Celkem 3058 článků
u seriálu
Zobrazit

Titulky k Orange Is the New Black S06E04 - I'm the Talking Ass

V dnešním dílu zjistíme zase trochu víc o osudu některých vězeňkyň. Kam se vzpouře poděly, které přežily, a koho už v seriálu neuvidíme. Vyšetřování FBI se pomalu blíží ke konci a alespoň jedna z našich oblíbenkyň si užije pěkný den. Ttituky pro vás připravili Burger, Gabik, Pajky a zuzana.mrak. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Suits S08E02 - Pecking Order

Dnes jsme pro vás nachystali dvojitou dávku Kravaťáků. Krátce po vydání prvního dílu přinášíme také titulky k druhému dílu, který se vysílal přesně před týdnem. A od zítřka zase můžu pilně pracovat na díle třetím, který se má v noci z dneška na zítřek vysílat. Harvey a Donna chtějí zjistit, jak Samantha pracuje, Loius si netroufá říct Sheile pravdu o tom, že nechce být vedoucím partnerem a Alex se snaží zapůsobit na Zanea tím, že získá klienta, kterého dřív zastupovala Samantha… Titulky pro vás přeložila Clear. Sedí na verzi KILLERS a WEB-DL NTb. Pěkně se bavte. :-)

Titulky k Suits S08E01 - Right-Hand Man

Vracíme se po delší době k překladu Kravaťáků a jelikož překládat tak staré díly není moc motivující, rozhodla jsem se začít právě vysílanou 8. sérií a překládat aktuální díly a ty ze sedmičky dohnat někdy v mezidobí. Titulky na první díl vám právě přináším, na druhý díl budou co nejdříve. Jelikož mnozí z vás ještě neviděli závěr 7. série a třeba zabrousí na tento článek, nebudu psát žádné podrobnosti, co se týče obsahu tohoto dílu. U dalších dílů už si dávejte pozor a článek nečtěte nebo neotvírejte… Titulky pro vás přeložila Clear. Sedí na verzi SVA a WEB-DL NTb. Pěknou zábavu! :-)

Titulky k Colony S03E13 - What Goes Around

Válka světů je na spadnutí, lidstvo čelí možnému vymření a jak dopadnou naši oblíbení hrdinové? Jak se příběhy uzavřou? To uvidíte v dnešním velkém finále. Děkujeme vám všem za přízeň a krásně se bavte u posledního dílu Colony. Titulky pro vás připravovali BigMarwin, Dracarys a zuzana.mrak.

Titulky k Colony S03E12 - Bonzo

Zdá se, že válka světů už je na spadnutí. Bram čím dál tím víc přebírá roli rodiče, a Solitéři spolu s Willem a Broussardem před sebou mají nelehký úkol. Bavte se u předposledního dílu. :-) Titulky pro vás připravili BigMarwin a zuzana.mrak.