Major Crimes

Žánr
Drama, Krimi
Roky vysílání
2012 - dosud
Obsah
Kriminální seriál stanice TNT. Jedná se o spin-off seriálu The Closer. Fiktivní policejní oddělení Los Angeles dostává novou šéfku. Kapitánka Sharon Raydorová se snaží získat respekt svých zaměstnanců a společně uzavřít některé případy s velkou prioritou.
Titulky pro vás překládají
Silcasiles

Titulky k Major Crimes S06E13 - By Any Means: Part 4

Nespím, nejím a přemýšlím, co napsat u finále seriálu, který byl tak plný všemožných emocí, že jsem momentálně emočně vyčerpaná. Každý rok jsem se těšila na další sezónu, ať byla vysílána v létě nebo v zimě. Všechny postavy mi přirostly k srdci, ty, které byly v Closer, i všichni ti noví, kteří se objevili v Major Crimes. Tak moc bych chtěla, aby všechny tyhle postavy pokračovaly dál, aby se řešily další případy. Ale všechno prostě jednou končí… a třeba někdo vymyslí další spin-off :-D. Milá Sharon, Provenzo, Flynne, Tao, Julio, Buzzi, Sykesová, Nolane, Cami, Rusty, Moralesi, Hobbsová, Masone se sexy hlasem, stále fešný Fritzi, a další, děkuji vám za těch šest úžasných let a budu se k vám ráda vracet, jako se ráda vracím ke Closer. Titulky pro vás sice pomalu, ale s potěšením překládala Silcasiles a loučí se s tímto seriálem. P.S.: Bude mi moc, moc, moc chybět. Užijte poslední díl a snad na shledanou u nějakého jiného seriálu.

Titulky k Major Crimes S06E12 - By Any Means: Part 3

Blíží se finále a v předposlední epizodě stoupá napětí. Jsem nucena pozměnit svůj názor na Strohova komplice, neboť mu asi nejde jen o peníze, ale je taktéž zamilován a dělá to prý z lásky. To ovšem nic nemění na faktu, že je to trotl. U Stroha jsem se taky spletla, žádný tajemný důvod jeho jednání není, jde mu pouze o prachy a zabíjení má jako koníčka. Tu chybku ve šroubovici teda má, to neodvolám. Tak snad mu ji v posledním díle opraví definitivně na furt. Kvituji s povděkem, že alespoň v posledních epizodách se sporadicky vyskytuje náš stále fešný, bývalý zvláštní agent FBI, bývalý zastupující policejní šéf, nyní šéf zvláštních operací Fritz Howard, a ještě k tomu má na sobě tu slušivou uniformu. A musím konstatovat, že nynější šéf, Mason, má tedy fakticky úžasný sexy hlas. To by mě zajímalo, kdo by ho u nás daboval. P.S.: Taky vám tam Sharon tak chybí, jako mně? Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k Major Crimes S06E11 - By Any Means: Part 2

Vážení, tak už nám chybí pouhé dva díly do úplného konce seriálu, a také doufám, že do konce řádění Stroha. I když, jak jsem už dříve zmínila, scénáristům do kebule nevidno atd… atd… No jestli tento seriál bude mít nějaký otevřený konec, tak mě klepne, páni bohové. Každopádně si užijte tento předpředposlední díl a prosím vytrvejte, vrhám se lenochodím skokem na ten předposlední. Vážně mě zajímá, jaké pohnutky Stroha ženou k tomu, co dělá. Samozřejmě, v prvé řadě ujetá mysl, pak pomsta, ale jaký je ten hlavní důvod, co ho pohání? Prachy to nejsou, těch má údajně dost. Tak má nespíš fakt jen nějakou chybku ve šroubovici. Zato jeho nynější komplic je průzračný, jak studánka. Tomu jde především o peníze, a kvůli nim nevidí, neslyší a přes veškeré své schopnosti, které se mu nedají upřít, je to vlastně ubožáček. Tak nějak předpokládám, že na tu svou chamtivost dojede, jako spousta jemu podobných. P.S.: Připadají vám chytré telefony fakticky chytré? A vůbec všechny tyhle nedobytné servery, zabezpečené cloudy, utajená úložiště, zašifrovaná data. Houbeles, vždycky se najde někdo fikaný, kdo se do nich nabourá a bůh nás chraň, když je to magor a ne jen počítačový gegoš, co to dělá ze sportu. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k Major Crimes S06E10 - By Any Means: Part 1

Tak dobrá. Prvotní šok z minulého dílu už odezněl, a oproti mému předešlému vztekání musím scénáristy pochválit za citlivý přístup k té záležitosti. A když jsem psala, že je mi fuk, co bude vyvádět Stroh, není to pravda. Monstrum se vynořilo z hlubin, vytasilo pařáty a dovoluje si teda dost. Jsem skutečně zvědavá, jak tohle majoritní zločiny zvládnou. Mají na to už jen tři díly. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k Major Crimes S06E09 - Conspiracy Theory: Part 4

Conspiracy Theory tímto čtvrtým pokračováním skončila. Když jsem dříve psala, že scénáristé jsou pěkní hajzlíci, tak jsem byla mírná a slušná. Po této epizodě bych nejradši přitvrdila a byla sprostá. To, co spunktovali, jim neodpustím (nebo za hódně dlouho). Dokonce je mi momentálně šumafuk, co bude vyvádět psychouš Stroh, který se zničehonic objevil coby zarostlý slušňák a nejspíš kuje pořádné pikle, jak je jeho zvykem. Pravděpodobně bude hlavním zloduchem v posledních čtyřech dílech pod názvem By Any Means, neboli „Všemi prostředky“. P.S.: pouze konstatuji… copak nám to krucinál udělali se Sharon?! Přeji všem veselejší konec roku, než nám připravili tvůrci tohoto dílu a na shledanou v novém roce u dalších titulků (dřív je asi fakt nestihnu). Časováno pouze a jen na verzi SVA. Na AFG tentokrát těžce nesedí, nevím proč, to je snad poprvé. Možná budou sedět ještě na nějakou jinou verzi, ale nezkoumala jsem, takže za to neručím. Titulky pro vás přeložila Silcasiles… a bavte se v rámci možností, já bych na konci doporučila kapesníčky po ruce. :-/

Titulky k Major Crimes S06E08 - Conspiracy Theory: Part 3

Přeji všem seriálovým nadšencům hezké a klidné Vánoce. Zde je pro vás třetí pokračování Conspiracy Theory a vyřešení případu se nám začíná jednak rozmotávat, ale druhak se ještě víc zašmodrchá. Příště se to vyřeší úplně, ale taky se ukáže, že scénáristé jsou pěkní hajzlíci, protože nám připravili překvápko, které bych si nedokázala představit ani v nejhorším snu. Tak si užijte tento díl a těšte se (nebo ne) na další. Trošku to sice potrvá, ale já si taky dovolím užít svátky, tak prosím, trpělivost. P.S.: Znova se ptám, copak nám to dělají se Sharon? Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám sváteční pohodu.

Titulky k Major Crimes S06E07 - Conspiracy Theory: Part 2

Conspiracy Theory pokračuje druhou částí a já už mám asi tři tipy na pachatele. Ovšem scénář je tradičně napsán tak, že si nejspíš nebudu jistá až do konce případu. Jsem zvědavá jestli mi vyjde aspoň jeden tip, anebo to bude úplně jiná persóna. Kromě těch tří už mě napadl i Stroh, ale to je asi mimo. I když… člověk nikdy neví, co ty pisálky napadne. :-) A copak nám to dělají se Sharon? Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k Major Crimes S06E06 - Conspiracy Theory: Part 1

Začíná nový případ majoritních zločinů. V něm zavítáme mimo jiné do proslulého řetězce restaurací Tackles. Tam vám pivínko naservíruje plejáda krásných mladých žen, ale je v tom jeden háček. Jaký, to se dozvíte, až se kouknete. :-) Tento díl je první ze čtyř pokračování případu, ve kterých si budete moci vychutnávat napětí, zábavné konverzace mezi vyšetřovateli a podezřelými (těch bude určitě opět hafo) a předpokládám, že i prostředí „prstaurací“. Tohleto není chyba, jen mě nenapadl lepší překlad slova „breastaurants“. Tak se totiž těmto podnikům přezdívá. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.

Titulky k Major Crimes S06E05 - Sanctuary City: Part 5

Začalo to ulitím z exkurze a skončilo to v kostele. Po vyčerpávajícím vyšetřování byla pachateli nasazena klepeta a celá pětidílná anabáze Sanctuary City končí svatbou. Teď se můžeme těšit, jaký další případ nás čeká příště. Asi to zase nebude žádná brnkačka, protože bude probíhat během čtyř dílů s názvem Conspiracy Theory. Podle programu se poslední série bude vysílat bez pauzy až do ledna. A jelikož je prosinec velmi náročný měsíc, zvlášť pro ty, co mají děti a vnoučata, tak prosím o svatou trpělivost při čekání na titule, protože je možné, že budou vznikat ještě pomaleji než doposud. Ono se tohle dílo vyznačuje značnou ukecaností, pokud možno většího počtu lidí najednou. Ostřílení titulkáři radí, zkracovat, zkracovat, zkracovat. No jo, ale zkracujte osmiřádkové souvětí na větu holou, aby v ní bylo vše podstatné, dávala smysl, a vešla se do cca dvou vteřin. Mezi ostřílené se stále nepočítám, tak je to někdy docela neřešitelný problém. Tudíž by pro mne bylo fajn, kdyby se tam vyskytovalo trošku víc akce, při které budou zloducha někde dlouze honit a pokřikovat na sebe pouze jednoslabičně. :-D Ale vážně, to ne, to by nebylo ono. Všechna ta konverzace při vyšetřování je na tomhle seriálu právě to nejlepší. Takže, abych nedokončila poslední řadu mého oblíbeného seriálu, který dělám od začátku, v tom mi může zabránit jen totální výpadek energií, internetu nebo můj skon. V těchto případech se předem omlouvám, s tím nic nenadělám. V případech, že mi do toho vleze rodina, nemoc nebo práce, a právě teď ty Vánoce, se překlad pouze zpozdí, ale bude. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu.