Celkem 3144 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Victoria S03E03 - Et in Arcadia

Vracíme se do Osborne House, který je sice krásný, a princ ho navrhl pro sebe a svou rodinu, jenže Viktorie se tu cítí jako ve vězení. A stejně jako každé manželství občas prochází krizí, zdá se, že tomu nebude ušetřeno ani manželství Viktorie a Alberta. Naopak novomanželé Francatelliovi si užívají líbánek a připravují se na novou kapitolu svého společného života mimo palác. Titulky pro vás připravila zuzana.mrak. Bavte se. :-)

Titulky k Les Misérables S01E01 - Episode #1.1

Ocitáme se v Paříži roku 1815. Do života krásné, leč chudé švadleny Fantiny vstoupí bohatý a krásný Felix. Mají ti dva vůbec nějakou šanci? Nebo je jejich vztah již od začátku odsouzen k záhubě? A o několik kilometrů dál si Jean Valjean odpykává poslední rok svého devatenáctiletého trestu. Dokáže překousnout bezpráví, které na galejích vládne, aby si trest ještě neprodloužil, navíc pod bedlivým pohledem inspektora Javerta? Titulky pro vás připravila zuzana.mrak.

Titulky k Suits S08E11 - Rocky 8

Měla jsem zrovna čas, tak jsem se vrhla na aktuální epizody, ale jestli bude čas na další, to nevím. Kdo nechce, ať nesleduje, nekomentuje… Kdo už viděl s anglickými či nějakými jinými titulky, rovněž. Pracuji aktuálně na Suits S07E09, další díly budu vydávat postupně s ohledem na pořadí, čas a náladu. Harvey se pouští do starého nepřítele jako odvetu za to, co udělal Jessice Pearsonové. A jelikož půjde o případ týkající se boxu, vyslechneme si spoustu přirovnání k známému filmu Rocky. Louis se zatím ujímá své nové role a užijeme si také novou roli Katriny, Alexe a Samanthy. Pěkně se bavte. :-)

Les Misérables - nová minisérie

Slavný román Bídníci od Victora Huga , který jistě všichni znáte, se dočkal další adaptace, a to konkrétně minisérie od stanice BBC. V hlavní roli Jeana Valjeana uvidíte Dominica Westa (The Affair), Fantinu ztvárnila Lily Collins (dceru zpěváka Phila Collinse znáte například z filmu Mirror Mirror s Julii Roberts) a inspektora Javerta si zahrál David Oyelowo (toho známe možná z filmu Salma, ve kterém hrál Dr. Martina Luthera Kinga, Jr.). Osmidílnou sérii pro vás překládá zuzana.mrak.