Victoria

Žánr
Drama, Historický, Romantický, Životopisný
Roky vysílání
2016 - dosud
Obsah
Osmidílná historická minisérie o mladičké královně Viktorii. Sledujeme její osudy od nástupu na trůn, kdy jí bylo pouhých 18 let, průběh její vlády až po její manželství s princem Albertem.
Titulky pro vás překládají
Clear, Cmacuba, zuzana.mrak

Victoria - fotografie ze zákulisí

První série seriálu Victoria je za námi. Po osm dílů jsme mohli sledovat život mladé Viktorie, která se z mladé dívky, která se 20. června 1837 po smrti svého strýce stala královnou, manželkou a krátce na to také matkou své první dcery, která se narodila 21. listopadu 1840. Jak se vám seriál líbil? Naplnil vaše očekávání? Chybělo vám v něm něco? Seriál dostal druhou sérii, tak se s královnou Viktorií úplně neloučíme a ještě se společně podáváme na pár fotografií ze zákulisí.

Titulky k Victoria S01E08 - Young England

Máme tu osmý a záverečný díl první série seriálu Victorie. Některé příběhy hrdinů končí, jiné osudy zůstavaní otevřené a tak se máme s nadcházející druhou sérií rozhodně na co těšit. Děkujeme za přízeň a těšíme na viděnou. Kromě titulků pro vás připravujeme také i zajímavosti a novinky, tak se na naše nezapomeňte vracet. Titulky pro vás opět připravily Clear, Cmacuba a zuzana.mrak. Pěkně se bavte :-).

Titulky k Victoria S01E07 - Engine of Change

V dnešním díle čeká královnu Viktorii nelehký úkol, a to zda a koho vybrat jako svého regenta a slečna Skerrettová dá konečně šanci panu Francatellimu, protože se zdá, že to opravdu není takový proutník, za jakého ho měla. Titulky pro vás jako vždy připravily Clear, Cmacuba a zuzana.mrak. Přejeme vám krásnou podívanou u předposledního dílu.

Titulky k Victoria S01E06 - The Queen's Husband

V dnešním díle bude muset Viktorie skloubit dohromady vládcovské povinnosti a rodinný život po boku novomanžela, který to navíc v paláci nebude mít snadné. A slečna Skerrettová obdrží nepříjmené zprávy… Titulky pro vás připravili Clear, Cmacuba a zuzana.mrak. Přejeme vám přijemnou podívanou :-).

Titulky k Victoria S01E05 - An Ordinary Woman

V dnešním díle se můžete těšit na královskou svatbu Viktorie s jejím bratrancem Albertem. Ještě předtím ale Albert odjíždí se svým bratrem zpátky do Koburku… Zůstane uchráněn před pokušeními, která tam na něj čekají? Titulky pro vás přeložily Cmacuba a zuzana.mrak, korekci provedla Clear. Pěknou zábavu :-).

Victoria - pár momentek z natáčení

Než pro vás dokončíme titulky k dalšímu dílu seriálu Victoria, můžete si prohlédnout několik fotagrafií pořízených během natáčení. Máme za sebou již polovinu první série, líbí se vám se zatím seriál? Naplnil vaše očekáváni? Těšíme se na vaše názory :-).