Person of Interest

Lovci zločinců

Žánr
Akční, Drama, Krimi
Roky vysílání
2011 - 2016
Obsah
Kriminální seriál s nádechem sci-fi od stanice CBS. Počítačový génius Harold Finch sestrojil stroj, který vše sleduje a umí předvídat zločiny. S pomocí bývalého tajného agenta Johna Reese dokážou řešit zločiny, které se ještě nestaly. Oba musí pracovat v utajení, protože jsou považováni za mrtvé. Jejich prozrazení by pro ně znamenalo jistou smrt.
Titulky pro vás překládají
efvendy, FiB, Jacquesssan, jeriska03, lukascoolarik, Miki226, snehulakobrovsky

Titulky k Person of Interest S05E13 - Return 0

Dnes nás čeká závěrečná epizoda seriálu Person of Interest. Finchovi se v předposledním dílu podařilo spustit nebezpečný virus ICE-9, který dokáže zničit Samaritána a bohužel může zničit i Stroj. Samaritán se tomu brání všemi prostředky, které má, Stroj zase pomáhá, jak jen může… Jak mnozí, kteří už epizodu viděli, řekli, bude to masakr. Titulky dnes připravili FiB, lukascoolarik, Jacquesssan, jeriska03 a efvendy, sedí na verzi LOL. Seriál běžel na CBS od roku 2011 a dnes se s námi rozloučí skvělým finále, kterému odpovídá i hodnocení poslední epizody na IMDB, po hlasování cca 4 tisíc diváků drží nejvyšší možný rating. Seriál se nebál dotknout citlivých míst současné (nejen) americké společnosti, jako je 11. září nebo porušování soukromí a sledování digitální komunikace tajnými službami a získal tak velkou pozornost i v médiích. Další informace si můžete přečíst v článku, který připravil lukascoolarik na Serialzone.cz. Skladby, které zazní v poslední epizodě: The Cuts – Bunsen Burner, Phillip Glass – Metamorphosis One. Poděkování patří všem překladatelům, kteří se v průběhu 6 let na překladu vystřídali, nebudeme je všechny vyjmenovávat, abychom někoho omylem nevynechali. A poděkování patří aktuálnímu překladatelskému týmu, kterému CBS připravilo svým zrychleným vysíláním perné chvilky: efvendy, jeriska03, lukascoolarik, Jacquesssan, FiB, snehulakobrovosky a Clear.

Titulky k Person of Interest S05E12 - .exe

Zajímalo by vás, co by bylo s našimi hrdiny, kdyby Finch nikdy nesestrojil Stroj? Finch se rozhodne přejít do protiútoku a Stroj mu v tom pomáhá i tím, že mu ukáže svět bez umělé inteligence. Jenže následkem Finchova rozhodnutí náš zbytek týmu dostane další číslo. Opět není jen tak obyčejné. Je to Greer pod svojí tajnou identitou. Co myslíte, přivede Greer Johna se Sameen k Finchovi, půjde Greerovi o život? Mezitím je v Queensu objeven hrůzný nález – ve zborceném tunelu se najde velké množství mrtvol a NYPD začne pátrat po masovém vrahovi. A jedna stopa vede k Fuscovi, když se zjistí, že už po pohřešovaných z tunelu pátral. A čeká nás velké finále. Kdo myslíte, že nakonec přežije? Tipněte si v diskuzi, máme na to pár hodin do odvysílání poslední epizody. Titulky připravili FiB, lukascoolarik, Jacquesssan, efvendy, sedí na verzi LOL.

Titulky k Person of Interest S05E10 - The Day The World Went Away

Finch se rozhodl uzavřít plný přístup ke Stroji, ani Root ho nepřesvědčila, aby to nedělal. Všichni si plní úkoly svých falešných identit, dokud Harold neudělá jednu osudovou chybu a Reese tentokrát dostane jediné číslo, o které se musí všichni postarat. Určitě neprozradíme nic důležitého, když řekneme, že 10. epizoda je famózní úvod k finálovým dílům (a slabší povahy, ať si připraví kapesník). Titulky připravili FiB, lukascoolarik, jeriska03 a efvendy, sedí na verzi LOL. Užijte si díl a nezapomeňte napsat, jak se vám líbil.

Titulky k Person of Interest S05E09 - Sotto Voce

Lionel se stále zlobí na Johna a čeká, až mu bude přidělen nový partner. Spolupracuje při chytání jednoho nebezpečného gangu a Reese se snaží zachránit další číslo. Jenže se do toho zamotá tajemný hlas v mobilu. Pamatujete si, v které epizodě se s ním Finch s Reesem už setkali? Sameen je zatím na útěku a nikdo z týmu o ní nic neví. Titulky připravili lukascoolarik, Jacquesssan, efvendy a jeriska03, sedí na verzi LOL. Hezky se bavte!

Titulky k Person of Interest S05E08 - Reassortment

Sameen prozřela a rozhodla se utéct. A zatímco Sameen zjišťuje, kde ji vlastně drží, tak Reese s Finchem bojují s epidemií chřipky. Ne nejsou nemocní, jen řeší další číslo, které jim poslal Stroj. Titulky pro vás připravili snehulakobrovsky a jeriska03. Sedí na verzi LOL. Podělte se s námi, jak se vám epizoda líbila. Budeme se těšit na vaše názory. Hezky se bavte.

Titulky k Person of Interest S05E07 - QSO

Fusco se zotavuje v nemocnici a zlobí se na Harolda a Johna, protože ho nechtějí zasvětit do tajemství. Root se pokouší najít Sameen, svojí misi začíná jako baletka Labutího jezera. A Sameen stále bojuje se Samaritánem, zdá se, předem prohraný boj. Titulky připravili FiB, lukascoolarik, Jacquesssan, jeriska03 a efvendy, sedí na verzi LOL. Už jsme v polovině poslední série a tak nastal čas přemýšlet o tom, jak to celé skončí. Jedna věc je si tipnout, jak to asi dopadne, a druhá, jak bychom si přáli, aby to dopadlo. Napište do komentářů pod článek vaše přání. Příjemnou zábavu.

Titulky k Person of Interest S05E05 - Shotseeker

Klon Stroje je uzavřený ve Faradayově kleci spolu s „klonem“ Samaritána. Finch doufá, že při jejich spojení najde kritickou chybu a díky tomu Samaritána zničí. Reese zatím prověřuje nové číslo. Oběť, nebo pachatel? Bude zapotřebí i Fuscova pomoc, ale tomu už začíná docházet trpělivost. Rád by věděl, odkud čerpá Finch informace. Titulky na pátý díl připravili Jacquesssan, snehulakobrovsky, lukascoolarik a jeriska03. Sedí na verzi LOL. Hezky se bavte.

Titulky k Person of Interest S05E04 - 6,741

V této epizodě si potvrdíme, že Sameen… žije! Samozřejmě, že ji drží Greer se Samaritánem. Dostane se Sameen pryč? A jak zareaguje Root? Titulky pro vás připravili FiB, Clear, Jacquesssan, efvendy a jeriska03. Titulky sedí na verzi LOL. Hezky se bavte. Až se dodíváte, klidně nám napište, co jste na epizodu říkali? A jak by to mohlo pokračovat. Hezky se bavte.