Celkem 3095 článků
u seriálu
Zobrazit

Colony - bude nebo nebude další série?

Bohužel to opravdu nevypadá, že by tvůrci seriál znovu oživili. I přes několik úspěšných peticí, různých fanouškovských akcích, a mnoho, mnoho sdílení #savecolony se další série zřejmě nedočkáme. Twitterový uživatel @proxysnyder vyzval Ryana Condala (tvůrce seriálu), aby se vyjádřil k situaci, která kolem zrušení seriálu nastala. A po čtyřech dnech se mu dostalo odpovědi: „Kolonisté, z hloubi svého srdce vám všem děkuji za úsilí a vášeň, které jste vynaložili. Ale, bohužel, seriál Colony je mrtvý. Důvody jsou komplikované a převážně hloupé, a poskytují jen malou útěchu. Vězte ale, že se s Wesem Tookem rozjíždíme nové věci.“ A zmiňovaný Wes Tooke, výkonný producent seriálu Colony, se k situaci také vyjádřil: „Nevydávám tímto žádné oficiální prohlášení, ale nevidím žádné náznaky, že se by se seriál Colony mohl vrátit. Mrzí mě to, tohle opravdu neodráží naše neuvěřitelné úsilí. A ne, ani já to nechápu.“ Je to tedy konečná? Zřejmě ano. Nyní je z 99,9 % jasné, že seriál obnoven nebude. Ale… kdo ví! Stále existuje malá naděje, že se projektu někdo chopí a seriál by tak mohl dostat finální zaslouženou sérii, případně mini sérii nebo závěrečný film. Doufejme, že náš oblíbený Josh Holloway nebude dlouho otálet, a brzy jej uvidíme v nějaké další show. Herečka Sarah Wayne Callies aktuálně pracuje na minisérii, která bude odrážet dramatické chvíle v Kanadě 80. let, kdy došlo k ohromnému nárůstu nakažených virem HIV a hepatitidy C.

Vikingové - s Lagerthou se v 5. sérii rozloučíme

Odchod herečky Katheryn Winnick ze seriálu Vikingové již není žádným tajemstvím. Pokud vám bude chybět stejně jako nám, můžete se na ni těšit v novém seriálu společnosti Netflix Wu Assassins. Kromě Katheryn v seriálu uvidíte také Lewise Tana (Into the Badlands) nebo Tommyho Flanagana (Sons of Anarchy). Jisté je, že nejen Vikingové přijdou o zásadní postavu. Její role Lagerthy je podle Entertainment Weekly nejzajímavější feministickou postavou v televizi vůbec. ještě nás čeká deset dílů, tak se necháme překvapit, jak tvůrci její osud ukončí.

Titulky k American Housewife S03E07 - The Code

Co může znamenat pár nevinných číslíček? Pro někoho pěkný problém. V tomto díle se nejen kvůli kódu vyskytují hádky, intriky, rozchody, neúspěchy, ale také smíření, porozumění, láska a švanda. No prostě je tam všechno, co má v sitcomu být, včetně oblíbeného „miluji tě a já tebe taky“. Chybí snad jen nějaký šťavnatý mord, ale to asi radši ne, na to jsou jiné seriály. :-) Titulky pro vás přeložila Silcasiles a přeje všem dobrou zábavu.