Major Crimes

Žánr
Drama, Krimi
Roky vysílání
2012 - dosud
Obsah
Kriminální seriál stanice TNT. Jedná se o spin-off seriálu The Closer. Fiktivní policejní oddělení Los Angeles dostává novou šéfku. Kapitánka Sharon Raydorová se snaží získat respekt svých zaměstnanců a společně uzavřít některé případy s velkou prioritou.
Titulky pro vás překládají
Silcasiles

Titulky k Major Crimes S05E17 - Dead Drop

Tento díl je lehce zábavný, jen je zase třeba si odmyslet obligátní mrtvolu a drogy. Nebožtík ostatně není toho typu, jenž by nám vehnal slzu do oka, a téma drog se v dnešní době nevyskytuje snad už jen v pohádkách typu Karkulka, apod. Tohle tam taky není to hlavní. Hlavní je, že do čela divize majoritních zločinů se překvapivě postavil náš sympatický a horlivý pitvač, doktor Morales, a celý tým mu jde ochotně na ruku. Proč? To se dozvíte, když se kouknete. Taky ještě musím zmínit Andyho Flynna. V několika posledních dílech mi připadalo, že se mění v takového samonáserného mrzutého dědka, ale teď se ukázalo, že měl nervíky, a že měl proč. A proč? Opět platí, je třeba se kouknout, já vám už neprozradím ani ťuk. :-) Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje příjemné pokoukání.

Titulky k Major Crimes S05E16 - Quid Pro Quo

Na dnešní epizodu sedí přísloví „kdo chce psa bít, ten si hůl najde“. Hojně se ho drží advokátka Linda Rothmanová (Jeri Ryan), dříve nechvalně známá obhájkyně Philipa Stroha. Rothmanová se u soudu pustí do Sykesové a udělá z komára velblouda. Povede se jí vyhrát případ jejího nynějšího klienta, podezřelého z vraždy? Nemalou úlohu v tom, jak to dopadne, má Mark Hickman (Jason Gedrick), také známý z dřívějška. Sice má zkaženou reputaci, ale asi tak úplně zkažený nebude. A je to teď docela sympaťák, když už nenasává. Možná je to jen můj dojem, ale něco se nám tam klube mezi ním a Sykesovou. Nemyslím milostný vztah, ale dá se říct, že přátelství, což by málokdo čekal. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje pěkné pokoukání.

Titulky k Major Crimes S05E15 - Cleared History

Tentokrát jsou majoritní zločiny nuceny řešit fujtajblový zločin, který se vyklube z obvyklé vraždy a prachsprostých vloupaček. Lidé, kteří se na tom vyklubaném druhu zločinnosti podílejí a nebo na něm dokonce vydělávají, pokládám za naprostý lidský odpad. A omlouvám se klasickému odpadu, ten bývá někdy i užitečný, kdežto tento druh lidí by měl vysmahnout snad na jinou planetu. Na nějakou, která nemá podmínky k životu. Zajímavé je, že i když v seriálu příliš neukazují nějaké šokující záběry, ani to není potřeba, v dotyčných momentech se přesto otřepu odporem. Výrazy ve tvářích herců mluví za vše. Blé, blé, blé. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a jsou na verzi SVA. Pozor, na obvyklý FLEET nesedí, na začátku zdánlivě jo, ale od cca třetiny už to jde do háje, tak si určitě radši stáhněte tu SVA, ať pak nenadáváte, že to nepasuje.

Titulky k Major Crimes S05E14 - Heart Failure

Po velmi, velmi, velmi dlouhé pauze pokračuje pátá řada. Třináctý díl končil tak otevřeně, že už otevřenější být nemohl. Tedy, šetřený případ byl opět uzavřen, ale co ten Andy? To se dozvíme. A taky si v tomto díle někdo naběhne na pěst a já zírala jak kachna z tašky, kdo byl ten trefený. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. :-)

Titulky k Major Crimes S05E13 - White Lies Part 3

Sharon a její divize konečně odhalí záhadného a nepolapitelného strůjce vražd, spáchaných Dwightem Darnellem. Musím přiznat, že v prvních dvou dílech White Lies jsem nepřišla na to, o koho jde, byla jsem napjatá až do toho třetího, takže pokládám tuto trilogii za velmi povedenou. A Buzz s Rustym také dospějí ve vyšetřování vraždy Buzzova otce k celkem neočekávanému zakončení. Tímto dílem ale ještě pátá série nekončí (takhle přece skončit nemůže!). Podle IMDb má mít 21 epizod a do konce roku se mají vysílat asi tak tři. Ale přesné datum vysílání mi zatím není známo. Nezbývá než čekat a doufat (kdo chce, může si zoufat). Přeji dobré pokoukání a na shledanou po já-nevím-jak dlouhé pauze :-). Poznámka: Verze KILLERS nesedí na AFG.

Titulky k Major Crimes S05E12 - White Lies Part 2

Divize majoritních zločinů stále vyšetřuje spiknutí kolem vražd Dwighta Darnella a jeho napojení na Cyklon-Bratrstvo. Pořád se nedaří odhalit tajemnou osobu v pozadí, která tahá za nitky. Doufejme, že to nebude nikdo mně sympatický, to by mě kleplo, ale je dost možné, že stopy povedou hóódně vysoko. Nebo taky ne, no, uvidíme. Osobní postřeh… ten advokát Graff, to je pěkně nabubřelá persóna. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje dobré pokoukání.

Titulky k Major Crimes S05E11 - White Lies Part 1

Á kruci. Když uběhlo prvních několik minut epizody, myslela jsem, že se to někomu zdá, a že ten dotyčný vzápětí procitne a bude to jinak, Ale houbeles. Je to realita, Tedy, seriálová realita. Lidé prostě umírají, ať jsou to nevinné oběti, zloduši nebo postavy, které důvěrně známe několik let. White Lies Part 1 (Bílé lži, část 1), je první ze tří dílů, ve kterých si asi moc legrace neužijeme a majoritní zločiny podstoupí boj s klikyhákovou nestvůrou, kterou se lidstvu nepodařilo vymýtit hodně dlouho, a i když nechci být pesimista, asi hodně dlouho nepodaří. Jediným pozitivem této epizody já osobně shledávám zvýšený výskyt našeho stále fešného šéfa útvaru zvláštních operací, nyní zastupujícího policejního šéfa, Fritze Howarda (Jon Tenney), kterému to v té uniformě sakra sluší. :-) Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přes všechno to negativní vám přeji dobré pokoukání.

Titulky k Major Crimes S05E10 - Dead Zone

Fanatismus v jakékoliv podobě mi vyvolává mrazení v zádech. Tato epizoda mi toho dopřála vrchovatě. Neustálé vymývání mozků mladých i starých, kdo tohle řídí? A půjde tomu někdy předejít nebo vůbec vymýtit tohle zlo? To netuší asi nikdo. Můžeme se tomu pouze neustále usilovně bránit. Sladkého, blonďatého, modrookého vrahouna Dwighta Darnella hraje Brett Davern (Awkward) a předpokládám, že ho v dalších částech ještě uvidíme. Tahle role mu tedy sedí jak permanentní vertikální úsměv na hrnec. Stáhla jsem si 3 verze této epizody, abych našla tu, která nemá kolem 13 minuty nepříjemný brum, a vítězem je… Major.Crimes.S05E10­.PROPER.HDTV.x264-KILLERS[ettv]. Musela jsem trošku upravit časování na tuto verzi. No, trošku hodně. Takže, jestli nechcete mít kolem 13 minuty zabručení, že jsem si u něj ucvrnkla… kafe z hrnku, pořiďte si KILLERS. Navíc upozorňuji, že na FLEET a AFG tyhle titulky nesedí. Příště nás čeká první část trilogie, zvané Bílé lži. Tak nějak tuším, co bude tématem následujících dílů. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a ať vám koukání na tuto epizodu nezpůsobí újmu. :-)

Titulky k Major Crimes S05E09 - Family Law

Ach, ty dětičky. Jsou rodiče, co si je pořídí, milují je, piplají se s nimi, mohou si nohy ušoupat, aby jim sehnali všechno, co si jejich srdíčka žádají, ruce upracovat, aby jim zajistili vzdělání a bezstarostný život. A když ta jejich milovaná robátka téměř dospějí, odvděčí se tím, že svým rodičům připraví nemilé překvapení. Jak je to možné? Co se při té láskyplné výchově pokazilo? Byla snad příliš láskyplná? Prostě s dětmi je to někdy jako sázka do loterie. Jak asi dopadne Julio, co by náhradní otec? Na toho rošťáka, co ho vyfasoval, jsem tedy zvědavá. Doufám, že se objeví i v dalších dílech :-). Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje vám dobrou zábavu. :-)

Titulky k Major Crimes S05E08 - Off the Wagon

A máme tu opět díl, který se věnuje dění kolem seriálů, herců, jejich agentů, drog, i mrtvolka se vyskytne… no prostě takový je Hollywood. Složitý organismus, který je kromě příjemných lidí a věcí, také plný intrik, závisti i závislosti. Ale showbyznys je takový asi všude, nejen v Hollywoodu. My obyčejní lidé, v showbyznysu nepracující, na to všechno koukáme na našich bednách (dneska už většinou placatých), a někdy se i bavíme. Tak vám přeji příjemnou zábavu. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a zdravím všechny, kterým se seriál pořád líbí (no, ty ostatní taky). Ať vám mé titulky příliš nekazí požitek ze sledování :-).