The Strain

Agresivní virus

Žánr
Akční, Horor, Sci-fi, Upírský
Roky vysílání
2013 - 2017
Obsah
Americký hororový upíří seriál založený na knižní sérii od autorů Guillermo del Tora a Chucka Hogana. Doktor Ephraim Goodweather z Centra pro kontrolu nemocí v New Yorku řeší záhadnou nákazu cestujících v letadle z Berlína. On i jeho tým ze CDC se stanou svědky nebezpečné epidemie, jejíž kořeny sahají až do dávných věků.
Titulky pro vás překládají
Bac, Clear

Titulky k The Strain S04E07 - Ouroboros

Další díl seriálu The Strain má hotové titulky, tentokrát sedmý a do samého konce seriálu nám už zbývají jen tři další díly. Ale nepředbíhejme, zatím se máte stále na co těšit… Dutch Veldersová, která osvobodila Setrakiana a unesla z výzkumného zařízení, musí vyřešit zdravotní problémy, které staříka sužují. Naštěstí se do New Yorku vracejí staří přátelé… Ephraim Goodweather se svou společnicí přichází právě včas, zatímco Quinlan a Fet přilétají s atomovou bombou. Pán se ovšem nevzdává a vypisuje na jejich hlavy odměnu. Titulky pro vás přeložil BigMarwin, korekci provedla Clear. Sedí na verze HDTV SVA a AMZN NTb. Hezky se bavte. :-)

Titulky k The Strain S04E06 - Tainted Love

Vítejte u dalších titulků k závěrečné sérii seriálu The Strain, které pro vás jako obvykle přichystali BigMarwin a Clear. Sedí na verze HDTV FLEET, WEBRip STRiFE a NTb. Čtyřčlenný tým pod vedením Quinlana a Feta se vydává na leteckou základnu, aby mohli odletět do New Yorku. Budeme také sledovat příběh Zacka a Abby a podíváme se do Londýna v roce 1888 do Quinlanovy minulosti. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k The Strain S04E05 - Belly of the Beast

Vítáme vás u titulků k páté epizodě závěrečné série seriálu The Strain, kterou pro vás přeložil BigMarwin, korekci provedla Clear. Sedí na verzi PROPER FLEET, WEB-RIP STRIFE a NTb. Ve verzi SVA chybí první čtyři a půl titulku (cca 20 sekund), přečas na ni dělat nebudeme. Ephraim se svou novou společnicí Alex vydává hledat místo, kam Pán posílá lidi pod programem Nové obzory budovat farmářskou společnost. Krysař Fet s Quinlanem a dalšími jdou po ukradené atomovce a Dutch je po posledním díle… no uvidíte sami. ;) Pěknou zábavu. :-)

Titulky k The Strain S04E04 - New Horizons

Tentokrát se překlad epizody The Strain mírně zdržel z důvodu nemoci korektorky, která měla původně jet na dovolenou… Chtěla bych moc poděkovat Bacovi, který vypomohl s půlkou překladu a samozřejmě i BigMarwinovi. Příští týden to bude, doufejme, zase rychleji. V dnešním díle Eph ve Philadelphii přemítá nad dalšími kroky v boji proti strigoiům, Dutch Veldersová v centru matek dostane nabídku, která se neodmítá, a parta kolem Guse plánuje odplatu… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Strain S04E03 - One Shot

Vítejte u titulků k třetí epizodě závěrečné série The Strain, které pro vás jako obvykle na úterní večer přeložili BigMarwin a Clear. Ale příští týden se můžete těšit na staronové osvěžení našeho týmu. Za korektorku Clear, která se chystá na dovolenou, zaskočí překladatel Bac, který s ní překládal dvě série. V dnešním díle se skupina kolem doktora Goodwatera chystá otrávit krev, kterou převážejí strigoiové v cisternách. Quinlan s Fetem a pár dalšími se zase vydávají na tajnou armádní základnu pro jadernou hlavici. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Strain S04E02 - The Blood Tax

Titulky k druhé epizodě The Strain pro vás nachystali opět BigMarwin a Clear. V první epizodě jsme neměli možnost vidět Dutch Veldersovou, v dnešním díle se však podrobně podíváme na to, co za uplynulé tři měsíce dělala. A že to neměla snadné… Gus zatím zverboval svého bratrance, aby mu pomohl dostat se do budovy Partnerství. Pěknou zábavu. :-)

Titulky k The Strain S04E01 - The Worm Turns

Vítejte u titulků k první epizodě závěrečné série seriálu The Strain, kterou pro vás budou překládat Clear a její nový šikovný pomocník BigMarwin, kterého si někteří možná pamatujete z týmu překládajícího sci-fi seriál Colony. Čtvrtá série začíná o nějakou dobu později po té, co nad New Yorkem vybuchla atomová puma. Fet objíždí venkov a hledá výhodu pro boj se strigoi, zatímco záměry doktora Goodweathera nejsou tak zcela jasné. Zdá se, že se jeho svět scvrknul pouze na alkohol. Pěknou zábavu přejeme! :-)

Titulky k The Strain S03E10 - The Fall

V nejlepším se má skončit… tedy, ne úplně. Čtvrtou, bohužel poslední, sérii pro nás ještě stanice FX chystá, nicméně ta třetí dospěla až do svého samého závěru. Překládala ji pro vás sehraná dvojka Bac a Clear, která vám tímto děkuje za vaši přízeň a věrnost. A co jiného na závěr série, než pořádnou bombu? :-) Těšte se a pěkně se bavte. A snad u finálové série zase na viděnou!

Titulky k The Strain S03E09 - Do Or Die

Už jsme si vás trochu rozmazlili tím vydáváním titulků v den vysílání, ale když to jde… tak proč ne. :-) Titulky k dnešnímu dílu pro vás jako vždy přeložili Bac a Clear. Mělo by sedět na všechny verze. Dnešní díl je velmi napínavý. Policie, kromě pár dobrovolníků, utíká z New Yorku a nechává jeho občany napospas strigoiům. Stejný nápad napadl i Angela s Gusem. V minulosti se podíváme na život Eldritche Palmera. Pěkně se bavte u již předposledního dílu 3. série a za týden u finále zase na viděnou! :-)