Celkem 3095 článků
u seriálu
Zobrazit

Victoria - co bude po 3. sérii?

Třetí série seriálu Victoria ještě ani nezačala, a už se začíná spekulovat o tom, co nás bude čekat dál. Následující série nám ukáže mimo jiné napětí mezi Viktorií a Albertem. Královna porodila během osmi let manželství šest dětí a to se začíná odrážet na vztahu mladého páru. Viktorie bude znepokojena tím, že ji manžel neustále přivádí do jiného stavu. Kolik dětí nás přesně ve třetí sérii čeká, zatím nevíme, ale zřejmě šest nebo sedm. Na konci druhé série měli děti tři, ve Vánočním speciálu již pět. Viktorie měla celkem devět potomků. Poslední dítě přišlo na svět v roce 1857. Královna vládla zemi až do roku 1901, takže prostor pro další děj by jistě byl. Společnost ITV po úspěšné první sérii předběžně zvažovala pro seriál celkem šest sérií, což je sice skvělá zpráva, nicméně herečka Jenna Coleman se nechala slyšet, že v následujících letech děje bude královna vypadat trochu korpulentněji než dosud, a i když maskéři jsou velmi dobří, má pocit, že by postava ztrácela svou autenticitu. A dále dodala: „V jejím příběhu by mohla nastat situace, kdy ani silný make-up, ani hloubka mého hlasu již nebudou dostačující.“ Je tedy možné, že Jennu Coleman v případných dalších sériích neuvidíme. Herečka navíc sama potvrdila, že budoucnost seriálu se připravuje vždy sérii po sérii. Tím se také dostáváme k možnému úmrtí prince Alberta, protože i o něm se vyrojilo několik zpráv. Královnin choť zemřel v prosinci roku 1861 na tyfus. Tedy čtyři roky po narození posledního potomka. Na počátku stejného roku zemřela Viktorii také matka, se kterou měla sice komplikovaný vztah, ale byla jí vždy velkou oporou. Od této doby nosila královna výhradně černou barvu a až do své smrti se vyhýbala veřejnosti. Všechno tedy asi bude záležet na tom, do jakého časového rozmezí bude třetí série situována. Zatím víme jen to, že začne rokem 1848, což je obtížně období viktoriánské doby, navazující na revoluci ve Francii. Ve fotogalerii nalezete portrét královny Viktorie z roku 1854, a dále rodinnou fotografii královského páru se všemi devíti dětmi z roku 1857.

Rupert Friend v novém filmu

Pokud se vám stýská po Rupertu Friendovi ze seriálu Homeland, a zrovna hledáte film na dnešní zasněžené odpoledne, doporučujeme vám skvělou novinku A Simple Favor. Kromě již zmíněného Ruperta v něm uvidíte báječnou Annu Kendrick (Up in the Air) a krásnou Blake Lively (The Shallows).

Titulky k American Housewife S03E09 - Highs And Lows

Katie se stýská po pocitech, které mívala, když se jako mladice zamilovávala a odmilovávala. Po tom radostném vzrušení, když začínala nová láska, i po tom smutnění, když to skončilo. Ale přijde na to, že tyhle pocity z jejího života vůbec nezmizely. Že ty vzestupy a pády, prožívá neustále, jen si je vlastně neuvědomuje. Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.

Titulky k Blindspot S04E06 - Ca-ca-Candidate for Cri-cri-Crime

Šestý díl nás zavede do politického prostředí mezi lobbisty a jejich „tahání za nitky“. Ředitel Mathew Weitz zažije horké chvilky při vyšetřování vraždy kongresmana. A Zappatová stále uniká a dál si buduje postavení pod vedením drsné Madeline. Titulky pro vás jako už je teď zvykem připravily Gabik a jeriska03. Hezky se bavte.

Přežije nakonec Lagertha?

Soudě podle posledních informací se zdálo, že zřejmě nepřežije. V upoutávce na 5. sérii to vypadlo, že je s ní amen. Náznakem také byla její účast na novém seriálu Wu Assassins a také skutečnost, že se herečka přesunula za kameru a některé nové epizody bude sama režírovat. Také tvůrce seriálu Michael Hirst prohlásil v rozhovoru pro Radio Times, že nás v druhé části 5. série čeká smrt někoho významného. Nicméně Katheryn Winnick na svém profilu sdílela snímek sebe, coby Lagerthy, s popiskou #Lagertainseason6 #Vikings #alive. Michael Hirst se k pokračování Lagerthy nevyjádřil nijak konkrétně, ale řekl: „Lagerthu potkají strašné věci. Což je normální. Jenže ona přežije. Ona vždycky přežije.“ Takže minimálně pro začátek 6. série je její účast částečně potvrzená. Koho tedy zabijí na konci 5. série?