NCIS: Los Angeles

Námořní vyšetřovací služba L. A.

Žánr
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Roky vysílání
2009 - dosud
Obsah
Spin-off úspěšného seriálu NCIS (Námořní vyšetřovací služba). Tým zvláštních agentů a jednoho policisty je součástí tajné divize NCIS v Los Angeles - Oddělení pro zvláštní úkoly. Pracují v utajení a pátrají převážně po zločincích, kteří ohrožují národní bezpečnost USA.
Titulky pro vás překládají
jeriska03, ykayka

Titulky k NCIS: Los Angeles S08E07 - Crazy Train

Další díl je hotový. Callen půjde v utajení do psychiatrické léčebny, aby zjistil, proč se tam pod cizím jménem ukrývá agent NSA. Kensi bojuje, aby zase začala chodit, ale nemá trpělivost a Deeks se kvůli tomu trápí. Titulky pro vás piřpravili ykayka a jeriska03. Děkujeme za trpělivost a přejeme krásné vánoční svátky. Hezky se bavte.

Titulky k NCIS: Los Angeles S08E03 - The Queen´s Gambit

Ve třetím dílu se podíváme, jak se Hetty vede ve Washingtonu a jak je na tom Kensi. Tým má i přes všechny události nedávné doby stále práci, a je potřeba najít ženu, která úmyslně autem srazila a pak unesla člověka. A jak už to tak bývá, na první pohled se zdá být všechno trochu jinak, než na ten druhý. Titulky pro vás připravili ykayka a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k NCIS: Los Angeles S08E01 - High Value Target

Máme pro vás titulky na úvodní dvojdíl osmé série. Nad Hetty se začínají stahovat mračna a ministerstvo obrany jí jde po krku. A nejen jí, ale i celému osazenstvu pobočky NCIS v Los Angeles. Tým ale vyšetřuje případ krádeží zařízení pro ozařování krve. Jde totiž o mnohem větší problém. To vše a ještě mnohem víc uvidíte s titulky, které pro vás připravili ykayka, Clear a jeriska03. Hezky se bavte.

Titulky k NCIS: Los Angeles S07E24 - Talion

Tak jste se dočkali. Je tady poslední díl sedmé série. Tahir Khaled je zpět a bude se ze všech sil snažit dostat Sama Hannu. A aby Sama vylákal, vezme jako rukojmí kadety vojenské akademie, na které je i Aiden, Samův syn. Titulky připravili jeriska03 a ykayka, tomu moc děkuju za pomoc na celé sérii, jako jediný mě u seriálu „neopustil“, ale i Clear a dalším, kteří pomáhali s titulky. Za přečasování titulků děkuji Mat0. Užijte si poslední díl, děkuji za trpělivost a v říjnu u osmé série.