Celkem 3580 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Girlfriends' Guide to Divorce S02E09 - Rule #81: There's No Crying in Porn

V tomto díle, který je nazvaný „V pornu se nebrečí“, se Delia dozví, kdo stojí za fotkami jí s Albertem, které jí někdo poslal ke Gordonovi domů. Delia se potřebuje uklidit, aby svou aférku zatajila, a tak se pozve k Abby, která hostí těhotnou Beccu a její přátele ze seriálu Pokrevní sestry, kteří se jí rozhodli uspořádat oslavu miminka. Jo začíná v boji s Charlene o svou dceru, na podkladě svých nedávných zkušeností, rezignovat… Titulky pro vás přeložily Clear a zuzana.mrak. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k Cruel Summer S02E06 - The Plunge

30. června 1999, den Lukových 17. narozenin. Megan chystá pro oslavence nezapomenutelnou oslavu a zdá se, že může konečně nechat své city k němu plynout, protože Izz se rozhodne uvolnit jí cestu. 30. prosince 1999, den, kdy se koná každoroční ponor do ledového moře. Luke tráví čas jen s Izz, protože Megan náhle změní plány. 30. června 2000. Luke by slavil své osmnácté narozeniny. Všichni vzpomínají, jen Stevovi se nezdá, že by policie pokračovala v pátrání dost rychle, rozhodne se proto najmout vyšetřovatele. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak, bavte se.

Titulky k Domina S02E02 - Wedding

Druhý díl druhé série seriálu Domina se točí kolem plánované svatby Drusa s Antoninou, Octáviinou dcerou, které se však Octávie nechce dočkat a snaží se jí zabránit. Do intrik se tentokrát kromě Livie a Augusta zapojí i Agrippa. Pěknou zábavu přeje Clear.