Major Crimes

Žánr
Drama, Krimi
Roky vysílání
2012 - dosud
Obsah
Kriminální seriál stanice TNT. Jedná se o spin-off seriálu The Closer. Fiktivní policejní oddělení Los Angeles dostává novou šéfku. Kapitánka Sharon Raydorová se snaží získat respekt svých zaměstnanců a společně uzavřít některé případy s velkou prioritou.
Titulky pro vás překládají
Silcasiles

Titulky k Major Crimes S05E13 - White Lies Part 3

Sharon a její divize konečně odhalí záhadného a nepolapitelného strůjce vražd, spáchaných Dwightem Darnellem. Musím přiznat, že v prvních dvou dílech White Lies jsem nepřišla na to, o koho jde, byla jsem napjatá až do toho třetího, takže pokládám tuto trilogii za velmi povedenou. A Buzz s Rustym také dospějí ve vyšetřování vraždy Buzzova otce k celkem neočekávanému zakončení. Tímto dílem ale ještě pátá série nekončí (takhle přece skončit nemůže!). Podle IMDb má mít 21 epizod a do konce roku se mají vysílat asi tak tři. Ale přesné datum vysílání mi zatím není známo. Nezbývá než čekat a doufat (kdo chce, může si zoufat). Přeji dobré pokoukání a na shledanou po já-nevím-jak dlouhé pauze :-). Poznámka: Verze KILLERS nesedí na AFG.

Titulky k Major Crimes S05E12 - White Lies Part 2

Divize majoritních zločinů stále vyšetřuje spiknutí kolem vražd Dwighta Darnella a jeho napojení na Cyklon-Bratrstvo. Pořád se nedaří odhalit tajemnou osobu v pozadí, která tahá za nitky. Doufejme, že to nebude nikdo mně sympatický, to by mě kleplo, ale je dost možné, že stopy povedou hóódně vysoko. Nebo taky ne, no, uvidíme. Osobní postřeh… ten advokát Graff, to je pěkně nabubřelá persóna. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje dobré pokoukání.

Titulky k Major Crimes S05E11 - White Lies Part 1

Á kruci. Když uběhlo prvních několik minut epizody, myslela jsem, že se to někomu zdá, a že ten dotyčný vzápětí procitne a bude to jinak, Ale houbeles. Je to realita, Tedy, seriálová realita. Lidé prostě umírají, ať jsou to nevinné oběti, zloduši nebo postavy, které důvěrně známe několik let. White Lies Part 1 (Bílé lži, část 1), je první ze tří dílů, ve kterých si asi moc legrace neužijeme a majoritní zločiny podstoupí boj s klikyhákovou nestvůrou, kterou se lidstvu nepodařilo vymýtit hodně dlouho, a i když nechci být pesimista, asi hodně dlouho nepodaří. Jediným pozitivem této epizody já osobně shledávám zvýšený výskyt našeho stále fešného šéfa útvaru zvláštních operací, nyní zastupujícího policejního šéfa, Fritze Howarda (Jon Tenney), kterému to v té uniformě sakra sluší. :-) Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přes všechno to negativní vám přeji dobré pokoukání.

Titulky k Major Crimes S05E10 - Dead Zone

Fanatismus v jakékoliv podobě mi vyvolává mrazení v zádech. Tato epizoda mi toho dopřála vrchovatě. Neustálé vymývání mozků mladých i starých, kdo tohle řídí? A půjde tomu někdy předejít nebo vůbec vymýtit tohle zlo? To netuší asi nikdo. Můžeme se tomu pouze neustále usilovně bránit. Sladkého, blonďatého, modrookého vrahouna Dwighta Darnella hraje Brett Davern (Awkward) a předpokládám, že ho v dalších částech ještě uvidíme. Tahle role mu tedy sedí jak permanentní vertikální úsměv na hrnec. Stáhla jsem si 3 verze této epizody, abych našla tu, která nemá kolem 13 minuty nepříjemný brum, a vítězem je… Major.Crimes.S05E10­.PROPER.HDTV.x264-KILLERS[ettv]. Musela jsem trošku upravit časování na tuto verzi. No, trošku hodně. Takže, jestli nechcete mít kolem 13 minuty zabručení, že jsem si u něj ucvrnkla… kafe z hrnku, pořiďte si KILLERS. Navíc upozorňuji, že na FLEET a AFG tyhle titulky nesedí. Příště nás čeká první část trilogie, zvané Bílé lži. Tak nějak tuším, co bude tématem následujících dílů. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a ať vám koukání na tuto epizodu nezpůsobí újmu. :-)

Titulky k Major Crimes S05E09 - Family Law

Ach, ty dětičky. Jsou rodiče, co si je pořídí, milují je, piplají se s nimi, mohou si nohy ušoupat, aby jim sehnali všechno, co si jejich srdíčka žádají, ruce upracovat, aby jim zajistili vzdělání a bezstarostný život. A když ta jejich milovaná robátka téměř dospějí, odvděčí se tím, že svým rodičům připraví nemilé překvapení. Jak je to možné? Co se při té láskyplné výchově pokazilo? Byla snad příliš láskyplná? Prostě s dětmi je to někdy jako sázka do loterie. Jak asi dopadne Julio, co by náhradní otec? Na toho rošťáka, co ho vyfasoval, jsem tedy zvědavá. Doufám, že se objeví i v dalších dílech :-). Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. :-)

Titulky k Major Crimes S05E08 - Off the Wagon

A máme tu opět díl, který se věnuje dění kolem seriálů, herců, jejich agentů, drog, i mrtvolka se vyskytne… no prostě takový je Hollywood. Složitý organismus, který je kromě příjemných lidí a věcí, také plný intrik, závisti i závislosti. Ale showbyznys je takový asi všude, nejen v Hollywoodu. My obyčejní lidé, v showbyznysu nepracující, na to všechno koukáme na našich bednách (dneska už většinou placatých), a někdy se i bavíme. Tak vám přeji příjemnou zábavu. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a zdravím všechny, kterým se seriál pořád líbí (no, ty ostatní taky). Ať vám mé titulky příliš nekazí požitek ze sledování :-).

Titulky k Major Crimes S05E07 - Moral Hazard

Práci v kanceláři na odtahovém dvoře by málokdo považoval za vysoce rizikovou. Ovšem, když se někde nachomýtne narušený jedinec, je vlastně práce riziková kdekoliv. Lidé se dostávají do různých, zdánlivě bezvýchodných situací a rozhodnou se je řešit různě. Někteří to ustojí a jdou dál a některým méně stabilním jedincům přeskočí a začnou páchat hnusárny. A protože se na světě vyskytuje stále dost takto postižených jedinců, mají majoritní zločiny pořád co dělat. Jejich práce je bezesporu vysoce riziková a v podstatě nikdy nekončí. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. :-)

Titulky k Major Crimes S05E06 - Tourist Trap

Venice (Benátky) jsou kromě slavného italského města také obdobně slavná čtvrť v Los Angeles, ve které dnes bydlí mnoho umělců, spisovatelů, hudebníků i herců. V roce 1905 tabákový magnát Abbot Kinney zakoupil 64 hektarů pobřeží Los Angeles, aby zde vybudoval plážové letovisko. Inspiraci si přivezl přímo z Itálie, kde se tak zamiloval do Benátek, že se rozhodl vystavět podle jejich vzoru své vlastní – i s vodními kanály. V roce 1995 byly kanály zrenovovány, čímž nabyly pozemky s domy okolo nich obrovské ceny. Venice Canals jsou vyhledávanou čtvrtí, kde se můžete procházet, obdivovat architektonické skvosty i krásně upravené zahrady. Ale jelikož je tato čtvrť hojně navštěvována turisty, samozřejmě tu kvete i příslušná zločinnost, jako kapsářství a krádeže, prodej drog nevyjímaje. Když se jedno takové přepadení zvrtne ve vraždu, dokonce mezinárodního významu, nastupují na scénu majoritní zločiny. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. :-)

Titulky k Major Crimes S05E05 - Cashed Out

Co má společného grilování, virtuální realita a pěstounská péče? Na první pohled nic, ale po zhlédnutí tohoto dílu zjistíte, že i věci zdánlivě nesouvisející se mohou vyskytnout v jednom kriminálním případu. Mihne se v něm hvězda seriálu Covert Affairs, Christopher Gorham který i v této roli zůstal věrný svému puncu počítačového experta (ovšem nikoli slepého). Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. :-)

Titulky k Major Crimes S05E04 - Skin deep

Titulky jsou dělány na verzi, která se zpožděně objevila jako první. Na Major.Crimes.S05E04­.HDTV.x264-FLEET nesedí, je třeba si počkat na přečas. Z tématu této epizody vyplývá, že ať se sebevíc vylepšujete po estetické stránce, k všeobecné oblíbenosti vám to nepomůže, když máte povahu na prd. Prostě vás někdo sejme, ať vypadáte jak vypadáte. Akorát budete hezká mrtvolka. Tento díl patří k těm zábavnějším (nehledě na smutnou skutečnost, že někdo skonal). Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. :-)