Cruel Summer

Žánr
Drama, Thriller
Roky vysílání
2021 - dosud
Obsah
Krásná a populární mladá dívka Kate jednoho dne zmizí. Zdánlivě nesouvisející čin se stane, když se Jeanette, hodná a milá tichá dívka v ústraní, stane nejpopulárnější dívkou ve městě, a do roku 1995 nejnenávi­děnější osobou v Americe. Seriál vychází z událostí z let 1993, 1994 a 1995. Každý díl je vždy z pohledu jedné dívky.
Titulky pro vás překládají
zuzana.mrak

Titulky k Cruel Summer S02E06 - The Plunge

30. června 1999, den Lukových 17. narozenin. Megan chystá pro oslavence nezapomenutelnou oslavu a zdá se, že může konečně nechat své city k němu plynout, protože Izz se rozhodne uvolnit jí cestu. 30. prosince 1999, den, kdy se koná každoroční ponor do ledového moře. Luke tráví čas jen s Izz, protože Megan náhle změní plány. 30. června 2000. Luke by slavil své osmnácté narozeniny. Všichni vzpomínají, jen Stevovi se nezdá, že by policie pokračovala v pátrání dost rychle, rozhodne se proto najmout vyšetřovatele. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak, bavte se.

Titulky k Cruel Summer S02E05 - All I Want for Christmas

V létě roku 1999 je Isabela zaskočena nečekanou návštěvou z minulosti, díky které se konečně dozvíme něco málo z toho, co se dělo ve Švýcarsku. Zima roku 1999, vztah mezi Megan a Isabelou je narušen. Nicméně Isabela o Megan začíná bát a zjistí o ní nečekané informace. A léto roku 2000 otestuje rodinnou loajalitu. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Bavte se.

Titulky k Cruel Summer S02E04 - Springing a Leak

V létě roku 1999 se Magan rozhodne, že už má dost poctivé studentky a chce zažít pořádné dobrodružství. V zimě roku 1999 jedná prasklá trubka svede dohromady pod jednu střechu Debbie a holky a také Stevea a jeho kluky. Isabella by Debbie moc ráda finančně vypomohla, ale narazí na odpor ze strany Megan. A v létě roku 2000 se šerif dál snaží zjistit, co vše se stalo před tím, než Luke zmizel. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Bavte se.

Titulky k Cruel Summer S02E03 - Bloody Knuckles

V létě roku 1999 se o víkendové přespávačce na chatě Chambersových z Megan a Isabelly konečně stanou kamarádky. V létě roku 2000 se kvůli novým otiskům na vražedné zbrani podezření obrátí na Megan. Isabella nenechá nic náhodě a zavolá si na pomoc někoho z minulosti a to samé poradí i Debbie. Bavte si u dalšího dílu, titulky pro vás připravila zuzana.mrak.

Titulky k Cruel Summer S02E02 - Ride or Die

V létě roku 1999 se Isabella sblíží s Lukem, ale také by se ráda skamarádila s Megan, která se stále nemůže smířit s tím, že má Isabellu ve svém životě. V zimě roku 1999 se Isabella, po katastrofě na večírku Lukova otce, pokusí ochránit Megan a vzít řešení problému do svých rukou. Mezitím se všichni snaží přijít na to, kdo video natočit a kdo ho na večírku pustil. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Bavte se. :-)

Titulky k Cruel Summer S02E01 - Welcome to Chatham

V létě roku 1999 přijíždí do malého amerického městečka Chatham světoběžnice Isabella, aby strávila poslední rok na střední u Debbie Landryové a jejích dcer Megan a Lily. Megan z příjezdu nové dívky nemá vůbec radost. Má pocit, že jí to kompletní naruší prázdniny a její snahu dostat se na vysněnou vysokou. Její matka ji však přesvědčuje, že Isabella bude určitě to nejlepší, co se jí kdy stalo a přiměje Megan, aby ji vzala s sebou za kamarády. A zdá se, že neobvyklou a trochu přidrzlou Isabellu si všichni hned zamilovali. Doufáme, že z návratu seriálu máte stejnou radost jako my a už se nemůžete dosčkat dalšího dílu. Titulky pro vás připravuje opět zuzana.mrak. Bavte se.

Cruell Summer Season 2 - premiéra již 5.6.2023

Již 5. června se vrací seriál Cruel Summer se svou druhou sérií. A co zatím víme? Seriál se bude držet předešlého vzorce, tedy tři časové osy, dva pohledy na děj. Hlavními představitelkami budou Sadie Stanley (známá ze seriálů Goldbergovi nebo Smrt nás spojí) a Lexi Underwood (znáte například se seriálů Little Fires Everywhere nebo První dáma). Sadie Stanley bude hrát postavu Megan Landryové a Lexi Underwood bude hrát Isabellu LaRueovou. V nové sérii nahlédneme do několikaletého přátelství obou dívek, které však bude narušeno smrtelným incidentem. Megan a Isabella mají obě co skrývat a nesmíme zapomenout, že každé tajemství má dvě strany pohledu.

Novinky k druhé sériie Cruel Summer

Těšíte se na druhou sérii seriálu Cruel Summer? V první sérii jsme sledovali Kate Wallisovou a Jeanette Turnerovou a během tří let jsme z mnoha různých úhlů pohledu viděli, jak se měnilo vnímání a přerod z neoblíbené dívky v tu neopovrhovanější. Druhá série nám přinese zcela nové děje i obsazení. Budeme sledovat rané přátelství mezi Megan, Isabellou a Meganiným nejlepším přítelem Lukem. Milostný trojúhelník, který vnikne, a také záhadu, která ovlivní celý jejich budoucí život. Těšit se můžeme na Sadie Stanley (The Goldbergs), Eloise Payet a Griffina Glucka (Locke & Key, Private Practice), KaDee Strickland (Private Practice), Lisu Yamada (Little Fires Everywhere) a Seana Blakemora (General Hospital, Greenleaf). A také na Paula Adelsteina (Privat Practice, Girlfriends' Guide to Divorce), který se spolu s KaDee Strickland a Griffinem Gluckem znovu zahraje na rodinu, stejně jako v seriálu Privat Practice. Termín vysílání zatím není známý. Mezi výkonné producenty seriálu patří mimo jiné Jessica Biel, máme se tedy jistě na co těšit. Dáte druhé sérii šanci?

Titulky k Cruel Summer S01E10 - Hostile Witness

Máme před sebou soudní bitvu, ve které proti sobě stanou obě dívky. Kate, která dobrovolně vešla do domu mladého muže, který se později projevil jako únosce, a z obyčejné návštěvy se stal únos, a Jeanette, která tvrdí, že o ničem nevěděla. Jedna z nich je obětí, a druhá neprávem obviněnou. Anebo to bylo všechno trochu jinak? Užijte si poslední díl! Titulky pro vás připravovala zuzana.mrak.