The Strain

Agresivní virus

Žánr
Akční, Horor, Sci-fi, Upírský
Roky vysílání
2013 - dosud
Obsah
Americký hororový upíří seriál založený na knižní sérii od autorů Guillermo del Tora a Chucka Hogana. Doktor Ephraim Goodweather z Centra pro kontrolu nemocí v New Yorku řeší záhadnou nákazu cestujících v letadle z Berlína. On i jeho tým ze CDC se stanou svědky nebezpečné epidemie, jejíž kořeny sahají až do dávných věků.
Titulky pro vás překládají
Bac, Clear

Titulky k The Strain S04E04 - New Horizons

Tentokrát se překlad epizody The Strain mírně zdržel z důvodu nemoci korektorky, která měla původně jet na dovolenou… Chtěla bych moc poděkovat Bacovi, který vypomohl s půlkou překladu a samozřejmě i BigMarwinovi. Příští týden to bude, doufejme, zase rychleji. V dnešním díle Eph ve Philadelphii přemítá nad dalšími kroky v boji proti strigoiům, Dutch Veldersová v centru matek dostane nabídku, která se neodmítá, a parta kolem Guse plánuje odplatu… Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Strain S04E03 - One Shot

Vítejte u titulků k třetí epizodě závěrečné série The Strain, které pro vás jako obvykle na úterní večer přeložili BigMarwin a Clear. Ale příští týden se můžete těšit na staronové osvěžení našeho týmu. Za korektorku Clear, která se chystá na dovolenou, zaskočí překladatel Bac, který s ní překládal dvě série. V dnešním díle se skupina kolem doktora Goodwatera chystá otrávit krev, kterou převážejí strigoiové v cisternách. Quinlan s Fetem a pár dalšími se zase vydávají na tajnou armádní základnu pro jadernou hlavici. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Strain S04E02 - The Blood Tax

Titulky k druhé epizodě The Strain pro vás nachystali opět BigMarwin a Clear. V první epizodě jsme neměli možnost vidět Dutch Veldersovou, v dnešním díle se však podrobně podíváme na to, co za uplynulé tři měsíce dělala. A že to neměla snadné… Gus zatím zverboval svého bratrance, aby mu pomohl dostat se do budovy Partnerství. Pěknou zábavu. :-)

Titulky k The Strain S04E01 - The Worm Turns

Vítejte u titulků k první epizodě závěrečné série seriálu The Strain, kterou pro vás budou překládat Clear a její nový šikovný pomocník BigMarwin, kterého si někteří možná pamatujete z týmu překládajícího sci-fi seriál Colony. Čtvrtá série začíná o nějakou dobu později po té, co nad New Yorkem vybuchla atomová puma. Fet objíždí venkov a hledá výhodu pro boj se strigoi, zatímco záměry doktora Goodweathera nejsou tak zcela jasné. Zdá se, že se jeho svět scvrknul pouze na alkohol. Pěknou zábavu přejeme! :-)

Titulky k The Strain S03E10 - The Fall

V nejlepším se má skončit… tedy, ne úplně. Čtvrtou, bohužel poslední, sérii pro nás ještě stanice FX chystá, nicméně ta třetí dospěla až do svého samého závěru. Překládala ji pro vás sehraná dvojka Bac a Clear, která vám tímto děkuje za vaši přízeň a věrnost. A co jiného na závěr série, než pořádnou bombu? :-) Těšte se a pěkně se bavte. A snad u finálové série zase na viděnou!

Titulky k The Strain S03E09 - Do Or Die

Už jsme si vás trochu rozmazlili tím vydáváním titulků v den vysílání, ale když to jde… tak proč ne. :-) Titulky k dnešnímu dílu pro vás jako vždy přeložili Bac a Clear. Mělo by sedět na všechny verze. Dnešní díl je velmi napínavý. Policie, kromě pár dobrovolníků, utíká z New Yorku a nechává jeho občany napospas strigoiům. Stejný nápad napadl i Angela s Gusem. V minulosti se podíváme na život Eldritche Palmera. Pěkně se bavte u již předposledního dílu 3. série a za týden u finále zase na viděnou! :-)

Titulky k The Strain S03E08 - White Light

Novou epizodu The Strain pro vás jako obvykle bleskově přeložili Bac a Clear. Sedí na verze HDTV a WEB-DL FUM, přečasy na další verze jako vždy budou. Zatímco se Dutch a Ephraim snaží rozklíčovat údaje z černé skříňky, pan Fet a profesor Setrakian jdou po stopě, kterou jim dal Eldritch Palmer. Dnešní díl je velmi napínavý, uvidíte sami. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Strain S03E07 - Collaborators

Titulky k nové epizodě seriálu Agresivní virus pro vás jako obvykle připravili Clear a Bac. Zatímco se Dutch, Ephraim a Quinlan chystají na Kennedyho letiště pro černou skříňku letu Regis Air 753, kterým to všechno začalo, Fet se spolu s profesorem Setrakianem vydává k jinému zastavárníkovi. V minulosti se pak podíváme do roku 1941 na osud vojáka Fetrovského… Pěknou zábavu. :-)