The Glades

Slunečno, místy vraždy

Žánr
Drama, Krimi
Roky vysílání
2010 - dosud
Obsah
Chicagský detektiv Jim Longworth je nespravedlivě obviněný z toho, že spal se ženou svého nadřízeného a raději přijímá místo ve slunné Floridě. Jeho životní styl je mírně neortodoxní stejně jako přístup k vyšetřování případů. Výsledky však hovoří samy za sebe a Jim se těší, jak si bude na jihu užívat. Jenže věci se začínají i v Kalifornii poněkud komplikovat...
Titulky pro vás překládají
DENERICK, GaRaN_, Kopec, jeriska03, Miki226, smarinka

Titulky k The Glades S04E13 - Tin Cup

Jim a Callie chystají svatbu, ale oba musí řešit spoustu dalších problémů. Jim se vrhá do vyšetřování vraždy na golfovém hřišti a Callie musí vyřešit, jak dostat na svatbu příbuzné, kteří kvůli bouři ještě ani neodletěli ze svých domovů. Navíc se ozve Tony a zdá se, Ray má opravdu v plánu něco nekalého. Jak už asi všichni víte, seriál byl zrušen, a až uvidíte konec posledního dílu, bude vám jasné, že v horší okamžik ho ani ukončit nemohli. Tímto se s vámi náš překladatelský tým loučí a děkujeme za vaši přízeň. Hezkou zábavu :-)

Titulky k The Glades S04E12 - Happy Trails

Pomalu ale jistě se blížíme k závěru série a vlastně i celého seriálu. V dnešním dílu se Jim s Carlosem vydávají na jeden z floridských rančů, aby vyšetřili vraždu místního honáka. Callie se mezitím připravuje na rozlučku se svobodou, ale do života jí opět vstoupí někdo z minulosti, kdo jí připomene Raye. Hezky se bavte :-)

Titulky k The Glades S04E11 - Civil War

Tentokrát se Jim Longworth tak trošku vrátí v čase a podívá se mezi vojáky konfederační armády, mezi kterými bude samozřejmě hledat vraha. A aby toho nebylo málo, zdá se, že Ray má své vlastní plány a jeho nová totožnost a bezpečí celé rodiny je ve velkém nebezpečí. Hezky se bavte :-)

Titulky k The Glades S04E09 - Fast Ball

V další epizodě se přesuneme do sportovního prostředí, když bude Jim a celý tým řešit vraždu mladé a úspěšné sportovkyně. To ale není jediný zádrhel v Jimově životě. Zdá se, že i přesto, že je Ray v programu na ochranu svědků, může Callie a Jimovi pořádně zkomplikovat život. A do toho všeho dorazí Jimova matka, která už má dost neustálých výmluv jejího manžela. Hezky se bavte :-)

Titulky k The Glades S04E08 - Three's Company

V minulé epizodě jsme viděli, jak Jima navštívil jeho otec a na konci se rozhodl, že se snoubenci ještě chvilku zůstane. Dnes se můžete podívat, jak bude jejich soužití pokračovat. Nebude to ale žádná idylka, protože má každý z nich své vlastní problémy. Jimův otec se snaží řešit neshody se svou ženou, Jim musí najít vraha a Callie dělá velké starosti basketbalista Darius. Hezky se bavte :-)

Titulky k The Glades S04E07 - Gypsies, Tramps and Thieves

V dalším dílu seriálu The Glades bude Jim Longworth vyšetřovat smrt staršího muže, jehož tělo bylo nalezeno v bažině obklopené svíčkami a dary. Vše nasvědčuje podivnému rituálnímu obřadu. Ani v soukromí nemají Jim a Callie klid. Jeff odjel na dva týdny za svým otcem, který je v programu na ochranu svědků, a do města přijíždí Jimův otec, aby se seznámil s budoucí snachou. Hezky se bavte :-)