The Strain

Agresivní virus

Žánr
Akční, Horor, Sci-fi, Upírský
Roky vysílání
2013 - dosud
Obsah
Americký hororový upíří seriál založený na knižní sérii od autorů Guillermo del Tora a Chucka Hogana. Doktor Ephraim Goodweather z Centra pro kontrolu nemocí v New Yorku řeší záhadnou nákazu cestujících v letadle z Berlína. On i jeho tým ze CDC se stanou svědky nebezpečné epidemie, jejíž kořeny sahají až do dávných věků.
Titulky pro vás překládají
Bac, Clear

Titulky k The Strain S03E10 - The Fall

V nejlepším se má skončit… tedy, ne úplně. Čtvrtou, bohužel poslední, sérii pro nás ještě stanice FX chystá, nicméně ta třetí dospěla až do svého samého závěru. Překládala ji pro vás sehraná dvojka Bac a Clear, která vám tímto děkuje za vaši přízeň a věrnost. A co jiného na závěr série, než pořádnou bombu? :-) Těšte se a pěkně se bavte. A snad u finálové série zase na viděnou!

Titulky k The Strain S03E09 - Do Or Die

Už jsme si vás trochu rozmazlili tím vydáváním titulků v den vysílání, ale když to jde… tak proč ne. :-) Titulky k dnešnímu dílu pro vás jako vždy přeložili Bac a Clear. Mělo by sedět na všechny verze. Dnešní díl je velmi napínavý. Policie, kromě pár dobrovolníků, utíká z New Yorku a nechává jeho občany napospas strigoiům. Stejný nápad napadl i Angela s Gusem. V minulosti se podíváme na život Eldritche Palmera. Pěkně se bavte u již předposledního dílu 3. série a za týden u finále zase na viděnou! :-)

Titulky k The Strain S03E08 - White Light

Novou epizodu The Strain pro vás jako obvykle bleskově přeložili Bac a Clear. Sedí na verze HDTV a WEB-DL FUM, přečasy na další verze jako vždy budou. Zatímco se Dutch a Ephraim snaží rozklíčovat údaje z černé skříňky, pan Fet a profesor Setrakian jdou po stopě, kterou jim dal Eldritch Palmer. Dnešní díl je velmi napínavý, uvidíte sami. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k The Strain S03E07 - Collaborators

Titulky k nové epizodě seriálu Agresivní virus pro vás jako obvykle připravili Clear a Bac. Zatímco se Dutch, Ephraim a Quinlan chystají na Kennedyho letiště pro černou skříňku letu Regis Air 753, kterým to všechno začalo, Fet se spolu s profesorem Setrakianem vydává k jinému zastavárníkovi. V minulosti se pak podíváme do roku 1941 na osud vojáka Fetrovského… Pěknou zábavu. :-)

Titulky k The Strain S03E05 - Madness

Dneska jsme si s Bacem dali maraton The Strain. Teda… pokud se počítají dva díly v jeden den. :-) Ráno jsme dokončili čtyřku a teď navečer pětku. Kdo jste neviděl, můžete sfouknout oba díly za jeden večer. V tomto díle se podíváme do minulosti profesora Setrakiana v době, kdy hledal v Amsterdamu jistého Němce. Ephraim s Dutch učiní zajímavý objev a spolu s Fetem se podíváme do tunelů pod Central Parkem. Vaše poděkování nás potěší. Pěknou sváteční zábavu! :-)

Titulky k The Strain S03E04 - Gone But Not Forgotten

Trvalo nám to déle, než jste byli zvyklí, ale slibujeme, že další díl dokončíme co nejdříve a další týdny se budeme snažit mít titulky rychleji. Omluvte tedy zdržení a všem, kteří si počkali přejí zábavu Bac a Clear. Justine Faraldová svádí boj se strigoi na ulicích, ale také s urputnou novinářkou, která se snaží poštvat lidi proti jejímu vedení. Dutch se vrátí do Fetova původního domova, kde najde Ephraima, kterého po krádeži Lumenu vykázal Setrakian pryč, aby se na něj nemusel dívat. Strigoiové přišli o Pána a zdají se být bezradní, nekontrolovaní a neovladatelní. Eichorst se však se situací smířit nehodlá a chystá lidem odvetu… Pěkně se bavte a ji brzy u pátého dílu na shledanou. :-)

Seriál The Strain po čtyřech sériích skončí

V úterý kabelová stanice FX oznámila, že obnovuje upíří drama Agresivní virus pro 4. sérii, která však bude zároveň poslední sérií tohoto seriálu a bude se vysílat v létě 2017. Jaký bude počet epizod zatím oznámeno nebylo. Seriál z pera Guillerma del Tora, Carltona Cuse a Chucka Hogana, která vychází z knižní trilogie Tora a Hogana. Ještě předtím, než seriál v roce 2014 spatřil světlo světa, sdělil Cuse reportérům svůj plán, že první série by měla pokrýt první knihu a poslední dvě knihy by mohly pokrýt každá jednu sérii, nebo být rozděleny do více sérií. Cuse také tisku řekl, že tvůrci seriálu plánují buď tři nebo pět sérií. "Jsme ve stádiu, kdy se snažíme kreativně zjistit, kolik dalších epizod ještě můžeme mít, řekl Cuse. Současně se Cuse představí poprvé v roli režiséra v plánované finálové epizodě 3. série. Při oznámení poslední série Cuse řekl: „Je opravdu zábavné pracovat pro stanici FX, kde je kreativní záměr vždy na prvním místě. Náš původní plán byl, že by byl příběh vysílán tři roky. Ale jakmile jsme ho začali vyprávět, rozrůstal se stále víc a víc. Poté, co jsme dokončili scénář ke třetí sérii, Guillermo, Chuck a já jsme nabyli pocitu, že nejlepší verzí bude napsat ještě jednu sérii. Máme fantastický plán pro vzrušující sérii s vyvrcholením. Jsme neskonale vděční stanici FX za podporu našich plánů a že nám dovolí zakončit seriál v tu pravou chvíli.“ Seriál se stal posledním z vysílaných na stanici FX, který má oznámený svůj konec. Stanice nedávno oznámila, že se seriál Tyrant nevrátí po třech sériích a komedie Sex&Drugs&Rock&Roll byla po dvou sériích zrušena. Naopak seriály The Americans, American Crime Story, American Horror Story a Fargo budou pokračovat. A chystají se nové seriály Taboo, Legion a Feud. „Upřímně děkujeme Carltonovi Cuseovi, Guillermo del Torovi a Chucku Hoganovi, celému jejich tvůrčímu týmu a stejně tak úžasnému hereckému obsazení za vzrušující série seriálu The Strain,“ prohlásil ředitel originální tvorby stanice FX Nick Grad. „Přestože jsme smutní, že seriál končí, zcela je podpoříme při tvorbě dramatického závěru 4. série.“ Jste smutní, že seriál po 4. sérii skončí, nebo si myslíte, že jsou čtyři série tohoto skvělého a napínavého seriálu tak akorát a v nejlepším se má skončit?

Titulky k The Strain S03E03 - First Born

Týden opět uběhl jako voda a my vám opět přinášíme titulky k již třetímu dílu s názvem Prvorozený. Tentokrát se seriál zaměří na Quinlanovu minulost a důvody, proč se spojil s lidmi a proč chce zabít Pána. Společně s doktorem Goodweatherem kují svůj vlastní plán, aby Pána dostali a hlavně aby zachránili Zacka, kterého unesla jeho proměněná matka Kelly. Mezitím jsou jim profesor a deratizátor Fet v patách. Titulky pro vás tradičně přeložili Bac a Clear. Bude sedět na všechny dostupné verze, přejeme vám příjemnou podívanou :)

Titulky k The Strain S03E02 - Bad White

Titulky k druhé epizodě seriálu Agresivní virus jsou tu! Přeložili je pro vás jako obvykle Clear a Bac, sedí na verzi FLEET. V dnešním díle se můžete těšit konečně na Dutsch, která se se svými kamarády hackery vydá do mrakodrapu pro jídlo. SEALové opouštějí New York a Ephraim má postranní úmysly… Pěkně se bavte! :-)