů během ní… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Americans S06E04 - Mr. and Mrs. Teacup

A neuplynul tentokrát ani týden a už tu máme titulky k nové epizodě The Americans, kterou pro vás přeložil Pirkus a korekci provedla Clear. Philip Jennings musí čelit těžkému faktu, že nemá dost peněz na zaplacení školného svého syna Henryho a musí se vypořádat s tím, jak mu to poví… Paige se po minulé nevydařené akci už srovnala a s Elizabeth zase všechno skvěle klape… až do té doby, než se do toho začne míchat právě Philip. Příjemnou podívanou! :-)

Titulky k The Americans S06E03 - Urban Transport Planning

Vítejte u titulků ke třetí epizodě závěrečné série The Americans, kterou pro vás, jako už se stalo zvykem, přeložil Pirkus a korekci provedla Clear. Sedí prozatím na verze HDTV SVA a 1080p DEFLATE. Stan Beeman coby manželský poradce nemá snadný úkol, obvzlášť, když se Sofia nechce domluvit a trvá na rozvodu. Elizabeth sjede svou dceru za to, jak se chovala při posledním úkolu. A FBI si posvítí na Olega Burova, kterému hrozí kvůli jeho aktivitám nebezpečí, jelikož přijel bez diplomatické imunity… Příjemnou podívanou. :-)

Titulky k The Americans S06E02 - Tchaikovsky

Tentokrát jsme se s titulky mírně zpozdili, ale další díly se pokusíme dokončit dříve… Titulky pro vás přeložil Pirkus, korekci provedla Clear. Sedí na verze SVA, AVS a DEFLATE. Zatímco se Philip věnuje řízení cestovní kanceláře, Elizabeth s Claudií zapojily Paige do své špionážní činnosti. Stan by rád odešel z oddělení FBI, pro které teď pracuje, ale jeho pracovní povinnosti mu to znemožňují. V minulé sérii navázal spolupráci se Sofií a Gennadijem, teď hrozí, že kontakt s nimi ztratí… Jak dobrý manželský poradce Stan vlastně je? Sám si jedním neúspěšným manželstvím prošel, takže o partnerských problémech ví jistě své… Pěkně se bavte a brzy na viděnou u dalšího dílu! :-)

Titulky k The Americans S06E01 - Dead Hand

Na vysílání poslední, šesté, série seriálu The Americans jsme čekali dlouho… ale už je tady. A s ní i titulky k prvnímu dílu, které pro vás přeložil Pirkus, korekci provedla Clear. Za připomínky děkuji K4rm4d0novi. Sedí zatím na verzi FLEET, SVA a DEFLATE, ve verzi iNTERNAL-BAMBOOZLE nesedí zvuk s obrazem, tudíž na ni přečasy dělat nebudeme, je pokažená. Shrnující informace k 6. sérii si můžete pročíst v tomto článku. Šestá série začíná v roce 1987, kdy se koná velký mezinárodní summit ohledně zbraní. Zatímco Elizabeth pracuje dál jako špionka, Philip po tom, co jsme viděli v sérii minulé, s tímto povoláním skončil. Navštíví ho však nečekaný host s neobvyklým požadavkem… Přejeme pěknou zábavu na velikonoční večer! :-)