Crossing Lines

Bez hranic

Žánr
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Roky vysílání
2013 - dosud
Obsah
Americko-německo-francouzský seriál o mezinárodní jednotce stíhající zločince, kteří by jinak spravedlnosti utekli. Bývalý detektiv z New Yorku Carl Hickman, závislý na morfinu, se přidává k nově vytvořené evropské skupině, která není omezená hranicemi jednotlivých států. Mezi další členy jednotky patří italská analytička specializovaná na obchod s bílým masem, speciální technik z Německa, kriminalistka z Francie a zbraňový a taktický expert ze Severního Irska.
Titulky pro vás překládají
Clear, jeriska03, Jolinar, lesator, lukascoolarik

Titulky k Crossing Lines S02E06 - Freedom

Po delší době jsme se dostali k dodělávání restů a máme pro vás další díl seriálu Crossing Lines. Tentokrát se vyšetřovatelé Mezinárodního soudního tribunálu budou zabývat obchodem s lidmi, na který je upozorní Genovese, kterého právě přivezli do Haagu. Titulky pro vás přeložil lukascoolarik a korekci provedla jeriska03. Sedí na verzi SRiZ, přečas na jiné verze dle přání. Hezky se bavte.

Titulky k Crossing Lines S02E03 - The Kill Zone

Máme pro vás titulky ke třetí části s názvem Kill Zone – Smrtící zóna. K týmu se připojí nová posila a společně budou hledat šílence, který vyhrožuje zabíjením nevinných lidí v různých částech Evropy. Kolik nevinných bude muset zemřít, než ho najdou? Titulky přeložili lukascoolarik a Pe$, korekce se ujala jeriska03. Sedí na verzi SKGTV.

Titulky k Crossing Lines S02E01 - The Rescue

Pokud jste napjatě očekávali druhou sérii seriálu Bez hranic, bude vaše touha konečně uspokojena, protože první díl pro vás společnými silami načasovala a z odposlechu přeložila a zkorektovala trojice Clear, Equino_X2 a jeriska03. Titulky sedí na verze SKGTV (doporučujeme 720p bez loga). Vracíme se přesně tam, kde jsme skončili. Dimitrov dal na konci první série Dornovi 24hodinové ultimátum, že pokud mu nepřivede z vězení jeho švagra Bardova, popraví své dva vězně – majora Louise Daniela a jeho ženu Rebeccu. Dorn má tedy na výběr – buď propustí na svobodu zločince, nebo ohrozí život svých dvou přátel. S pomocí majorova týmu pod vedením Carla Hickmana se snaží zjistit, kde by Dimitrov mohl své zajatce držet. Hezky se bavte, snad se vám epizoda seriálu a titulky budou líbit. Vaše ohlasy nás motivují k další práci. :-)

Titulky k Crossing Lines S01E10 - New Scars, Old Wounds: Part 2

A je tu druhá část posledního dílu úvodní řady seriálu Crossing Lines. Titulky k němu pro vás přeložili Clear, jeriska03, Jolinar a lesator, korekci provedla Jolinar. V minulém díle to začalo všechno pořádně vřít. Dostane se Hickman ze spárů Genoveseho? Zachrání Shari? Víme, kdo stojí za zmizením Rebeccy a Louise, ale co se stalo s Anne-Marie? Tu se vydalo hledat duo Eva a Sebastian, kteří si ale mezi sebou musí ještě něco vyřešit. Jak to všechno dopadne (pokud to vůbec nějak dopadne), se podívejte sami. Za celý tým, do kterého patří všichni výše jmenovaní plus Bladesip a GaRaN_, kteří byli tak hodní a pomohli nám s prvním dílem, děkuji fanouškům za jejich přízeň a doufám, že se s nimi sejdeme u druhé řady. Hezky se bavte :)

Titulky k Crossing Lines S01E09 - New Scars, Old Wounds: Part 1

Přinášíme vám titulky k první části závěrečného dílu Crossing Lines! Pracovala na nich opět skvadra Clear, jeriska03, Jolinar a lesator. Sedí na verze LOL, AFG, DIMENSION a přečas na WEB-DL zajistí jako vždy jeriska03. A o čem je finále Crossing Lines? Sype se to na všech frontách. Sebastianovi se někdo nabourá do počítače, Anne-Marie není k nalezení, Hickmana ke všem jeho starostem ještě obviní z vraždy a trio Louis, Dorn a Rebecca marně pátrá po Dimitrovovi. Bude to napínavé, hezky se bavte.

Titulky k Crossing Lines S01E08 - Desperation & Desperados

Sice jste si na titulky museli tentokrát kvůli technickým potížím počkat trochu déle, ale doufáme, že seriálový požitek vám tuto nepříjemnost vynahradí. O překlad se postarali Clear, jeriska03 a lesator, korekce provedla Jolinar. Sedí na verze LOL a AFG, v dohledné době bude i přečas na WEB-DL od jerisky03. V předposledním díle úvodní řady se dozvíme něco o Tommyho rodinném zázemí a o Evině nepříliš šťastném dětství. Carl stále spřádá svou pomstu a s tím mu pomůže „kamarádka“ z minulého dílu. Náš tým expertů bude pronásledovat jednu skupinu lidí, která pronásleduje druhou, a kdo koho nakonec dohoní, to už se podívejte. Přejeme pěknou zábavu.