NCIS: Los Angeles

Námořní vyšetřovací služba L. A.

Žánr
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Roky vysílání
2009 - dosud
Obsah
Spin-off úspěšného seriálu NCIS (Námořní vyšetřovací služba). Tým zvláštních agentů a jednoho policisty je součástí tajné divize NCIS v Los Angeles - Oddělení pro zvláštní úkoly. Pracují v utajení a pátrají převážně po zločincích, kteří ohrožují národní bezpečnost USA.
Titulky pro vás překládají
jeriska03, ykayka

Titulky k NCIS: Los Angeles S08E11 - Tidings We Bring

S velkým zpožděním, ale přece jen. Titulky k vánočnímu dílu NCIS: LA jsou tady. Omlouvám se za to čekání, ale z časových důvodů už nebudu dál pokračovat v překladu tohoto seriálu. Štafetu po mě přebírá fanouškovský web ncis-fan.sk. Děkuji všem překladatelům, kteří se na tomto seriálu podíleli za těch šest let, co jsme ho překládali. Užijte si díl.

Titulky k NCIS: Los Angeles S08E07 - Crazy Train

Další díl je hotový. Callen půjde v utajení do psychiatrické léčebny, aby zjistil, proč se tam pod cizím jménem ukrývá agent NSA. Kensi bojuje, aby zase začala chodit, ale nemá trpělivost a Deeks se kvůli tomu trápí. Titulky pro vás piřpravili ykayka a jeriska03. Děkujeme za trpělivost a přejeme krásné vánoční svátky. Hezky se bavte.

Titulky k NCIS: Los Angeles S08E03 - The Queen´s Gambit

Ve třetím dílu se podíváme, jak se Hetty vede ve Washingtonu a jak je na tom Kensi. Tým má i přes všechny události nedávné doby stále práci, a je potřeba najít ženu, která úmyslně autem srazila a pak unesla člověka. A jak už to tak bývá, na první pohled se zdá být všechno trochu jinak, než na ten druhý. Titulky pro vás připravili ykayka a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k NCIS: Los Angeles S08E01 - High Value Target

Máme pro vás titulky na úvodní dvojdíl osmé série. Nad Hetty se začínají stahovat mračna a ministerstvo obrany jí jde po krku. A nejen jí, ale i celému osazenstvu pobočky NCIS v Los Angeles. Tým ale vyšetřuje případ krádeží zařízení pro ozařování krve. Jde totiž o mnohem větší problém. To vše a ještě mnohem víc uvidíte s titulky, které pro vás připravili ykayka, Clear a jeriska03. Hezky se bavte.