Celkem 2734 článků
u seriálu
Zobrazit

Suits - 100. epizoda

Osmá epizoda sedmé série je v pořadí 100. dílem seriálu Suits a jeho dotočení musel štáb samozřejmě oslavit dortem. Tuto epizodu režírovat Patrick J. Adams, který uvedení svého jména jako režiséra, označil za jeden z nejcennějších dárků, který mu seriál dal.

Titulky k The Strain S04E02 - The Blood Tax

Titulky k druhé epizodě The Strain pro vás nachystali opět BigMarwin a Clear. V první epizodě jsme neměli možnost vidět Dutch Veldersovou, v dnešním díle se však podrobně podíváme na to, co za uplynulé tři měsíce dělala. A že to neměla snadné… Gus zatím zverboval svého bratrance, aby mu pomohl dostat se do budovy Partnerství. Pěknou zábavu. :-)

Titulky k Suits S07E02 - The Statue

Podobně jako minulý týden, jsme pro vás na pondělní večer nachystali titulky k nové epizodě Suits. Chtěla bych přivítat do týmu nováčka s přezdívkou Zajiczev, který se k nám přidal. Zatím na něj nebudeme klást velké nároky, ale doufám, že se postupně zaučí a stane se plnohodnotným členem našeho týmu. Na titulcích se také jako obvykle podíleli Clear a Herodes. Mike řeší svůj první pro bono případ ve firmě. Muž se třemi dětmi, jehož manželka zemřela při autonehodě, nemůže od pojišťovny dostat peníze z její životní pojistky. Harvey se rozhodne ukázat světu, že není Jessica tím, že přetáhne Pfizer a přivede do firmy svého dlouholetého přítele. Ale s tímto rozhodnutím narazí u svých partnerů Louise a Donny a bude se muset zachovat jako pravý šéf… Pěknou zábavu! :-)

Čtyři pravidla v oblékání, která nás naučil seriál GG2D

Kostýmní výtvarnice Cynthia Summersová nás nechá nahlédnout pod pokličku, jak přesně chystá pro kterou herečku oblečení tak, aby to zcela perfektně vystihlo její jedinečnou osobnost. V seriálu jsou čtyři krásné, i když zcela odlišné ženy a není proto jednoduché chystat jim na každý díl nový a bezchybný šatník. Jejími radami se můžeme řídit i my. 1. Nedovolte, aby oblečení zastínilo vaši osobnost – krásným příkladem je Delia, která jako uznávaná právnička nosí velmi konzervativní šaty, nicméně díky její odvážnosti v barvách a doplňcích je naprosto jedinečná. Má na sobě vždy nositelné, luxusní šaty, základního střihu, které vyřazují, že na to má. 2. Když si nevíte rady, spolehněte se na klasickou siluetu – Summersová v případě oblečení pro Abby hledala inspiraci u Diora. Jeho kolekce ze 40. a 50. let byly nadčasové a velmi ženské a nechtěla zakotvit u pevných, tvarovaných šatů, jako je tomu u Delie. Proto u Abby najdete sukně a šaty všech možných tvarů, střihů a barev, ale vždy na hranici originality a klasického vzhledu. 3. Nikdy se neomlouvejte za to, co rády nosíte – Phoebe nosí občas oblečení, které je možná až nevhodné pro určitou situaci. Nicméně taková je její osobnost. Dlouhé sukně, vysoké rozparky, hluboké výstřihy, hippie styl, barvy, to je přesně ona. V jakémkoliv věku můžeme vypadat stylově a nespoutaně. 4. Chraňte to nejlepší, co máte a nebojte se to ukázat – Jo má nohy, za které by každá druhá žena vraždila. Často nosí modely, které je nechají vyniknout. Ať jsou tou legíny, vhodné spíše pro náctileté, nebo rockový oděv, hodící se spíš na koncert, ví, co si může dovolit. Podle Summersové by se nikdo neměl bát svého věku či postavení, ale žena by měla vždy vypadat žensky. Podle ní je nejhorší pozorovat někoho, kdo je oblečen do něčeho, v čem se absolutně necítí, a může jít o plavky, podpatky, kostýmek nebo třeba rtěnku. Proto máme nosit to, co nám sedne a budeme se v tom cítit co nejlépe. A pokud to jsou minišaty? Tak ať. A že na ně nebudeme mít nohy? Vždycky prý můžeme vytáhnout černé neprůhledné punčocháče ;-).

Titulky k The Strain S04E01 - The Worm Turns

Vítejte u titulků k první epizodě závěrečné série seriálu The Strain, kterou pro vás budou překládat Clear a její nový šikovný pomocník BigMarwin, kterého si někteří možná pamatujete z týmu překládajícího sci-fi seriál Colony. Čtvrtá série začíná o nějakou dobu později po té, co nad New Yorkem vybuchla atomová puma. Fet objíždí venkov a hledá výhodu pro boj se strigoi, zatímco záměry doktora Goodweathera nejsou tak zcela jasné. Zdá se, že se jeho svět scvrknul pouze na alkohol. Pěknou zábavu přejeme! :-)