Strike Back

Protiúder

Žánr
Akční, Drama, Špionážní
Roky vysílání
2010 - dosud
Obsah
Britsko–americký seriál, podle předlohy Chrise Ryana, bývalého člena britských zvláštních jednotek. Jedná se o akční seriál z prostředí tajných agentů a vojenských akcí. Původní britskou sérii s hlavním hrdinou Johnem Porterem vystřídala nesourodá dvojice agentů - bývalý člen amerických Delta Force Damien Scott a příslušník britských SAS Michael Stonebridge. Za podpory tajných služeb a dalších členů Sekce 20 se vydávají na nepřátelská území, kde se pokouší zabránit teroristickým útokům a chrání zájmy jejich země. Jak už je ale v tajných službách zvykem, řadový voják nikdy nezná všechny podrobnosti, a je naprosto běžné, že se z tajných vojenských akcí někteří nevrátí.
Titulky pro vás překládají
Miki226, Russell, Sandybridge

Titulky k Strike Back S04E08 - Episode #4.8

Tentokrát sice s menším zpožděním, ale do dalšího dílu nám ještě nějaký ten den zbývá. Minule jsme byli svědky toho, jak se Damien a Michael vydali do ruského vězení, aby získali další informace o plánovaném útoku Al-Zuhariho. Když je ale Leo zradil, museli se se situací vypořádat po svém. Titulky pro vás tentokrát připravili Russell, Sandybridge a Miki226, sedí na verzi 2HD. Hezky se bavte :-)

Titulky k Strike Back S04E07 - Episode #4.7

V minulé části jsme byli svědky toho, jak se Sekce 20 pokoušela zabránit teroristickým útokům v Budapešti. Bohužel se nakonec ukázalo, že jejich snaha byla marná. Teroristi získali důležité údaje NATO, a jen jen otázkou času, než se je někomu podaří dekódovat. Dnes se s Michaelem a Damienem podíváme do ruské věznice, kde bude celý příběh pokračovat. Titulky pro vás připravil stálý tým ve složení Russell, Timon111 a Miki226. Sedí na verzi 2HD. Hezky se bavte :-)

Titulky k Strike Back S04E06 - Episode #4.6

Sekce 20 přišla o svého velitele a tak týmu nezbývá nic jiného, než využít všechny zdroje a možnosti, jak ho najít a zachránit. Plukovník Locke si zatím musí užívat „pohostinnosti“ IRA a jejích spojenců, Damien s Michaelem horečně pracují na tom, jak získat informace o jeho zajetí a teroristé nerušeně připravují naplánovaný útok. Titulky pro vás připravil stálý tým ve složení Russell, Timon111 a Miki226. Sedí na verzi 2HD. Hezky se bavte :-)

Titulky k Strike Back S04E05 - Episode #4.5

Další čekání je u konce a můžeme se konečně zase podívat, jak pokračuje Sekce 20 ve své misi. Z Bejrútu se přesouváme do Maďarska. Zdá se, že Al-Zuhari chystá terorsitický útok, ale nikdo neví kdy, ani co bude jeho cílem. Damien s Michaelem si stále více uvědomují, jak celou dobu balancují mezi životem a smrtí a zvažují další možnosti. A aby se celá situace ještě více zamotala, na scéně se objeví IRA. Titulky pro vás připravili Russell a Miki226, sedí na verzi EVOLVE. Hezky se bavte :-)

Titulky k Strike Back S04E04 - Episode #4.4

Po menší pauze se vracíme k Sekci 20 a podíváme se, jak se jejich pátrání vyvíjí dál. Major Daltonová se chová hodně podivně, a když unese důležitého svědka, musí Locke převzít velení. Michael a Damien se znovu vydávají do akce. Tentokrát budou nasazovat životy, aby zachránili někoho, kdo je hodně blízký Kamalimu. Ale jako vždycky nic neprobíhá tak, jak má. Titulky pro vás připravili Russell, Timon111 a Miki226. Sedí na verzi 2HD. Hezky se bavte :-)

Titulky k Strike Back S04E03 - Episode #4.3

Honba za Al-Zuharim pokračuje a Sekce 20 má plné ruce práce. Zatímco se Michael a Damien vydávají do terénu a společně s Kamalim se snaží získat nějaké bližší informace, major Daltonová bere celou záležitost příliš osobně a stále víc hrozí, že díky jejímu psychickému stavu a nesprávným rozkazům způsobí smrt nebo zranění dalšího člena týmu. Titulky pro vás připravili Russell, Timon111 a Miki226, sedí na verzi EVOLVE.

Titulky k Strike Back S04E02 - Episode #4.2

Minulý díl končil pro naši ústřední dvojici poněkud nemile. Dnes se tedy můžete podívat, jak se celá situace vyvíjela dál. Také se podíváme za majorem Daltonovou, abychom zjistili, co přesně má v úmyslu, a dozvíme se, že ne každá postava, se kterou jsme se minule setkali, je tím, za koho se vydává. Titulky pro vás připravili Timon111 a Miki226, sedí na verzi EVOLVE. Přejeme vám hezkou zábavu :-)

Titulky k Strike Back S04E01 - Episode #4.1

Po roce se opět vrací Sekce 20 a s ní samozřejmě i Damien Scott a Michael Stonebridge. V posledním dílu minulé série řešili otázku, zda v Sekci 20 vůbec zůstat, nebo si najít jinou práci. Aby měli čas přemýšlet, vzali si dovolenou a vydali se na motorkách napříč Spojenými státy. Mise Sekce 20 ale běží dál, a tak není divu, že dojde k něčemu nepředvídatelnému, a major Daltonová je nucena jejich dovolenou předčasně ukončit a opět je povolat do služby. Titulky pro vás připravili Russell a Miki226, sedí na verzi 2HD, AFG a 720p-EVOLVE. Hezky se bavte :-)

Titulky k Strike Back S03E10 - Vengeance, Part 10

Možná tomu ani nemůžete uvěřit, ale dnes v noci nám Cinemax naservíroval poslední epizodu 3. řady seriálu Strike Back. Minule jsme byli svědky toho, jak se Michael postavil tváří v tvář Hansonovi, zjistili jsme, že o jaderné hlavice mají zájem nigerijští bojovníci za svobodu a major Daltonová odhalila, že agentka Bryantová není až tak oddaná CIA. Dnes se můžete podívat, jak celý ten dlouhý a vyčerpávající hon za jadernými spouštěči a zloduchem Knoxem dopadne. Rozhodně se máte na co těšit, protože celý díl je napěchovaný akcí a zajímavými zvraty. Věřím tomu, že se vám bude líbit. Za překladatelský tým, který na titulcích celou sérii pracoval, bych vám chtěla poděkovat za vaši přízeň a podporu a doufám, že se uvidíme i příští rok už u 4. řady. Nezapomeňte se občas nakouknout k nám na web, protože vás budeme určitě informovat o dalších novinkách, které se týkají seriálu, herců a natáčení dalších epizod. Jako třešničku na dortu pro vás připravujeme několik záběrů z natáčení 3. řady s komentářem Philipa Winchestra a Sullyho Stapletona. To prostě musíte vidět. Tímto se s vámi překladatelský tým ve složení Russell, Timon111 a Miki226 loučí a přejeme vám, abyste se u finále 3. řady bavili tak dobře, jako my. A nezapomeňte se s námi podělit o své názory nejen na finálovou epizodu, ale také o to, co si myslíte o celé 3. řadě :-)

Titulky k Strike Back S03E09 - Vengeance, Part 9

Další řada seriálu se nám pomalu chýlí ke konci. Už nás čeká jen poslední díl a pak jen hodně dlouhé čekání, než nám Cinemax naservíruje další dobrodružství Sekce 20. Minule jsme byli svědky toho, jak se lidem ze Sekce 20 podařilo rozprášit tábor Matlockových lidí a samotný Knox se musel dát na útěk za pomoci Hansona, který stále uniká Michaelově pomstě. Dnes se tedy můžete podívat, co dalšího má Knox v záloze a co má s jadernými hlavicemi v úmyslu. Titulky pro vás připravili Russell a Miki226 a věříme, že se vám bude další díl líbit stejně jako nám :-)